אני מרוסק לא יודע מה לעשות ?

אני מרוסק לא יודע מה לעשות ?

שלום לכולם רציתי לשתף אתכם במשהו שעובר עליי ואני לא יודע מה לעשות אז ככה. אני ואישתי נשואים נכון לעכשיו כשנה ואנחנו ביחד כבר כארבע שנים. הכל עבד אצלנו כמו שעון האהבה פרחה ביננו והסתדרנו מצויין ביחד. לפני כחודשיים בערך חזרנו מטיול ירח דבש בחו"ל ,ואני מאוד אוהב את אשתי אהבה מאוד חזקה. אנחנו היינו גרים אצל ההורים שלי עד עכשיו כדי לחסוך כסף לקניית דירה. עכשיו לפני כשלושה שבועות היא קמה והחליטה פתאום שאנחנו לא צריכים להיות ביחד ,שאלתי אותה מה קרה ?, והיא טוענת שיש לה משהו שיושב אצלה בבטן כבר כחצי שנה ושעכשיו היא החליטה שהיא רוצה להתגרש, היו לנו מריבות שטוטיות פה ושם אבל זה ממש לא עילה לגירושין. היא עזבה את הבית באותו יום וכל מה שניסיתי לדבר איתה,אם זה ללכת לייעוץ נישואים או למישהו מומכה לזוגיות היא לא מוכנה להקשיב וכל הזמן אומרת שהיא כבר החליטה שהיא רוצה להתגרש וזהו שום דבר לא ישנה את זה. אני מכיר אותה כמו את כף היד שלי הבן אדם התהפך 180 מעלות זה לא אותה האישה שהייתה איתי 4 שנים. היא ניהיתה מאוד קרירה ולא רגישה בכלל (והיא הייתה מאוד רגישה בעבר). עכשיו אני בטוח במיליון אחוז שהיא לא בגדה בי והלכה עם משהו . היא פתאום טוענת כל מני טענות כמו שאנחנו לא מתאמים ושהיא צריכה מישהו עם אופי אחר שאחרי 4 שנים ביחד שמתוכם שנה נישואים היא פתאום נזכרה שאנחנו לא מתאימים .פשוט משהו ישב אצלה בבטן חצי שנה התבשל טוב טוב היא לא סיפרה לי שום דבר עד שיום קמה והלכה. כמה שניסתי להבין את זה מה קרה למה קרה לא הצלחתי ההורים שלה לא מבינים איך היא התהפכה ככה . אנחנו היינו זוג מאוד אוהבים וזה נורא קשה לי כל המצב הזה אני כל כך רוצה אותה בחזרה ולא יודע מה לעשות . אפילו כתבתי לה מכתב מרגש שהזכיר בו את כל התקופות היפות שלנו ושום דבר לא עזר אני לא רואה את עצמי עם מישהי אחרת היא הייתה הכל בשבילי הייתה כמו מלכה . אני כל יום מתפלל לאלוהים לשלום בית בתקווה שישמע אותי בינתיים כבר שבוע לא דיברנו ובשיחה האחרונה שלנו היא אמרה שהיא רוצה לעשות את זה מהר ככל שאפשר אני לא רוצה לאבד אותה ולא יודע מה לעשות ניסתי כבר כל מה שאני יכול מה דעתכם על זה ? האם יש משהו שאני יכול לעשות ?או לשבת ולחכות שאולי יקרה נס והיא תשתנה? תודה רבה לכם על ההקשבה מקווה שתעזרו לי

אולה לה

New member
אני כ"כ מצטערת בשבילך../images/Emo201.gif

אבל החיים מסריחים. ואולי באמת לא מתאים לה יותר ויש לה את הסיבות שלה. ואנשים מתהפכים ידידי, 180 מעלות. וזה היית יכול להיות אתה באותה המידה והיא היתה כותבת כאן את ההודעה. תגיד תודה שאין לכם ילדים. אני מקווה שיסתדר לך. אם היא ככה עדיף לך בלעדיה. עצוב עד מוות, משתק עד אימה ומפחיד רצח (סורי על ה"אופטימיות") אבל הכל עובר חביבי. אני מקווה שתמצא כאן נחמה. עוד עצה: תכין את עצמך ליום קרב. א) תמצא פסיכולוג טוב שיעזור לך להתמודד (גם אם תחזרו בסוף, לא יהיה לך קל לסלוח לה) ב) תמצא עו"ד טוב (שלא תמצא את עצמך בלי כלום מוותר על הכל עבור מישהי זרה רק בגלל זיכרונות האהבה ממנה) ג) תמצא משו שיכול להסיח את דעתך מהכאב (לא אלכוהול. טוב אולי רק קצת ואל תנהג אח"כ) ד) תזכור שהכל לטובה. יהיה טוב (מילה שלי. נשבעת לך כל מה שאני מבטיחה מתגשם, תשאל את הבת שלי) ה) תקרא פה הודעות. יש אנשים כ"כ מסכנים שהלב באמת נקרע. מה לעשות שלפעמים מוצאים בזה נחמה. בטח יש עוד אבל אני באמת גמורה וחייבת לישון. אני מחזיקה לך אצבעות. אתה נשמע (נקרא) איש טוב.
מצטערת שאין לי פתרונות קסם. לילה טוב

