אני מתארגנת ועולה לבריאות האישה

אני מתארגנת ועולה לבריאות האישה../images/Emo4.gif

תחזיקו אצבעות שהכל היהי בסדר
יש לי התכוצויות נוראיות מהערב התינוקי שלי לוחץ ודוחף במפשעה כאילו עוד שניה הוא יוצא משם
יש לי סימפוליזיוס אבל הפעם זה נראה ומורגש חמור מזה אני מפחדת שזה צירים ושיש פתיחה
זה מוקדם מידי אני בשבוע 34+2 יום טוב ואופטימי עם בשורות טובות
שרי

שיעבור בשלום!!

אמנם עדיף לחכות- אבל אני אעודד אותך ואמור שבדר"כ שבועות כאלו, 99% הכל עובר חלק. אבל עדיף ללא ספק עוד שבוע-שבועיים.

Kalla

New member
תרגישי טוב1 מאחלת לך שזו אזעקת שווא

אך בכל מקרה זה כבר שלב מתקדם דיו.

mbar30

New member
מחזיקה אצבעות חזק חזק.

בעיה עם הסימפליוזיס החר@#@# הזה הכל כואב ודואב. תשמרי אותו בפנים.

תאירU4

New member
../images/Emo124.gif עדכון.

היא על מוניטור, נכון לעכשיו. עדיין לא יודעים שום דבר, אבל ככל הנראה יהיה בסדר. אצבעות יכולות לעזור בהחלט! שרי חמודה, אני חמזיקה לך אצבעות ושתחזרי מהר מהר לעדן.

מירי,

New member
../images/Emo201.gif

גם אני עברתי את ההריון שלי עם סימפיוליזיס ושמירה מחודש 6. זו באמת תחושת כאב כאילו כל רגע הלידה מתקיימת, אבל לעידוד ילדתי בשבוע 41+ (עם זרוז
)

עידכון../images/Emo7.gif

אני כנראה עם מיעוט מי שפיר במוניטור לא היו צירים ההתכוצויות ממשיכות ואיתם הלחץ בנרתיק נשלחתי לבית החולים לחדר לידה למעקב תמשיכו להחזיק אצבעות זה מוקדם לי אני לא רוצה עדין
הכי מפחיד זה, שיש לחמותי חברה שפםתחה לה אתמול!!!! בקלפים והיא אמרה לה שהיא רואה לידה קרובה קרובה,אז חמותי צלחקה ואמרה לה נו ברור שר בחודש שמיני, אז היא אמרה לא...אני רואה לידה עכשיו!!!
חמותי סיפרה לי את זה רק עכשיו כשהיינו בדרך הביתה מלין טוב הולכת לנוח להיתארגן ולהכין תיק
מחכה לבעלול ואני יעלה אחה'צ לבית החולים תודה למי שיתקשר ושלח מסרים אתן מקסימות אוהבת שרי

שרי- רלקס...אם אני זוכר נכון

את הולכת לבני ציון- יש שם פגיה מצויינת, ולא תצטרכי אותה להרבה זמן- אם בכלל. יכול להיות שימשכו עוד שבוע- ויכול להיות שלא- אני לא רופא, אבל את בשבוע טוב, ובידיים טובות. אולי כדאי שתורידי את החוברת שלנו? בכל אופן- אם תרצי תגידי ואשלח לך אותה. תמשכי עוד קצת...

למעלה