אני מקווה שזה המקום הנכון לפרסם את

nonsh

New member
אני מקווה שזה המקום הנכון לפרסם את

הבעיה שלי. טוב, אז אני ואחותי רבות. אבל זה לא סתם ריבים קטנים, בהתחלה היינו רבות כמו כל האחים, אבל ככל שאנחנו גדלות יותר (ובמיוחד בזמן האחרון, ככה לפחות אני מרגישה) הריבים שלנו יותר רציניים. אנחנו הולכות מכות בממוצע פעם אחת ביום, ואני כבר כולי
(ואני חושבת שגם היא, אבל לפחות אני לא נושכת אותה) ונכון שזה ילדותי אבל מה אפשר לעשות??? וכל פעם היא אומרת לי דברים מעליבים כגון, "אני שונאת אותך" עם ממש הרבה כוונה וכעס גדול מאד בעיניים. ולפעמים היא נהיית לי ממש היסטרית ובאה להרביץ לי וזה ממש מפחיד, כאילו היא תהרוג אותי עכשיו. ואני בכלל לא רוצה לריב איתה, אבל מה אפשר לעשות? צריך להתגונן איכשהו ... אז נכון שכשאנחנו קמות בבוקר הכל נשכח, אבל זה לא באמת נשכח מהלב. וזה כל הזמן חוזר על עצמו. אז זהו בערך. ממי עוד אפשר לבקש עצה? על ההורים שלנו גם ככה נמאסנו והם רוצים שנפתור את הבעיות בינינו לבד, והחברות שלי באמת לא מתייחסות לכל העניין ברצינות שלפי דעתי נדרשת, וחוץ מזה מה הן כבר יכולות לעשות... אני חושבת שזהו.

באמת זו שאלה חשובה,למה?

ממה נובע הריב? כי לפעמים כששמים דגש על הבעיה ומהותה, אפשר לנסות לתקן, אויל תתפסי את אחותך כשהיא במצב רוח טוב ותנסו לדבר, לא חבל להרוס יחסים של משפחה.
או שתנסי לרקאות מה הבעיה, וכשהיא באה לריב פשוט תתעלמי ותגידי לי ברצינות שאת לא רוהצ לריב יותר, ושזה לא עושה לך טוב.

TIS

New member
ואם כל זה לא עוזר

תמיד טוב לדעת אומנות לחימה אחת אם לא יותר (אני באופן אישי יודע קראטה, קפואירה וקרב מגע). ללמוד על נקודות תורפה בגוף האדם גם יכול להועיל. וגם ביקורים במכון כושר או משהו...
המצב המתבקש הוא כזה שבו אחות שלך לא תרצה ללכת איתך מכות כי היא תדע שהיא תחטוף יותר משהיא תפגע, ואז היא תנסה לפתור את הבעיות בכל דרך אחרת מלבד מכות. אבל ברגע שאת מגיעה למצב כזה אסור לך להשתמש בכח בשביל להשיג את מה שאת רוצה. אסור לך להתחיל מכות. הידע הזה אמור לשמש אותך רק כדי להגן על עצמך במקרה שהיא מתחילה מכות. אם תצליחי "לנצח" אותה במכות פעמיים או שלוש בצורה כזו שהיא תבין שלא כדאי לה כבר להתחיל מכות היא תתחיל לנסות לפתור את הריבים שלכן בדרכים אחרות. וכך גם יש פחות סיכוי שמישהו ישדוד אותך, יאנוס אותן, או שאר מרעין בישין.

מה אתה משוגע?

עדיף לקנות אקדח! מסיימים את זה יותר מהר ופחות פציעות... ואם יש אח בצבא בבית... אפשר לקחת את הרובה שלו!

TIS

New member
אקדח יותר מלכלך

ואני בהחלט מקווה שאמרת את זה בציניות... כי אני הייתי רציני לחלוטין בהודעה שלי...

TIS

New member
זה לא העניין

אני לא אמרתי לה להרוג אותה. רק לגרום לה לשקול מחדש כל פעם שהיא רוצה ללכת מכות.

../images/Emo3.gif נו דיי ברצינות...!!!

גם אני ואחותי רבות כל הזמן...! אפילו לפעמים מכות פה ושם... אבל את תראי כשאת תיהיהי גדולה... או שהיא ממך...(לפי הגילאים שלכם...) אם היא גדולה ממך... את לא יודעת איך את תתגעגעי אליה כשתצא לכל היום...(יש לי ניסיון...!!!) אממ.. את צריכה לתפוס אותה לשיחה... רצינית תגידי לה שאת לא רוצה שתריבו... וכו'... הכל כדי שהענייןיסתדר... אני בטוחה שהיא אוהבת אותך... ואת אותה...!