I C E M A N 7

New member
ברוך הבא למועדון

גם אני כמוך עברתי את אותו הדבר. אצלי 6 שנים (ללא חתונה, אך זוג נשוי לכל דבר). כמו שנאמר לך למעלה, גם לך יכול היה לקרות אותו הדבר. אלא שאצלנו זה היה מתגלה בתוך שבועיים בזכות הרדאר המשובח שהן ניחנו בו. לנו יש מכשיר מיושן שלא קולט ממטר (ויש להן גם משבש רדאר מתקדם) ואז זה מגיע אלינו בבום ללא התרעה. אתה מאמין בכח עליון ומקווה לניסים. אבל מה זה משנה? ונניח היא חוזרת על ארבע בעוד חודשיים, איך תוכל לחזור להיות עם מישהי כל כך לא צפויה? בשביל מה לך החרדות והזהירות של אחרי האופוריה? תראה את זה ככה: קיבלת את חיי הרווקות במתנה. זה חיים לא רעים כל כך. צריך אמנם להתרגל, אבל מתרגלים אל דאגה. בקיצור, אין לך מה לעשות בקשר אליה. יהיה קשה (וכרגע נראה בלתי אפשרי), אך תתגבר. מאחל לך שזה יקרה כמה שיותר מהר
ולקח לעתיד: אתה צריך בת זוג, לא מלכה

מריוס זכריה

Member
מנהל
מתחבר חזק למשפט האחרון!!!

חוץ מזה כתבתי לך תשובה יותר מפורטת בפורום אחר. מריוס

אייבורי

New member
חסד

4 שנים היא רוצה אחרת ולא מעיזה 4 שנים שהיא שומרת בבטן ומסתירה ממך. בעיני היא הצילה אותך ואותה היא שיחררה את הפחד שלה והחליטה להעיז [רוצה זוגיות אחרת\שונה ממה שהייתה לכם] היא הצילה אותך מחיים עם אישה עצובה, מתוסכלת. אז אמנם עכשיו כואב, אבל אתה תחזיק מעמד יום, שבוע, חודש ובעוד כמה חודשים הכל יראה פתאום אחרת. חזק ואמץ

זה לא יפה מצידה

לא יפה שהיא לא מספרת לך מדוע היא עוזבת. הגבר שהיא התחתנה איתו ראוי ליותר כבוד. ברור שכל הסיבות שהיא ציינה אלו תירוצים מגוחכים בלבד. אם התבשל אצלה משהו בבטן מן הראוי שהיתה לפחות מספרת לך מהו. אולי כי היא לא רוצה לפגוע בך, או כי יש לה עכבות משל עצמה. האפשרות הראשונה נראית לי נכונה יותר. בכל מקרה היה מגיע לך הסבר. תרפה, תשחרר... הנה, למדת שלא לסמוך על החושים שלך לגבי אנשים. קבל
ותמשיך הלאה בחייך. מגיע לך אישה שתאהב אותך באמת. לא כמוה.

קורה

לפעמים פשוט נגמר לנו ממשהו...וזהו אי אפשר להחזיר את הגלגל אחורה טוב שלא נשארה בחיי שקר טוב לך גם מוטב עכשיו

לי יש בעיה הפוכה ../images/Emo11.gif

לא מבין מה אשתי עושה איתי והיא גם לא משתפת ומסבירה
ולעניין שלשמו התכנסנו פה, אם הבנתי נכון אתם זוג צעיר בתחילת הדרך ללא ילדים משכנתא... לעניות דעתי כל ניסיון שלך כרגע לחזר אחריה בתקווה שהבחורה תישאר נדון לכישלון ואפילו יעשה את הפעולה ההפוכה. המלצתי היא שתזרום איתה לעניין הגרושים ורק אם היא ממש תתחנן להישאר איתך תשקול את העניין מחדש
בהתחלה זה כואב ועם הזמן גם הכאב יעלם...
בהצלחה

nowonder

New member
בניגוד למה שרואים בסרטים

בחייו של כל אדם יכולה להיות יותר מאהבה גדולה אחת. אני יודעת שזה לא רלוונטי עכשיו לכאב שלך. אבל אני יכולה להבטיח לך שתתאהב שוב לפחות עוד פעם אחת. ותאהב שוב לפחות עוד פעם אחת. אל תתעקש להיות עם מי שלא רוצה אותך. תתרחק ממנה. ותתן לזמן ולמרחק להכהות את הכאב.

גל1 האחת

New member
חכה רגע ../images/Emo202.gif

עוד מעט יגיע יכנס לכאן pasa24 ובשתי מילים הוא יפתור לך את כל הבעיה שווה לחכות

למעלה