אני מעוניין לקנות נייד בפעם הראשונה

עידנדי

New member
אני מעוניין לקנות נייד בפעם הראשונה

אפשר המלצה לגבי חברה? המליצו לי על טושיבה או אייסר.. הם טובים? המחשב ישמש כמחשב ביתי ובעיקר לגלישה באינטרנט אם יש משהו שאני חייב לדעת לפני שאני קונה נייד אנא שתפו אותי המליצו לי גם לקנות דרך וואלה שופס.. אתם ממליצים? תודה למשיבים

עידנדי

New member
ראיתי מחשבים בוואלה שופס שעונים לדרישות

ואני חושב שלא יותר מ 3000 ואוכל להביא אחלה מחשב. רק השאלה איזה עדיף חבר שלי קנה משם מחשב שעולה 3200 ב 2300

עידנדי

New member
עוד חבר קנה acer מעבד ליבה כפולה

2 גיגה זיכרון מצלמה מובנית ב2400... באייבורי.. אז זה המחירים בערך לא? אז בוא נגיד גג 3000 תקציב.. אם אני צריך בכלל מחשב יותר טוב משלהם.. ולי נראה שזה מספיק לי.. אבל אני לא מומחה בגלל זה אני שואל אתכם..

kobi 23

New member
אני אגיד לך את האמת

אני לא אוהב לקנות דרך האינטרנט אבל אם התקציב שלך מוגבל ואתה מוצא דילים טובים כמו שציינת לך על זה , בחנויות לא תצליח למצוא מחשבים ניידים "אמיתיים" שלא כמו הEEE או הWIND ודומיו במחיר הזה.אם האפשרות שלך היא בין טושיבה ואייסר אני הייתי הולך על טושיבה דווקא ולא על אייסר ,למרות שגם אייסר מעולים.אתה יודע מה.תלך על מה שיותר משתלם לך.לשימושים שלך לא משנה המפרט ,רק תשים לב שתיהיה לפחות 2 ג'יגה זכרון ושהמעבד יהיה לפחות CORE DOU. בגלל ויסטה.אם תביא מפרט לדוג' זה יכול לעזור יותר

עידנדי

New member
ראיתי שיש מבצע חדש בבאג

כל הניידים ללא מע"מ האם אתה ממליץ על A300-1MO טושיבה מעבד t5800 אם יש כפל מבצעים זה יוצא 3500 אני יכול לקנות באייבורי נייד של אייסר Aspire 5730ZI מעבד t3200 ב2500 ש"ח אני מזכיר שהשימוש הוא ביתי בלבד האם כדאי להשקיע עוד 1000??

עידנדי

New member
איך זה? המפרט של אייסר.יספיק לי לשימוש ביתי?

מעבד ליבה כפולה Intel Dual Core T3200 2.0GHz מסך "15.4 1280X800 כרטיס מסך משולב Intel GL40 X4500 זכרון 2048MB DDRII 667MHz ניתן להרחבה עד 4GB דיסק קשיח 160GB SATA 5400 RPM כונן אופטי צורב DVD Multi Burner תקשורת כרטיס רשת אלחוטי WiFi כרטיס רשת LAN מודם 56Kb יציאות USB 2.0 X4 ,VGA ,Audio קורא כרטיסים, מיקרופון מובנה יציאת רשת ועכבר Touch

עידנדי

New member
יש הבדל מהותי בין האייסר לטושיבה?

איך האמינות של אייסר? זה נחשב לטוב? אני פשוט לא מבין כלום בניידים... האם יש עוד משהו מומלץ לצרכים שלי שלא הזכרתי? LG? LENOVO? HP? DELL? מה היית לוקח לשימוש רגיל לחלוטין אינטרנט..קצת סרטים.. דפדוף בתמונות..לא מעבר ואם תוכל להשיב במיידי כי אני רוצה לקנות כבר מחר... סליחה על הלחץ ותודה מראש

RoyBO

New member
אני חושב הייתי לוקח את זה

http://www.lifelaptops.co.il/sale.asp?pid=140&salenum= הוא קצת כבד במשקל אבל אם לא מתניידים המון זה טוב. יש לו שנתיים אחריות מול שנה בלבד של האייסר. הוא בעל ערכת שבבים סנטרינו 2 של אינטל מול הטושיבה שהוא טיפה ישן יותר.

עידנדי

New member
הוא יקר יותר ב 1000 ש"ח... שווה?

אני אכן לא הולך להתנייד איתו כמעט בכלל כך שהמשקל לא ממש משנה לי.. השאלה... 1000 שח" יותר מהאייסר... האם לצרכים שלי זה כדאי? למעט האחריות וסליחה שלא הבנתי ממקודם האם אמרת שכדאי יותר את האייסר או את הטושיבה?

RoyBO

New member
בין האייסר לטושיבה אין כמעט הבדל

תראי למי יש יותר אחריות. לא ציינת תקציב אז לא ידעתי מה להציע.

עידנדי

New member
בגדול אין בעיה של תקציב אבל 1000 יותר

על משהו שאולי אני לא אצטרך...חבל לא? אם תגיד שהאיכות שונה לגמרי ושווה את ה 1000 ש"ח יותר כי יש לו חיים ארוכים יותר..אז סבבה.. אני לא מבין כלום בניידים.. איך אייסר נחשבים? מחשב סבבה? לשנים...? לא עושה בעיות? ושוב... רק לשימוש ביתי... אז אני לא צריך מחשב מפוצץ אם אין הרבה הבדל ביניהם אז האייסר ב 2500 זה נראה אחלה... לא? במידה והוא טוב כמובן.. מה אתה אומר?

RoyBO

New member
אמרתי לך זה כבר לשיקולך

שנה אחריות בנידיים זה מעט לדעתי. תבדוק כמה עולה להרחיב ל3 שנים אם אפשר. אייסר, טושיבה וסוני הן חברות ותיקות בשוק הנידיים. בתקציב שלך החברות האלה מייצרות מחשבים לקהל הבייתי יחסית בזול על חשבון איכות הבנייה, המארז והחומרים שמהם בנוי המחשב- מה שקרויי "עמידות פיזית", לכן מבחינתך יהיה טוב כמה שיותר זמן אחריות על המחשב.

עידנדי

New member
המפרט של טושיבה..

מעבד: Intel Core2Duo T5800 2.0Ghz זיכרון פנימי: 3072MB 667Mhz DDR2 דיסק קשיח: 160GB 5400rpm גודל מסך: 15.4" WXGA (1280X800) כרטיס גרפי: Intel GMA X3100 זיכרון גרפי: up to 358MB צורב DVD: Double layer תקשורת אלחוטית: 802.11a/b/g + Bluetooth מצלמת רשת מובנית: 1.3 מגה-פיקסל הכוללת זיהוי פנים + מיקרופון. מערכת הפעלה: Windows Vista Premium English משקל: 2.7 KG

למעלה