אני מציעה עצמי להיות המנהלת !

חחחחחחח...

יש לך תומך ראשון !
<כבר התחלתי להתחנף למנהלת>

ילדה מה עובר עליך שהיא תהיי ../images/Emo94.gif

המנהלת אני אציעה לה לסלק אותך כדאי שלא תהרסי את השם הטוב של הפורום אה ואני מקווה שתצליחי וביחד כולנו נדאג שהפורום הזה ישגשג ואין לי מושג אבל זה מצליח רק שיש מנהל בפורום אולי כי הוא עושה סדר ונשבעת לכם שבכל הפורומים שהייתי גם אם לא היה מנהל הם לא הרשו לעצמם לדבר ככה בפורום זה פשוט עניין של כבוד עצמי חמוד'לה בנתיים את זאת שלמטה ואנחנו אלא שלמעלה ואם תמשיכי ככה אנחנו גם נמחוץ אותך כי בקצב הזה את פשוט יותר קטנה ואנחנו יותר קטנים אז כדאי שתתחילי לדאוג לסתום את הפה שלך טוב טוב

לסניילית ה-../images/Emo153.gifית../images/Emo70.gif

אם אין לך שום דבר טוב לומר לפורם (שום מילה שקשורה ב"כן מותק" לא ראיתי אותך כותבת),אז פשוט תסתלקי ואל תכתבי פה..........

סניילית

New member
יש הודעה אחת או שתיים...../images/Emo153.gif

ופעם קראו לי "ליי קופרית"... ואני יוצאת עכשיו מהפורום כדי שאני לא יעשה משו שאני יתחרט עליו בעתיד הקרוב... אני מאחלת לכם שיהיה לכם אחלה פורום כי בכל זאת זאת סידרה=... וחבל שכמה יהרסו את הפורום שלה... צוא צואאאא

סניילית

New member
נראה לי שהמנהלת בעתיד../images/Emo153.gif

תהרוס לעצמה את הפורום...כי היא זאת שהתחילה את השפה המלוכלכת הזאת וכדאי שתלך לשטוף טוב טוב טוב טוב טוב תפה המסריח והמטונף שלה... חוצמזה אישה מי את חשה שאת שתקראי לי חמוד'לה
ובמה שרשמת טעות קטנה... את רשמת... "...כי בקצב הזה את פשוט יותר קטנה ואנחנו יותר קטנים אז כדאי..." אז זהו...שזה ככה אמור להיות... "...כי בקצב הזה את פשוט יותר גדולה ואנחנו יותר קטנים אז כדאי..."ש...כדאי שמה
חוצמזה באותה דרך אני יכולה לפנות למנהלת הפורומים ולהגיד לה שהתחילו לקלל אותי בפורום כן מותק... ולפני שאת מתערבת בעיניים של אחרים...כדאי מאוד שתקני קצת מוח... חוצמזה אין לי כל סיבה לסתום את פי
ובעיקר לא בגלל שאת אומרת לי...וגם כן חשה תצמך אני אציעה לסלק אותך...אם היה לך מוח היית מבינה שזאת שהציעה תצמה להיות מנהלת כבר חשבה עלזה... אז אני חושבת שלך כדאי לסתום את הפה שלך טוב טוב

למעלה