אני ממש מתוסכלת...

toxic6

New member
אני ממש מתוסכלת...

אני מקווה שזה הפורום הנכון ,אני כבר לא יודעת מה לעשות עם עצמי...
לפני 4 שנים עברתי ניתוח טבעת,הכול היה מעולה ירדתי ממשקל 140 ל 70 קילו והרגשתי מעולה ואפילו נהדר...הכי כוסית בעולם :)
היו עליות ומורדות אבל אף פעם לא הגעתי למצב כזה...
אני שוב במשקל 100 ק"ג עכשיו ואני לא יודעת מה לעשות...אני כל כך מתוסכלת ולא יודעת איך להתחיל לרדת בחזרה...
הרופא שלי עזב את קופ"ח לשאר הרופאים יש תורים מטורפים ואני לא יודעת אם אני כל כך רוצה להדק את הטבעת כי זה מצב של "לאכול הכול" או לא לאכל כלום...
למישהו יש עצה?

vadimka312

New member
שאלה קטנה

תוך כמה זמן ירדת מ 140 ל 70?
וכמה זמן המשקל היה יציב?

toxic6

New member
תוך שנה,והוא נשאר יציב שנתיים פלוס עד שנכנסתי

להריון,אבל אחר כך שוב ירדתי ל 70 שמרתי על המשקל שנה ועליתי שוב...

קובי d1

New member
שבוע טוב למתוסכלת

אני מבין את התיסכול שלך עליה של 30 ק"ג .מה שאני מציע לך לבלום את העליה בשלב ראשון ולראות מה עושים כדי לחזור למשקל סביר ,אפילו לא להיות הכי כוסית שבעולם.....
את כותבת "ואני לא יודעת אם אני כל כך רוצה להדק את הטבעת כי זה מצב של "לאכול הכול" או לא לאכל כלום" זה ממש לא נכון אפשר להדק את הטבעת במידה כזאת שתמשיכי לאכול בכמויות נורמליות
לא נכון שסוגרים את הטבעת ולא אוכלים כלום
מה שאני מציע לך לעשות ..צילום ושט קיבה לראות מה מצב הטבעת וללכת לרופא שלך או אולי ללכת לד"ר אבינוח תנסי להתקבל אליו דרך המזכירה שלו תסבירי לה את המצב ,והוא יחליט כמה לסגור
חבל שתמשיכי לעלות במשקל ,אחרי הירידה המדהימה שלך
תמשיכי לעדכן אותנו מה קורה

קובי.

אופירA

New member
מנהל
אני מציעה לך

להתקשר אלי, לספר לי פרטי פרטים על הגיל שלך, המצב המשפחתי (הריונות), הרגלי האכילה שלך, העבודה שלך, הגובה שלך, היסטורית ההשמנה והיסטורית הסגירות אחרי הניתוח והפתיחות במהלך ההריון, ואת המהלך שגרם מעלייה של 70 ל-100 - בכמה זמן, איזה סיבות את רואה לכך בבירור או שאת משערת, או שאני אשאל אותך שאלות מנחות ואנסה לעלות על הבעיה, למה היא קרתה.
ברגע שיודעים למה היא קרתה ומה מצב הטבעת כרגע, אני יכולה לכוון אותך לפיתרון ברור.

אני רק יודעת שני דברים בוודאות -

א. ברור לי רוצה שתהדקי את הטבעת ולא תאכלי כלום, גם כי ככה לא מרזים. מרזים רק אם אוכלים. וגם כי הידוק הטבעת מזמין בתחנונים צרות צרורות מהסוג שאני מלמדת מנותחי טבעת לא להגיע אליהן בכלל, למנוע אותן לפני שהן קרו, כדי שמנתחים/מנותחים מאוכזבים לא יספרו להם ש"נכשל הניתוח" והם "חייבים" לעשות רביזיה מסוכנת (ניתוח שרוול או מעקף, שהרבה יותר מסוכנים אחרי טבעת מאשר כשהם ניתוח ראשון. וגם כניתוח ראשון הם מסוכנים הרבה יותר מטבעת).

ב. אני לא שואפת לעזור לנשים להגיע למצב שהן איבר מין מהלך. אני שואפת לעזור להן להיות בריאות ושמחות, במשקל בריא (ורצוי גם במראה מכובד, אבל בזה אני באמת לא מתערבת). זה אומר, בהתאם לגיל, BMI25-28, לא פחות. אני לא מתייחסת למצב של פחות מ-BMI25 כאל מצב בריא, לאשה שהיתה שמנה מעל 100 קילו במשך החיים.
אבל לנשים שרוצות להיות בריאות ונורמליות אני עוזרת בטירוף, כמה שצריך...

טל' 03-5781855, אופירה, לא בשבת, בשעות הערב (עד 24.00), להשאיר הודעה עם מס' טלפון באין מענה.

לאכול הכל או כלום?

ממתי? סגירה לא חייבת להיות כל כך הדוקה שלא מאפשרת לך לאכול כלום.
סגירה מטרתה להגביל את האכילה שלך לא למנוע אותה.

ולידיעתך, יש רופאים כירורגיים כלליים שלא מתמחים באופן ספציפי בניתוחים בריאטריים אבל מבצעים
ניפוחים. כמו למשל ד"ר שלום פרידמן מירושלים. אני ממליץ לך לברר באזור המגורים שלך. בהצלחה רבה.

למעלה