אני מסתכלת במראה-

kiticat

New member
אני מסתכלת במראה-

והלב נחמץ. איך הרשתי לעצמי להגיע למצב כזה??? עוד חצי שעה צהריים. אכלתי היום רק תפוז וירקות. תיכננתי לאכול את העוף. אבל עכשיו, למרות שאני דווקא כן רעבה- יכאב לי לאכול. אוף. שונאת להיות שמנה. שונאת.

העצלנית

New member
את רעבה????

אז תאכלי, זה כל הרעיון אוכלים כשרעבים ולא מתפוצצים. חבל כי זה גורר רעב אחר כך והתנפלות. לאיזה מצב בדיוק? שאת אוכלת כל כך מעט? תעשי טובה לעצמך ותאכלי עם את רעבה. בתיאבון

nickys girl

New member
מירוש...

אני לא מוכנה לשמוע את זה! את תאכלי-ותהני!!!אחרת,מה הטעם?....את תאכלי בסבל ואחרי זה תרגישי עוד יותר גרוע....מותקית,תאכלי,תהני,תרגישי טוב....זה לא יזיק לך...

kiticat

New member
אכלתי

אכלתי אפילו יותר מידי. אבל לפחות ארטיק אני לא מוותרת. ולאור העובדה שאני חולה עליהם ורק 20 קלוריות באמת נהנת. אבל העוף סתם נתקע... אל תשאלו איזה כאבי בטן הוא עשה לי..

ריבילה

New member
טוב שאכלת

חסר לך שלא !!
בשביל לרזות צריך קודם כל- לאכול. ותפסיקי כבר להרגיש רע עם עצמך, כמה ק"ג לכאן או לכאן לא משנים דבר ואת נשארת אותה בחורה מקסימה שהיית. ואם את רוצה לרזות- תרזי, אבל את צריכה לאהוב את עצמך גם כך. בקשר לעוף, אם בשר לא עושה לך טוב אולי תעברי לטבעול ?

kiticat

New member
זה לא בגלל שזה היה עוף

אלא שאכלתי גם אורז- כמה זיתים וחתיכת חלה... כל זה ביחד עשה לי יותר מידי בקיבה המצומקת הקטנטנה שלי....

למעלה