דנדןבת1

New member
תראי , בתור אחות שייש לה אחות תאומה

תראי אחים רביןם אין אפס, אוקי אבל יש הרבה הבדל .. אני ואחותי התאומה הינו רבות די הרבה אבל כרגע תגידי לנו לריב אנחנו נצחק עליך. אבל כמובן שייש את אחותי הקטנה שפשוט אמרתי לה במפורש שעד שלא תגדלי אל תדברי איתי או אל תריבי איתי כי חבל ובעצם לא לצחוק אני לא יודעת לתת מכות הם תמיד היו נותנים לי ולא ידעתי איך להחזיר מה לעשות גם דברים כאלה קורים. מה שאני מנסה להגיד לך שזה בסדר זה קורה זה תקופה כזו עוד מעט את תביני לבד שזה לא שווה את זה ותתחילי להיות חברה שלה. אני מקווה ככה בשבילך

A l o n e

New member
תראי,

גם אני רבתי מ ל א עם אחותי הגדולה, אבל מ ל א ושנאתי אותה כמו לא יודע מה וחשבתי לעצמי בטח שנהיה גדולים זה יעבור אבל....... ברגע שהיא לקחה לי את האוטו זה היה הקש ששבר את גב הגמל ו.. אני לא מדבר איתה קרוב לשנה עוד מעט ואין יל תכניות להיות בקשר איתה שנצא מהבית..... אז בשבילך אם את לא רוצה להגיע למצב הזה תצטרכי לוותר מדי פעם, אבל גם לעמוד על שלך..... אבל אני מקרה קיצוני אז זה לא תמיד ככה..

בגלל אוטו?../images/Emo6.gif

זה פסיכי לגמרי חבל
יש לי אח שגדול ממני בשלוש שנים ועד לפני שנה וחצי שנתיים היינו הולכים מכות כמו לא יודעת מה והיה יורד לפעמים דם לפני שנה וחצי כשהייתי עוד בכיתה ט' והיום אני מסיימת י' התחלנו ממש להתקרב היינו קרובים כל השנה לפני שהוא התגייס לצבא כשהוא עזב כ''כ הייתי עצובה וגם היום כשהוא חוזר פעמיים בחודש (הוא בקרבי) אנחנו קרובים אח שלי הגדול הוא הבן אדם שהיה הכי קרוב אליי במשך שנה כמובן שהולכי לצבא זה משתנה אבל אני יודעת שהוא תמיד יהיה הבן אדם בעדיפות ראשונה אצלי... לעומת זאת יש לי אחות קטנה שאנחנו לא מפסיקות לריב (היא בקראטה)
אמאא אבל בכל זאת אני מנצחת אותה
הקטע הוא שאני רואה שהיא נפגעת לפעמים זה פוגע באחים הקטנים איך שאנחנו מתייחסים אליהם, כמה שתצחקו ותחשבו הם בסה''כ ילדים קטנים יש להם רגשות אחותי באה אלי כמה פעמים ואמרה לי שהיא רוצה שנפסיק לריב ואנחנו מסתדרות לפעמים אבל ככה זה אחים.. את תראי שתתבגרו יותר תפסיקו לריב כל האחים רבים באיזשהו גיל.. גם כשגדולים גם כשקטנים או בגיל ההתבגרות זה דבר שיחלוף כמובן שאפשר עוד למנוע אותו לפני פשוט תשבי ותדברי איתה אין עצה אחרת
אז שיהיה לך בהצלחה!
מצטערת על האורך

A l o n e

New member
"בגלל" אוטו?! בגלל?!?! אוטו?!?

לא מספיק?!?!? עזביאת זה של א ס ב ל ת י אותה במשך 18 שנה ותמיד שיחקתי לי עם התיאוריה שבגלגול קודם אני ואחותי היינו אוייבים באיזו שהיא צורה ואז איכשהו מישהו שם אותנו אח ואחות כדי שנלמד להיות קרובים.. טוב.. אז גם לא בגלגול הזה מותק!!
וזה לא רק אוטו!! אבל זה הרבהההה!! שיהיה לך רישיון את תביני... זה לא רק אוטו אבל זה כל החיים, אבל האוטו היה הקש ששבר את גב הגמל..!! תחשבי!!!!!! פג'ו 206 תכלת!! מכונית חלומות! כל יום הייתי מגיע לבי"ס עם המכונית בכיף תוך 7 דקות עם מוזיקה והכל בפוזה
... אבל אחרי שרבתי עם אחותי נאלצתי לקחת כל יום את האוטובוס 45 דקות! ועוד לקום שעה לפני!! ומה הקטע המעצבן!?!?! שהיא בכלל לא השתמשה באוטו! הוא היה בחנייה כל היום!! זה יכול לגרום לך לההשתגע ולגרום לך לעבור לשלוותא שכל יום את עוברת ליד האוטו בחנייה בדרך לתחנת האוטובוס!!! אבל שוב, זה רק חלק קטןןןןןן!! את לא יודעת......... (יווו איזה עצבני אני עכשיו
) ואת צודקת, גם האחים הקטנים ממש נפגעים שרבים איתם.. אני למשל אפילו לא רב איתה ולפעמים אין לי סבלנות לאחותי הקטנה שצריכה ממני משהו ושאני מתעצבן ואומ לה לא או לא עכשיו רואים עליה שהיא נפגעת אבל...... אפשר להבין אותי.. יש לי דברים אחרים על הראש! אבל זה לא טוב וכל פעם אני מנסה להפסיק לעשות את זה..

