אני מרגישה שאני כל הזמן מנג'סת - אבל בכ"ז

אני073

New member
אני מרגישה שאני כל הזמן מנג'סת - אבל בכ"ז

שבוע 6 ... אני מרגישה פחות בחילות ופחות כאבי מחזור וכאלה ... ז"א עדיין יש פה ושם - אבל לא כמו בעוצמה של ההתחלה. מצד שני יש לי בטן של שבוע 12 (הריון שלישי), ואני מרגישה את הציצי גדוש (החלפתי עוד פעם את הבגדים לחתונה של אחותי) יש מה לדאוג?! למישהי זה גם קרה ? אני עושה דופק רק שבוע הבא...

polinomialy

New member
לא הבנתי ממה את דואגת...

מזה שאין לך בגדים לחתונה או מזה שאין לך בחילות? בכל מקרה - ממש אין מה לדאוג. תופעות לוואי לא מעידות על תקינות או אי תקינות של הריון. (גם אני בהריון שלישי ואף פעם, באף הריון, לא סבלתי כלל מבחילות או כאבי מחזור). לגבי הבטן - גם אם יש לך בטן של שבוע 12 - את בהחלט יכולה ללבוש בגד יפה שמסתיר את זה כיוון שהאופנה היום היא של מותן גבוה, ושובע 12 עד קלל מדי להסתיר... מה שקשה להסתיר זה את החזה...
בדר"כ בטן גדולה בשלב הזה נובע מגזים ולא בבגלל התינוק עצמו.

אני073

New member
גם וגם ../images/Emo13.gif

האמת שאני מודאגת מזה שרוב הסימפטומים נעלמו אבל - יש לי מה לעשות ?!?!? ולגבי הבגדים - הייתי אמורה ללבוש שמלה צמודה עכשיו זה נגוז אני לא מתכוונת לקנות עכשיו בגדים (מה גם שאין לי זמן כי אני עושה חנוכת בית ויומולדת 3) אז הלוותי מחברה בגדים שלבשה לחתונת אחותה . שמלה שחורה צמודה (שמכניסה) ומעל עליונית שיפון שמטשטשת מאוד. את צודקת לגביי הגזים - האמת זה יותר שומנים ... פתאום מופעים לי המון שומנים בבטן - הרבה יותר ממה שהיה לי תמיד . וכל האזור ממש מרגיש שמן ורוטט... איזה באעסה.

f r e c k l e d

New member
לא נראה לי סיבה לדאגה

כל הריון והתסמינים שלו. גם אני כאן בהריון שלישי, שבוע 6+4. אמנם לא יצאה לי הבטן אבל כמעט ואין תסמינים , רק קצת עיפות. אמרו לי אתמול (כי גם אני תהיתי למה "אני לא מרגישה בהריון") פשוט לעשות בדיקת הריון-כזאת שקונים בפארמים. אם חס וחלילה ההריון לא התפתח הבדיקה תראה שאת לא בהריון.

אני073

New member
אבל אני לא מדברת על יש אואין תסמינים

אנימדברת על זה שהיו המון תסמינים ועכשיו יש מעט. האם זה הגיוני וקרה למישהי?

Princes Vespa

New member
גם אני כמוך

שבועיים ראשונים תסמינים איומים. עכשיו שבוע 8, נשארה רק העייפות. בחילות וכאבים נגוזו כמעט לגמרי.

אני073

New member
הרגעת אותי .. כמעט

ז"א אנחנו עדיין באזור המסוכן . בעצם כל ההריון הזה הוא אזור מסוכן - וגם כשהם נולדים את תמיד בחשש בקיצור - אני פשוט דואגת תמידית

Princes Vespa

New member
מרגע ההפריה קיבלנו את האחריות הזו

לשלום ילדינו. אבל אני בגישה שאין מה לדאוג סתם. וכל עוד אין לי תסמינים שהם לא בסדר (כאבים חזקים\דימומים חזקים) אז המחשבה היא שהכל בסדר. ואני רוצה שהגור שלי יגדל ויתפתח בסביבה כמה שיותר רגועה ונעימה לו. אז לא מבזבזת אנרגיות על דאגות סתם. מלטפת אותו כל לילה, חולמת עליו כל לילה, ומאמינה בכל ליבי שיהיה בסדר.

