אני מקווה שהגעתי למקום הנכון...

אני מקווה שהגעתי למקום הנכון...

יש לי בעיה עם תוכנת הצריבה NERO5 מופיעה לי למטה ההודעה שמעכשיו הוא "Image recorder" והוא מסרב לצרוב כל דבר שהוא לא תמונות. אתמול החלפתי לצורב חדש אחרי שהקודם התקלקל, יכול להיות שזה קשור? המון תודה

pcdoctor

New member
לחצי בחלונית הזו... ושני שם לצורב

שלך.. ואם הוא לא ממופיע , אז אולי הצורב לא מזוהה בכלל.

quiet251

New member
יכול להיות שקשור

אם מדובר בתוכנות שבאו עם הצורב- מיועדות לעבוד רק עם אותו צורב. כלומר- אם תוכנת נרו שאצלך באה (בחינם) עם הצורב הישן- מיועדת לעבוד רק אתו. אז נשאר להתקין התוכנה שבאה עם הצורב החדש, או התוכנה שבקישור- חינמית, ועושה העבודה. בחדשים האחרונים משתמש בה. וחיפשתי אותה- בדיוק בגלל העניין הזה. תוכנה חינמית, שאינה תלויה בצורב.

S443

New member
גירסא 6 ומעלה תומכת כמעט בכול הצורב

הצורבים הקיימים היום בשוק... נסי לעדכן את הגירסא שלך לפחות לגירסא הזאת Nero-6.6.1.4

S443

New member
מורידה מאיפשהוא...או קונה

אם תגידי איזה צורב קנית חברה וכדומה אולי אוכל לעזור

quiet251

New member
אז נראה

שהאופציה של התוכנה שהצעתי- היא הרלונטית ביותר. וגם אם תבקש להוריד (ממיקרוסופט) את net.framework זה בסדר. הרבה תוכנות מתקדמות (לא מיקרוסופטיות) דורשות זאת. מצרף גם קישור לדף ב oldversion. לא יודע אם הגרסאות בו חינמיות או לא. ומה בטיחותו (למקאפי יש הסתיגויות). מציע, בכל מקרה, לא לחפש גרסה שונה משלך.

quiet251

New member
אבל לא התייחסת לעניין

התוכנה ה"צמודה לצורב". האם אתה מדבר על גרסאות חינמיות? או קנויות? ולשואלת המקורית- יכול להיות שה"עדכון" שלך- ע"י התוכנה שמצורפת לצורב החדש.

S443

New member
אין לה תוכנה עם הצורב היא קיבלה בול

בולק....

למעלה