דנדןבת1

New member
יווו אותו סיפור!!

חחח בדיוק אותו הדבר רק שלנו בבית יש מרצ'דס..ועוד הקטע שלה יש חבר ויש לו מכונית משלו פגו206 ולא היא רוצה לקחת תמיד את המר'צדס איזה חוצפנית היא!! עש שאמרנו יום יום... היא לא רוצה .. אין אין האוטו לפעמים עושה כאלה בעייות אז מה אני עושה אני יוצאת איזה שעתים או שעה לפניה ואז ככה אני אומרת לה שהאוטו כבר אצלי שחבר שלה יקח אותה!! טוב נו סליחה יצאתי קצת מאניקית. :) תראי היא צריכה כבוד למבוגרים שגדולים ממנה בדקה
שטיות עכשיו זה בסדר גמור כמובן שפאפא לא קנה 2 מכוניות אבל הגענו להסדר שבימי שישי זה שבוע שבוע וככה באמצתע השבוע אני איתו כי היא עם החבר שלה.. תגיעו גם אתם

A l o n e

New member
למה שהיא תגיע איתי ל"הסדר"

כשהאוטו רק שלה
אבא שלי קנה את האוטו לה ואחרי כמה חודשים הוצאתי רישיון.. ובכדי שהוא לא יתערב ושהוא יצא הרע (כמו שבאמת היה צפוי והוא באמת עשה חכם) הוא קבע שהוא קנה את האוטו לה ולא לי... וזהו.. אין לי יותר מה לומר.. מרצדס לילדים.. פג'ו 206... איפה אתם חיים יא מיליונרים.. רואים שאתם מצפון ת"א..
ואחותך באמת חוצפנית...... אבל לי זה פסדר.. יש לי אוטו כל יום משעה 12 בצהריים וימי שישי שבת כל היום..

HoNeYyYy

New member
אלון אני מבינה אותך

אמא שלי בדרך כלל לא משתמשת הרבה באוטו והיא אפילו הרבה פעמים נתנה לי את האוטו ונסעה באוטובוס לעבודה(למרות שאמרתי לה להעיר אותי שאני אקפיץ אותה)אבל פתאום לפני חודש דוד שלי הגיע לארץ והחליט שהאוטו הוא כנראה גם שלו ומאז אני בקושי רואה את האוטו,אני לא יכולה לסבול אותו ואני כבר מתה שהוא יחזור למקום שהוא בא ממנו,לאחר החוויה הזאת אפילו נתתי לו כינוי הדוד מגיהנום.

nonsh

New member
תגובה לכל ההודעות

ל TIS שהציע לי להרביץ לה עד שהיא תחשוב פעמיים אם להתחיל איתי אני רוצה לומר שלא הכי בא לי להרביץ לה עד כדי כך, וחוצמזה, אני והיא, אנחנו תאומות, אז אנחנו בשוויון כוחות מלא, ואני גם תמיד הייתי החלשה מבין שנינו (למרות שאין להמעיט בערכי). בשורה משמחת : כבר יומיים לא הלכנו מכות! אמממ... מה עוד? לאלון, אני מציעה לך להשלים עם אחותך, כי זה באמת הגזמה לא לדבר זה עם זה כ"כ הרבה זמן, אבל אל תתעצבן, אני יודעת שהיא בטח חתיכת מעצבנת, אבל בכל זאת.... וחוצמזה אם אני סלחתי לאחותי אחרי שהיא עשתה לי כל מיני דברים שממש יכולים לעצבן (לא עולה לי משהו כרגע) אז גם אתה יכול... אה... ולזאת שגם לה יש אחות תאומה.. איזה צירוף מקרים אה? טוב זהו לבינתיים.

למעלה