אני מנחה באו"פ ויש לי שאלה==>

shlumperit

New member
אני מנחה באו"פ ויש לי שאלה==>../images/Emo6.gif

אחת לכל הסטודנטים.... למה, אבל מדוע!!! אתם מתעקשים לסגור את הממנים עם בריחים? העבודה הכי קשה שלי בתור מנחה זה לפתוח את המעטפות..... דבקים מכל הסוגים הידוקים, בד"כ כשפותחים את המעטפה, כל כתובת הסטודנט נתלשת... מה קורה לכם..... יום טוב לכולם, ובהצלחה לפורום

SilentWave

New member
לא יודע בקשר לסטודנטים שלך...

אבל בתחילת הסיסמטר המנחה שלי ביקשה להשאיר את הממנים פתוחים כשמגישים לה אותם, וככה כולנו מוסרים לא את הממ"ן, פתוח

SilentWave

New member
שאלה טובה, עוד לא יצא לי ../images/Emo13.gif

ממנים אני נותן למנחה בכיתה, וממחים שולח דרך האינטרנט...

shlumperit

New member
אפשר לשלוח ממחים באינטרנט?

שלחתי ממחים רק בקורסים הראשונים שעשיתי, ומאז לא היו.

SilentWave

New member
כן אפשר..

דרך "שאילתא". האוניברסיטה הפתוחה צועדת קדימה עם הטכנולוגיה

eyalhi

New member
מעטפות ממנ"ים

שלום, אחת מהסיבות הינה שכאשר שולחים את הממן בדואר חייבים איכשהו לוודא שהוא לא יפתח, והדואר שלנו לא ממש חביב בקטעים כאלה. בכל מקרה, אם היו קצת יותר חכמים ובמעטפות של הממנ"ים שמים דבק בצורה נורמלית כמו של בולים שכאשר מרטיבים אותו היה נדבר אז לא היו בעיות... איל

shlumperit

New member
לדעתי

הידוק של שדכן זה מספיק, לא צריך לחבוש את הממן מכף רגל ועד ראש בכל מיני פלסטרים מוזרים.....

eyalhi

New member
לדעתי...

שדכן זה נראה לי דווקא בעייתי מכיוון שאז צריך לקרוע את המעטפה... נייר הדבקה פשוט על הלשונית מספיק בהחלט.

Fingertip

New member
פיתרון נחמד...

אני זוכר שמנחה שלי לאלגברה 1 בפירוש ביקש לא להגזים עם נייר הדבק, ואז מישהו עשה לו שני ליפופים או שלושה מסביב לקצה. בכל מקרה, כשהוא החזיר את המטלות במפגש, אז הוא החזיר אותן לפי שמות (הקריא שם, וזרק לו את המטלה). כשהוא הגיע לזה שהגיש את המטלה הסוררת, הוא הוציא מהתיק מעטפה עטופה כולה בנייר דבק - כמה שכבות, וזרק לו אותה. המסכן היה צריך להשתמש במצית כדי להמיס את הנייר ולפתוח את העטפה... אבל המסר עבר כשורה. בכל מקרה, אם אתם מגישים את זה ישירות דרך סניף הדואר, אז אתם יכולים לבקש מהם שידביקו את זה. יש להם מדבקות חזקות במיוחד שיכולות לסגור את זה טוב... אהד.

armonbh

New member
מעטפות לממנים

היה לי קורס שבו חילקו מעטפות לממנים עם פס דבק כך שלא היה צורך להשתמש בדבק חיצוני או רוק

למעלה