polinomialy

New member
../images/Emo45.gif זו אולי אופטימיות טפשית ועיוורת

אבל כל עוד אין משהו שמעיד שמשהו לא בסדר - אני מאמינה שהכל תקין. ובאמת שחבל לבזבז כוחות (שאין... לא בשלב הזה של ההריון, ולא כשיש עוד ילדים בבית) על תהיות של "מה אם חס וחלילה..." יש מספיק דברים אחרים לחשוש בגללם. חוסר בתופעות לוואי זה לא אחד מהם. (ואם כבר - תופעות הלואי כלל לא מעידות על תקינות ההריון. אני מכירה אישית יותר מאשה אחת שאיבדה את ההריון ועד לגרידא בה הוצאו השאריות היא עדיין חשה בכל תופעות הלוואי בדיוק באותה העוצמה כמו בשלב בו עוד ראו דופק. ובמקרה אחד מדובר היה ביותר משבועיים מאז שהתגלה דימום וחוסר דופק ועד הגרידא, ובכל התקופה הזו היא המשיכה עם הבחילות וההקאות).

shiri678

New member
זו לא אופטימיות, זו המציאות

אם משהו לא בסדר, הגוף שלנו ברוב המקרים מודיע לנו. במקרים שלא, זה מתגלה ב US הבא, אז מספיק להכנס לסרטים מכל סימפטום שיש או אין. הריון זו לא תבנית אחידה- יש שבועות שמרגישים טוב ושבועות שהכל בא ביחד. באופן כללי- אני מתה על התשובות שלך פולי...

אוגוסט82

New member
גם אני גם אני

היום בחילות בערך שבוע / שבוע וחצי ומשבוע 8 כמעט ואין
גם כאבי בטן כמעט ואין רק ציצי כואב תופת בעיקר בלילה שאני ישנה על הבטן ומתהפכת לצד ואז הציצי כואב שאני מתעוררת מהכאבים חוצמזה - סבבה לגמרי תהני מזה שאין לתסמינים לא נעימים יום קסום

yoho2

New member
אני לא מרגישה כלום!!

זה הריון ראשון שלי, היום אני 7+6 ואני פשוט לא מרגישה כלוםםםםםםם. זה אפילו הפחיד אותי בהתחלה, אבל שלשום ראיתי דופק והכל בסדר בינתיים טפו טפו... אז מניחה שזו ברכה לא לסבול משום דבר לא?? לי אין ןלא היו עד עכשיו לא בחילות, לא צרבות, לא עייפות, לא גדל לי החזה... לפעמים נראה לי שאולי אני מדמיינת שאני בהריון...חחח

shiri678

New member
את כנראה מהנדירים האלה, שאין להם עדיין כלום

כמה הייתי רוצה להתחלף איתך...

yoho2

New member
דוקא לא כ"כ כיף...

בגלל שזה הריון ראשון שלי ואני כ"כ מתרגשת הייתי רוצה להרגיש בהריון... זה שאני לא מרגישה כלום, א. גורם לי לשכוח שאני בהריון רב זהמן ב. לחשוש שאולי משהו לא בסדר.... נראה לי שאם הייתי מרגישה קצת בחילות ( רק קצת)...או לפחות היו גודלים לי הציצים הייתי מרגישה בהריון...וזה היה כיף... אולי אני צריכה לשמוח...

באמת תגידי טפו טפו טפו ../images/Emo57.gif

גם לי לא היו יותר מידי תופעות חוץ מחולשה מטורפת, וגם בדרך כלל בלי ההריון אני לא עם יותר מידי מרץ (אנמיה, לחץ דם נמוך). לאמא שלי גם לא היו בחילות, הקאות וצרבות למינהם בהריונות שלה, כנראה שיצאתי עליה.

כמוני כמוך. ואני דאגתי בהתחלה../images/Emo5.gif

כי לא היו לי בחילות/עייפות/צרבות או משהו אח"כ דאגתי כי פחדתי שלא יהיה דופק. אבל היה שם תינוקי מתוק שחיכה לי אח"כ דאגתי כי פחדתי שיקרה משהו בקיצור - מרגע ההקלטות אנחנו חיות בפחדים ובחששות, וכל דבר נראה מדאיג ומלחיץ.

tr2006

New member
בחילות והקאות לא מעידות בהכרח על הריון תקין

דווקא בהריון הקודם שהסתיים בהפלה (לא עלינו - חלילה וחס וטפו טפו טפו מלח מים וכל החמסות בעולם שזה לא יהיה יותר) הרגשתי בחילות הקאות וסחרחורות. הרגשתי ממש ממש רע וכשהגעתי לרופא לבדיקה הוא אמר לי שלפי הגודל הוא כבר שבועיים ללא דופק ועובדה שבשבועים האלה הרגשתי נורא כולל הקאות ובחילות. המסקנה היא שתופעות לוואי של הריון לא בהכרח מעידות שמשהו לא בסדר וההפך - בהריון הראשון שעבר גם עם בחילות והקאות והסתיים בלידה של ילדה מדהימה, היו לי דווקא כמה ימי הפוגה מפעם לפעם עד שבוע 14, 15.

למעלה