אני מעריצה את גבורת העיראקים

אני מעריצה את גבורת העיראקים

אני מעריצה את גבורת העיראקים ידיעות אחרונות היום: המטוס פגע בבית חולים ליולדות. "זוועה אמיתית" - כך כינה אתמול נציג הצלב האדום את ההפצצה האמריקאית על הכפר אל-חילה, כ80- קילומטר מדרום לבגדד. לדבריו, זהו אחד ממעשי הטבח המחרידים ביותר מאד ראשית המלחמה ובמקום נמצאו עשרות גופות, ביניהן של נשים וילדים. לדברי העיראקים, מסוקי אפאצ'י אמריקאים שיגרו פצצות-מצרר לעבר שכונת מגורים באל-חילה. הגנרל האמריקאי וינסנט ברוקס אמר בתגובה כי "אין כל פרטים על מתקפה ספציפית זאת". ביו שני ארעה טרגדיה נוספת. משאית שנמלטה מאיזור הקרבות הקשים בנאסרייה חטפה פגיעה ישירה של מסוק אפאצ'י אמריקאי. במשאית היו באותה שעה 15 בני אדם, כולם בני אותה משפחה. הנהג איבד את אשתו, ששת ילדיו, אביו, אמו, אחיו וגיסותיו. אתמול הפציץ מטוס אמריקאי בית חולים ליולדות של הסהר האדום בבגדד, ובנים אזרחי נוסף. כמה אנשים נהרגו ולפחות 25 נפצעו. אם זה מה שקורה עם "פצצות חכמות", כמה היו נהרגים עם פצצות טפשות? היום אחר הצהרים ראיתי ברשת הסי.אן.אן את וולטר רוג'רס מדווח על התקדמות צבא הפושעים האימפריאליסטי לעבר בגדד. הוא דיווח כי לאחר שהחיילים העיראקים הופצצו מהאויר וחמש מאות נהרגו בכמה שעות, התפצלו הנותרים לפלוגות של עשרה עשרה והם מתחבאים בין הדגלים ויורים אר.פי.ג'י. על הטנקים האמריקאים המתקדמים. "אין להם סיכוי, ובכל זאת הם ממשיכים לירות" אמר רוג'רס". כך לא עושים אנשים למען רודן מתוך פחד. כך עושים אנשים כאשר צבא זר פולש לארצם מתוך יומרה "לשחרר" אותם בלי לשאול קודם את דעתם. כך עושה כל עם כאשר פולשים לארצו, כך עשינו גם אנחנו בשנת 1948 בדגניה ויד מרדכי. זוהי מלחמת גבורה בלי מרכאות, מלחמה של דוד נגד גולית. אני מאחלת לחיילים האמריקאים למצוא את מנוחתם האחרונה בסמטאות בגדד. שהמטוסים שמחזירים את ההרוגים לארה"ב יעבדו שעות נוספות ולתזמורת המרינס יתנפחו הלחיים מרוב תרועות אבל בחצוצרה. שילמדו לקח על היהירות והיומרה לנהל את העולם בלי לשאול אף אחד!

hary_i

New member
שמח לראותך שוב בפורום

למרות שאני מתייחס לדיווחים מבגדד במשנה זהירות, במקרים רבים הם לוחמה פסיכולוגית. אבל כידוע אני מסכים עם זה שכל המלחמה הזו היא רק מתוך יהירות חסרת טעם של הנשיא בוש.

רק בשבילך ורדה

כוחות הקואליציה הגיעו למרכז בגדאד מספר טנקים של הדיוויזיה השלישית נכנסו לעיר ונתקלו בהתנגדות קלה בלבד; רשת ``סקי ניוז`` הראתה אזרחים מנופפים לכוחות לשלום אז מתי תביני שהאזרחים לא יכולים להביע את שמחתם על השחרור האמריקאי. כל עוד "הצל" של סאדאם ופמליתו עדיין מרחפים עליהם. וכדי שתביני טוב יותר מיהם החברים שלך תבדקי את הקישור הזה: http://www.sky.com/skynews/article/0,,30000-1086375,00.html ואולי את תוכלי להסביר מי הרג ומה קרה לגופות האלה.

ב6/5 זה קורה. אני נרשמתי. ואת/ה?

J e a n

New member
ושוב אני כאן מולך....

כשאני רואה את מה שיש לך לומר בקשר למצב הנוכחי אני תוהה לאיזה צד את ניצבת, הכוונה שלי היא לא לימין או לשמאל...את רצינית?!...את צריכה שיפציצו את הבית שלך עם טיל כימי בשביל להבין שאף אחד לא אוהב אותך גם אם את אוהבת את כל העולם? היהירות הזו בלתי נסבלת. וכן האמריקנים יכולים להרשות לעצמם לעשות כאוות נפשם אם תרצי ואם לא...הם נכון להיום שליטי העולם...ולומר לך את האמת אני די שמח שהם בני ברית שלנו ולא אויבנ כי אבוי למי שניצב מולם!...וטוב שכך...אם תרצי ואם לא..את לא שמעת על מעשי ה"גבורה" העירקיים..לכרות רגל של חיילת אמריקנית כשיטת עינוי...מתי תביני שאין לך כאן דו שיח עם אנשים בני תרבות שמבינים שיש דבר שנקרא ערך חיי האדם...וכן לכל מלחמה יש מחיר והעירקים משלמים אותו הפעם...טוב שלא אנחנו!

J e a n

New member
זה היה מכוון אליך ורדה.

כשאני רואה את מה שיש לך לומר בקשר למצב הנוכחי אני תוהה לאיזה צד את ניצבת, הכוונה שלי היא לא לימין או לשמאל...את רצינית?!...את צריכה שיפציצו את הבית שלך עם טיל כימי בשביל להבין שאף אחד לא אוהב אותך גם אם את אוהבת את כל העולם? היהירות הזו בלתי נסבלת. וכן האמריקנים יכולים להרשות לעצמם לעשות כאוות נפשם אם תרצי ואם לא...הם נכון להיום שליטי העולם...ולומר לך את האמת אני די שמח שהם בני ברית שלנו ולא אויבנ כי אבוי למי שניצב מולם!...וטוב שכך...אם תרצי ואם לא..את לא שמעת על מעשי ה"גבורה" העירקיים..לכרות רגל של חיילת אמריקנית כשיטת עינוי...מתי תביני שאין לך כאן דו שיח עם אנשים בני תרבות שמבינים שיש דבר שנקרא ערך חיי האדם...וכן לכל מלחמה יש מחיר והעירקים משלמים אותו הפעם...טוב שלא אנחנו!

למעלה