אני מקבל את תגובתך אבל עדיין

אני מקבל את תגובתך אבל עדיין

קיים סיכוי יותר גדול שהעבודה תצטרף לממשלה עם ש"ס מאשר שהליכוד יילך לממשלה חילונית, אתה לא חושב ?? בכל מקרה, אני בהחלט מסכים שמקור 80% מבעיות המדינה היום נובעות מהמגזר החרדי, החל מהבעיה הכלכלית - וזה חד משמעית שלא יספרו לי סיפורים שהמצב שלנו היום הוא רק בגלל המצב הכלכלי העולמי והמלחמה בפלסטינאים. החרדים עושקים אותנו כבר שנים רבות ולא תורמים למשק כהוא זה. אם אתם לא רוצים שנגיע לשפל המדרגה בה נצטרך לבקש רשות מהחרדים לעשות משהו, אין מנוס מלתת את מלוא הכוח לטומי !!

ronen1981

New member
התשובה הכי נכונה שאני יכול לתת לך

היא צריכה להיות מבוססת על הרכב הכנסת דבר אחד אני יכול להבטיח וזה שכמה ששינוי חזקה יותר כך הממשלה החילונית הסיכוי שתקום גדול יותר. ניסיון העבר מלמוד אותי לא לסמוך על העסקנים בעבודה מלבד על רצונם לשבת בכיסא הממשלה ,אבל מה שכן וזה ידוע שהם כעיקרון יעדיפו ממשלה עם שינוי מאשר עם החרדים (על תשכח החרדים מחזיקים בעמדות ימניות בהרבה משינוי.) ומושחטים והכל, וקשה לי להאמין שהעבודה תעיז להשאיר שינוי בגודל של 17+ מנדטים בחוץ ותכנס לממשלת אחדות ברשות שרון עם ש"ס והאגודה הביקורת הציבורית עליה תיהיה כה גדולה שתביא לכך שבחירות הבאות ספק עם 10 מנדטים יקבלו וקשה לי להאמין שבעבודה ילכו על מהלך כזה אבל שובהדרך היחידה להבטיח זאת היא ששינוי תיהיה חזקה כש"ס+אגודה לפחות כך שלאף אחד לא יהיה תירוצים.

למעלה