אני מתחילה תהליך גמילה....

ענת241

New member
אני מתחילה תהליך גמילה....

מגברים, מאהבות, מחיפוש אחר החלק החסר. ולא ביליבו, אני לא מרחמת על עצמי, התגובות שכתבתי היו ב- LIVE, בשיא האכזבה ON LINE. ולכן זה נראה כך. ואכן הרשתי לעצמי לבכות קצת אתמול כי החלטתי שהבוקר אני קמה, מתלבשת יפה ואפילו שאני רק הולכת לעבודה, אני אכבוש את העולם וארגיש הכי טוב שאפשר. אבל ``עלא בכתי`` (יעני, לרוע מזלי או משהו כזה) בשעה ארבע לפנות בוקר, עוד לפני שתרנגול של השכן התחיל להעיר את כולם, התעוררתי עם כאבי אזניים היסטריים. יותר נכון כאב היסטרי באוזן שמאל. ואם שעתיים קודם חשבתי שכבר רוקנתי לגמרי את שק הדמעות, נוכחתי לדעת שיש עוד די והותר. בכיתי כמו תינוקת, כאילו אומרת לעצמי - את רוצה לבכות, הנה סיבה אמיתית. אז דוקטור גרשטיין נתן לי כמה ימי חופש, למרות שכבר מחר בעזרת השם אחזור לעבודה, החלטתי לקחת את היום הזה להתנקות. להתנקות מאשליות, מאכזבות, מאהבות. ולהיגמל. ``אז נתחיל כל יום להתעמל`` יאלה, כבר מתחילות לי ויברציות ורעידות בכל הגוף...זה הולך להיות תהליך גמילה קשה. אבל אני אצליח. והנה ההימנון: the greatest love of all is happening to me i found the greatest love of all inside of me. תודה לכל מי שהיה שם בשבילי. אוהבת אתכם. ענת נ.ב. רק שמישהו יזכיר לי, מה זאת אהבה??

ענת

ענת

שלחתי לך כבר מיליון אי מיילים, וקיבלתי אותם בחזרה עם הודעה שהם לא הגיעו מעולם, אין לי מושג למה זה קורה. בכל אופן על קצה המזלג- אל תשני את עצמך בגלל שהחברה דפוקה, כן ירבו כמוך!!!! וחוץ מזה את הרי כבר יודעת את ה``אמת``- אז למה ללכת לחפש ``אהבות`` שאת יודעת שהם לא אמיתיות? את יודעת מה אמיתי ומה את צריכה לעשות בנידון. ואל תשכחי שהכל מכוון וששום דבר לא קורה סתם, ובטח לא בשביל להכאיב לך.... זה רק ``סטירות`` קטנות שאומרות לך :``תתעוררי .....אני פה...`` אל תשתני-בבקשה. שלך. גב

ענת241

New member
נראה לי שיש לנו הרבה על מה לדבר...

במיוחד היום כשאני בירידה... אבל אני מקוה שזה לצורך עליה. אתה יודע מה בא לפני ``שולחן עורך`` בליל הסדר... אז אני שם.. באמת התפלאתי שלא ענית לאי מייל שלי. תכתוב שוב. [email protected] תודה וביי ענת

אוריאנה

New member
ענת, את מגזימה

את כ``כ פסימית, שבא לבכות. את חושבת שאין עוד אנשים כמוך? הרי כולנו עברנו את זה, חלקנו עוד עוברים. אני כבר הפסקתי להאמין, ולחלום על הבית עם הגג האדום. אבל לא שוכחים טעמה של אהבה, זה בלתי-אפשרי לשכוח. מה זאת אהבה? גן-עדן די קטן, וגבולו גיהנום... את הגיהנום הזה כולנו מחפשים, כי אנחנו בני-אדם ואנחנו מזוכיסטים מטבע בריאתנו. אוריאנה

ענת241

New member
אל תדאגי אוריאנה, הפסימיות היא זמנית ..אני אוטוטו חוזרת בכוחות מחודשים...

יפעת*

New member
שמחה לראות שעברת את פסגת הפיסימיות

והתחלת לגלוש לכיוון האופטימיות. תחי האהבה יפעת

ביליבו

New member
אהבה

אהבה

שלום לך, רב אנשי הארצות מחליפים אהבה עם הרגש הנפלא ממשהו חדש אבל לא, היא (וכמובן זוהי דעתי) קבלת הצד השני עם מה שיש בו/בה ה + וה -, ולא הרגש המרטיט שמציף אותנו בהתקלותיינו במשהו חדש. אני חושב.... ביליבו

ג^ולי

New member
אהבה היא.....

גן עדן די קטן... שגבולו גיהינום... אל תוותרי על גן העדן.

למעלה