אני מתנצלת אם זה כבר נשאל פה... אורנג'

MayaTheBee

New member
אני מתנצלת אם זה כבר נשאל פה... אורנג'

היי, חיפשתי בעמודים האחרונים ולא מצאתי תשובה ברורה -
הבנתי שעכשיו עם הרשתות החדשות יש דיל באורנג' של שלם x דבר חופשי
מישהו יכול להגיד לי מה שם התוכנית הזו ואיך זה משתלב עם החזרים של מכשיר אייפון?

תודה רבה

רוני1955

Active member
תשובה

שם התוכנית של שלם X דבר חופשי, נקראת "גולן טלקום". זה לא מזתלב עם החזרים לשום מכשיר.

amithi1

New member
זה נקרא orange clear unlimited

אני לא יודע אם זה כבר הושק או שרק פורסם על ההשקה של זה, ובכל מקרה זו תכנית שעל פניו לא משתלמת - 149 ש"ח לחודש לדקות וSMS ללא הגבלה וגלישה של 500 מ"ב. אין בתכנית החזרים על מכשירים.

amithi1

New member
125 זה לא המחיר המקורי

זה לאחר החזרים. מה עם מי שלא רכש מכשיר בשנתיים האחרונות?

k-don

Well-known member
באתר של כמהזה (שהוא לא תמיד מדויק) לא מופיעה

התניה על רכישת מכשיר

amithi1

New member
אבל כן מופיע שבשביל חבילת גלישה נורמלית

צריך להוסיף בין 10 ל40 ש"ח בחודש.
בכל אופן אורנג' לא מפרסמים את ההסכם של תכנית זו באתר שלהם כך שקשה לתת חוות דעת עליה מבלי לדעת את כל הפרטים, חוץ מהעובדה שהיא יקרה יותר מאשר גולן טלקום ונותנת תמורה נמוכה יותר. בנוסף, הגלישה באורנג' איטית משמעותית לעומת סלקום ופלאפון כך שמי שגולש יחשוב פעמיים אם לבחור באלטרנטיבה שלהם.

חבל, כי אנשים מסתמכים על זה

מצד שני זה מכניס ללחץ את הנציגים שהלקוחות טוענים שראו שאפשר לקבל את זה ולא צריך "החזרים" או כל התניה אחרת.
מצד שני יש סיכוי שגם יגידו שיתנו איזה הנחה/הטבה כלשהי ובסוף יטענו שהיא תלויה באיזה שקר כלשהו שלא ניתן לעמוד בוף ואז שוב נגלה איך סיבנו אותנו החברות הגדולות אבל בנתיים הצליחו להשאיר אותנו עוד קצת אצלהם עד הפעם הבאה.

MayaTheBee

New member
תודה לכולם

בכל מצב זה יותר זול ממה שיש לי היום, 180 אחרי החזר על אייפון (ניתוק זיקה) ל1300 דקות שיחה ו800 סמסים, 2 ג'יגה שאני משתמשת בכ-40% מזה.

אני אדבר איתם ביום ראשון, אעדכן לגבי נושא ההחזרים.

k-don

Well-known member
ולמה לא לקחת את התכנית של גולן טלקום ב 99 ש"ח

או את התכנית של הוט מובייל ב 89 ש"ח?

puptits

New member
ובלי מילים, גט חד צדדי!

אם היתה לי נעל, הייתי גם משליך אותה בפניהם.
ישבתי הערב על חשבון הסלקום של אימי, אין לה רשיון נהיגה בכלל וגם לא רכב - אבל משלמת על חבילת GPS.
אין לה מושג מה זה "שיר בהמתנה" אבל דחפו לה כזה, שיהיה, למה לא? אפשר לעבוד ולגנוב את הצרכן הממוצע.
בשורה תחתונה - החשבון לא ברור, צריך תואר ראשון בהנדסת אנוש כדי להבינו. ויש פה יד מכוונת.
על כן, עד שירגע קצת העומס, שייהנו מעוד כמה שקלים ושיהיה לבעלי סלקום לרפואה.
אני אפילו לא אפנה אליהם - הם פשוט יחטפו נטישה.
שלום ולא להתראות
גנבים!!! פשוטו כמשמעו

שיר הנטישה מתאים יותר..... היה לי סיפור דומה עם השיר הזה, לקחו לי כמה שיחות להעלים את זה מהחשבון.

לגבי הgps ,לא תמיד חייבים לנהוג.... לי זה עזר לא פעם בנבכי הערים הגדולות כשאני צועד רגלית.
אבל היום, יש את weaz , והוא חינם.

amithi1

New member
אני נרשמתי לבטא של טלמפ נויגטור

גירסה מאד דומה לשירות הנויגטור שקיימת אצל מפעילות הסלולר, חוץ מזה שאין את הלוגו של המפעילה בהתחלה ושלא משלמים כמובן על השירות. לפעמים אני מנווט דרכה ולפעמים עם waze, שתיהן ללא לשלם אגורה לחברת הסלולר.

amithi1

New member
אני נרשמתי לבטא של טלמפ נויגטור

גירסה מאד דומה לשירות הנויגטור שקיימת אצל מפעילות הסלולר, חוץ מזה שאין את הלוגו של המפעילה בהתחלה ושלא משלמים כמובן על השירות. לפעמים אני מנווט דרכה ולפעמים עם waze, שתיהן ללא לשלם אגורה לחברת הסלולר.

למעלה