אני מרגישה גרוע.......

your engel

New member
אני מרגישה גרוע........./images/Emo7.gif

הייתי עכשיו בצט ואביב קילל אותי... ממש נפגעתי... הם אמרו שאני משחקת אותה.. למה אני כותבת בכלל?...בטח לא יתייחסו.... עזבו....אל תשימו לב אליי... עצובה...ובוכה שירן

Dark Blue Sky

New member
שירנוש מקסימה../images/Emo24.gif

אין לי הרבה לומר אבל גם אני הרבה פעמים הייתי במצבים כאלה אני איתך ילדונת.... ואוהבת המון
!!!!! מירי

שירן חמודה שלי../images/Emo24.gif

מתוקה..אל תתיחסי אליו..אני בטוחה שהוא לא התכוון..ואני תמיד אתיחס אל ההודעות שלך תמיד תמיד תמיד כי אני מתה עלייך באמת שכן... אוהבת מאוד גלי

anonymousBACK

New member
שירן!

אני לא זוכר שקיללתי אותך. אולי נפגע ממה שאמרתי אבל אני לא קיללתי אותך, או לפחות לא התכוונתי לזה. אני מדבר ככה עם כולם. אמרתי לכם שאני לא מתחשב באף אחד. אני פשוט מניאק מטבעי. מצטער אם נפגעת, באמת שלא התכוונתי לזה. אני פשוט מדבר ככה. יש לי סגנון דפוק, אני יודע. אני שוב מצטער. אני לא אמרתי שאת משחקת אותה...ואני באמת לא חושב שאת משחקת אותה. תכתבי מה שאת מרגישה. אני פה בשבילך מתי שתרצי. ושוב, אני מתנצל אם נפגעת, לא הייתה לי שום כוונה לפגוע בך. אוהב אותך.

anonymousBACK

New member
שירן אני באמת מקווה שלא נעלבת

אני נשבע לך שלא התכוונתי להעליב אותך. את בסדר?

לא אמרתי שאת משחקת אותה....

אמרתי שלא כדי לכחת ללב הוא היה במצב וונבי(כמו וונבי פריקים?) אז הוא היה וונבי עצבני למרות שאני יודע שהוא בישן ושקט

anonymousBACK

New member
אני לא ביישן ושקט

זאתאומרת, בחיים האמיתיים למשל, אני סותם תפה כשאני עם אנשים, כי אני מפחד ממה שיחשבו עליי וזה, אבל אני לא מגדיר את עצמי ביישן בעיקרון, לא משנה, אין לי זין להיכנס לזה. המממ.....טוב, אולי אתה צודק, וונבי עצבני. זה מה שאני. אבל האמת היא שאני באמת עצבני.

anonymousBACK

New member
כן אני ביישן,

בדרך כלל אני מתנהג בביישנות. אבל זה תלוי עם מי אני נמצא...ויש רגעים שאני לא כל כך ביישן. בעיקרון אבל אני כן.

anonymousBACK

New member
אוף!!!! אני יודע שאני נוגד את עצמי.

אבל אני לא יודע אם אני ביישן או לא. משהו מוזר כזה.

למעלה