אני מכריז על פתיחתו של שקוז החדש.

roychu

New member
יפה מאוד, אבל תגיד

מאיפה אתה מביא תמונות בכזאת איכות טובה?

o_mer

New member
אתה לא מרגיש קצת פספוס?

כי האתר נראה *ממש* טוב, אבל הרבה ממה שעושה אותו, זה התמונות. לא מפריע לך שזה לא לגמרי עבודה שלך? (או: למה לא לנצל את הקיץ לטיולים על מצלמה...?) עומר.

roychu

New member
יש בזה משהו...

בגירסה הקודמת קודמת של עונות (עם הטרקטור למי שזוכר) שמתי הרבה צילומים וא הרגשתי עם זה נוח, בסוף שמתי תמונה שלי ואהבתי את זה יותר

מאוד..

בזמן האחרון אני סובל קשות מחוסר מוזה, ומה שנתן לי את ההשראה זה התמונות עצמן. הם נתנו אווירה של קירור כזה שבא עם הקיץ. אני מבטיח לנצל את הקיץ לצלם תמונות ולהציג אותן באתר.. במקרה והם יצאו טוב.

genotip

New member
בפרוייקט האחרון באוטוסטרדה

פרוייקט הפיקסלים, הייתה שאלה: תן 3 עצות לחובבי העיצוב המפוקסל, אחד מהם אמר: "אל תעצבו, זה לא שווה את ההשקעה, עדיף לכם לעשן ג´וינטים במועדון עם החברים. אבל אם אתם עדיין בוחרים לעשות את זה, תמיד תדאגו שיהיה לכם ג´וינט לידכם, להשראה". זאת עצתי לך ידידי, תמיד טוב שיהיה איזה ג´וינט קטן לידך.. |ג´וינט| רק להשראה כמובן.... (ושלא יגידו שאני משדל ילדים קטנים לפשע) בכל אופן, אני לא חושב שצריך להזכיר לאף אחד מכם כמה קמפיינים עלו שהמוטיב המרכזי בהם היה תמונה. אם זה מה שנותן את ההרגשה שאתה רוצה להעביר, אז שיהיה... המון בהצלחה עם שקוז החדש, שיהיה רק טוב
אה, כן... לשתות חלב זה טוב

genotip

New member
אגב, זה מומלץ גם לכל בני הנוער ש...

שבימים הנ"ל שוקדים על הספרים ("טרור הלימודים" הגדירו את זה בתוכנית אחת ברדיו).

genotip

New member
אה, כן.. ומנטה.. מנטה זה חשוב... ../images/Emo11.gif

ומשקפי שמש... אחרת אם מישהו יראה את העניים שלכם... חבל עליכם, באמת..

איה@

New member
אריאל../images/Emo70.gif לך לעמוד בפינה מיד../images/Emo70.gif ../images/Emo11.gif

genotip

New member
את יודעת שאני לא רציני נכון? ../images/Emo163.gif

או שבעצם אני כן?

אחלה

אני שמח שלא בחרת את הסקיצה שהראת לי.. גרר.. ממש חוסר מוזה. יש לי רק דבר אחד שמפריע לי וזה בתמונה של טיפת המים אז הצבע רקע שלה דונה מצבע רק של הדף וזה נראה לי כמו ריבוע כזה שמפריע ללוגו מצד ימין. אבל השאר אחלה
וroychu , זאת לא בעיה למצוא תמונות באיכות טובה , שלח לי הודעה באי.סי.קיו אם אתה רוצה את הרשימה שלי.

דרך אגב -

הפירסום הראשון של המערכת תגובות שלי http://www.kolyom.co.il שמישהו יעשה לי תמונת מסך, כדי שאני אשמור את זה לעד.. אין לי כוח לפתוח את הפוטושופ...

למעלה