אני מצטער

BlondeBiker

New member
אני מצטער ../images/Emo7.gif

אני מצטער, שלא תמיד הייתי לך אוזן קשבת, שלפעמים לא שאלתי מה את חושבת. שאהבתי לזלזל בך ומשאלותיך להתחמק, שתמיד בעיני אני הייתי הצודק. שהייתי מפריע לך בשיחות עם חברות, שבעיניך הייתי רק צרות צרורות. ואני הכי מצטער, שהדברים האלו כבר לא יוכלו להאמר, ההרגשה מאז שהלכת, היא כל כך שונה .. אוהב אותך לנצח, אחות שלי קטנה. אני מצטער.

אוי ../images/Emo58.gif בהודעה....

בהתחלה חשבתי שזה מדובר על נושא שונה לגמרי! וכשהגעתי לשורה של האחות הייתי בשוק כאילו "מה? אחות? מה הקשר?" ואז הבנתי הכללללל! מאוד מאוד יפה!

יפה ../images/Emo47.gif

יפה.... הייתי בטוח שאתה מדבר על איזה חברה שזרקה אותך..... אבל גם אחות שמתה (
) זה בסדר (מה בסדר בזה
) תהיו בריאים ותאהבו
(אוח זה כזה ג´ודי ניר מוזס שלום....) ~היום אבא שלי הכין קיש מצויין ואני מרגיש שאני עוד מעט מתפוצץ~

BlackRose

New member
מתפוצץ?אני באה

לאסוף ת´שאריות...ממך...טוב זה נישמע נורא..אני אפסיק! השיר יפה,מאוד יפה. השורה התחתונה זאתי שמסיטה את המחשבה הראשונה שהייתה לך,זה מה שעושה את השיר... אני אוהבת את השירים שלך..הם נורא מדברים אליי,עליי...

lily p

New member
גם אני... ../images/Emo29.gif

חשבתי שהכוונה היא לחברה שזרקה אותך, או שמתה. אבל אני מניחה שזאת הייתה הכוונה, לגרום לקורא לחשוב את זה... בכל מקרה, השיר מאוד יפה, אהבתי...

LuNaTiC

New member
../images/Emo7.gif

מקסים!!! מרגש!! *רצה להגיד לאחותה שהיא אוהבת אותה* טוב, אז לא.. עדיין לא..
אבל אפשר להפסיק עם המכות... אההה... אני לא יודעת מה הרקע לשיר... בכל אופן, אני מצטערת...

BlondeBiker

New member
תודה תודה ותודה ../images/Emo6.gif

אנשים אני ממש מעריך את זה שאתם טורחים לקרוא את מה שאני כותב, אני מתרגש בכל פעם מחדש לקרוא תגובות של אנשים לגבי שירים שבאים לי מהלב. אני אוהב אותכם (גם את אלו שלא אוהבים אותי :) ) ומצפה לתגובות ממכם גם בעתיד. ובעניין הרקע לשיר, הייתי מעדיף שלא לפתוח את זה לדיון בפורום- אבל כל מה שאני כותב יוצא לי ישר מהלב. אוהב אותכם. ניר.

NeTa G4

New member
מהמם

בהתחלה חשבתי שזה משהו שימשהו רשם לטלי *שיעול* לא משנה זה ממש יפה..!

למעלה