אני מתוסכלת!

צ26

New member
אני מתוסכלת!

בערב יש לי בחילות די מציקות, במהלך היום לא. אני משתדלת לאורך היום לאכול ארוחות קטנות וזה עוזר. בערב אני לא מסוגלת לאכול. מרגישה רעבה אך לא מסוגלת לאכול בגלל הבחילות. חשבתי שיעזור לאכול קצת בכח אבל אני ממש לא מסוגל. זה יוצר מצב שמשעה 2 שאני אוכלת א. צהריים אני לא ככ אוכלת עד הבוקר. משתדלת לאכול פרי או משהו אחה"צ אבל לא תמיד יוצא. לא יודעת איך לצאת מזה, לא יודעת מה נכון לי רק ברור לי שכדאי לאכול משהו השאלה רק איך.
אני עייפה בלי סוף, לא בתפקוד מלא בכלל, בתקופה עמוסה רצח בעבודה ולא מספיקה רבע ממה שהייתי רוצה וזה מתסכל. כל הבית הפוך, אין לי כח אחרי יום עבודה לסדר ולנקות, הכלים בכיור, התיקים של שבת עוד זרוקים ארוזים בבית. כשהילדים (תאומים בני 4.5) הולכים לישון אני מתלבטת עוד שעה אם כן או לא לאכול משהו, בסוף מחליטה שלא והולכת לישון.
לא סיפרתי על ההריון לאף אחד עדיין, מחכה מאד לספר, שיבינו אותי בעבודה ויקלו עלי קצת. אני סה"כ בשבוע 7+2 ואפילו ההורים לא יודעים עדיין. ב"ה נצפה דופק יפה ועובר חמוד ביום ה' האחרון.
לא יודעת למה אני כותבת, כנראה סתם מחפשת לפרוק...
איך אתן עם אוכל בערב?

היי מבינה מאוד לליבך,אצלי בתחילת

ההריון עד לפני שבועיים הבחילות הופיעו במהלך כל היום, בשבועיים האחרונים הם מופיעים רק בשעות הערב. אני גם כן לא מסוגלת לאכול אבל מכריחה את עצמי מכיוון שאם לא יש לי קצת נפילות ברמות הסוכר, סחרחורות ובקיצור באלאגן שלם...
תשתדלי לאכול עד שעה וחצי- שעתיים לפני השינה, אם תוכלי בסמוך לשינה אני מניחה שתחמירי את תחושת הבחילות. ( אצלי לפחות זה ממש החמיר אז הפסקתי ), דברים יבשים ייקלו עלייך, למשל תכיני טוסט או 2-3 קרקרים עם ממרח מזין, לעיתים אני צורכת 3-4 כפות של גרנולה עם חצי כוס חלב, אילו בעיקר המזונות שאני מסתדרת איתם...
מאחלת לך שיעבור בקלות, לא רוצה לבאס אבל אני כבר בשבוע 13 ולא רואה את הסוף... נכון שהבחילות עברו לשעות הערב אךעדיין מקיאה לעיתים תדירות לצערי..(

לא יכולה לעזור הרבה-אני עם הבעיה ההפוכה- מורעבת בשעות הערב ואח"כ חוטפת צרבות.
אאל"ט בבחילות עזרו לי קרקרים יבשים/ פתי בר והרבה סודה קרה.

אני רוב היום בסדר, אבל יש בחילות מידי פעם..

באשר לאוכל כמעט ולא מצליחה לאכול אוכל מבושל, אני מתקיימת בזמן האחרון בעיקר על פירות, וקצת ירקות. מקסימום כריך עם משהו קל.
היום חברה שראתה אותי לפני שבוע פעם אחרונה אמרה שרזיתי...

אני לא יודעת אם באמת רזיתי, לא נשקלתי כבר כמעט חודשיים. אבל לא ממש אוכלת וגם כשכן אני שבעה מאד מהר מכמות שקודם הייתה בשבילי בערך 1/3 מנה..

YaelHakeini

New member
שעות הערב היו לי הכי קשות...

ניסיתי להכניס בעיקר נוזלים, כמו מרק עוף צח בלי כלום או מרק מיסו או תה עם סוכר, שלפחות ייכנס משהו. לפעמים אפילו לא הייתי מסוגלת להיות בסביבה כשבעלי אכל ארוחת ערב, עד כדי כך זה הגעיל אותי... תשתדלי לאכול מספיק ובריא במשך היום, כשכן יש לך תיאבון. ולא לדאוג -- לאט לאט זה משתפר! אני קלטתי את השינוי כשפתאום איזה ערב ביקשתי מבעלי ביס מהשניצל שלו, וממש אכלתי חצי שניצל! קחי בקלות. מה זה בית מבולגן למשך כמה שבועות לעומת הילד שמחכה בסוף??

צ26

New member
תודה על התגובות

אמרתי לבעלי שבוע שעבר שמסתבר שהריון זאת דיאטה טובה, לפחות בהתחלה. אתמול בערב שתיתי פרישייק טבעי, זה היה פתרון מצויין, גם מזין יחסית וגם טעים.
מסתבר שכל הריון שונה, או שהריון יחיד קשה יותר מהריון תאומים. לא היו לי שום תופעות, הרגשתי מצויין, אפילו לא זוכרת עייפות כזאת אבל אין ספק שהילדים עכשיו לא מקלים במיוחד ואז לא היו.
שיעבור לכולן בקלות והכי חשוב בריא.

למעלה