אני מיוחדת או שכולכן כאלו...

nicky gil

New member
אני מיוחדת או שכולכן כאלו...

אני לא יודעת מה נסגר איתי... אני מחליפה ומתגברת על בנים מהר נורא... ואני לא יודעת מה נסגר איתי לפני שבוע נפרדת ממישהו שהיה ממש חשוב לי כי לא היה לו זמן... וכאילו הייתי בסדר אם זה בגלל שכל השבוע שבועיים לפני כבר ידעתי שזה יגמר וזה סתם נגרר אבל באמת חשבתי שאיתו זה היה טוב... אבל אתמול הקרתי מישהו שהיה ממש חמוד ונחמד וכבר אני חושבת על מישהו אחר... וזה תמיד כ אני נכנסת למערכות יחסים שלא נגמרות טוב ומאוד מהר אני עוברת הלאה.. משהו לא בסדר איתי?

x X x0

New member
אוויי שיטט..

אני שונא את הבנות האלה .. כניראה שאת לא מוצאת אהבה אמיתית..

x X x0

New member
לא הייתי מציע לך

להיות חברה של כל כך הרבה בנים ולהיפרד מהם אחרי שבועים כי יצא לך שם של שרלילה.. בליחה על המילה.. ככה זה אצלנו.. אני אומר תישארי כמה זמן שתישארי בלי חבר ובסוף יבוא לך את מי שאת באמת אוהבת... אני למשמל הייתי כימעט שנה בלי אהבה וחיפשתי בלי סוף וגיליתי שלא צריך לחפש פשוט היא באה לי עכשיו.

nicky gil

New member
לא יוצא לי שם של שרלילה כי...

אני לא מספיקה להגיד רחוק אם הבנים הללו.. כאילו הכי הרבה זה להתנשק ואפילו לא צרפתית... אני גם לא אחת שלא תהיה אם בנים בגלל מה שיגידו אלי או אייך יקראו לי.. מה שמפריע לי זה מה שאצלי בפנים...

האמת?

זה מוזר. לי בחיים זה לא קרה, אבל אני אנסה בכל זאת לענות לך. אני חוששת שאת מחפשת יותר מידי אקשן ולא מתמקדת בשאלות כמו: האם הוא באמת מתאים לי? האם זה יוביל למשהו רציני או לסתם קטע? ולמה אני בכלל רוצה אותו? ספונטניות היא מאוד נחמדה, אבל לא כשהיא פוגעת בך. אני מבינה שלא טוב לך עם הרעיון שכל הזמן את נכנסת ויוצאת ממערכות יחסים, שאפילו לא מספיקות להתבשל וכבר נגמרות. יתכן שאת חשה בעקבות כך שאינך מסוגלת להתאהב או דברים כגון אלה, אך לדעתי הבעיה היא בחוסר המודעות. את נסחפת עם החיים ונותנת לעצמך לזרום לאן שהם לוקחים אותך, את לא עוצרת ובודקת האם הבחירות שלך הן נכונות, ולכן את מגלה מהר מאוד שזה לא מתאים לך וחותכת. העצה שלי היא - בפעם הבאה שאת מתחילה קשר עם מישהו, תשבי ותחשבי אם את באמת רוצה בזה ולמה, אם תגלי שזה לא זה - תחכתי. בסוף יגיע מישהו שיהיה שווה גם להשאיר אותו. אל תתייאשי

nicky gil

New member
הבאיה...

שאני תמיד כן מרגישה זה היה טוב.. וןתמיד הבנים שאני איתם הופכים את עורם.. האחרון שנהייתי איתו היה מדהים.. הרגשתי שאיתו זה היה אמיתי וטוב שאיתו אני ירגיש את מה שרציתי להרגיש בכל הקשרים האחרים.. שאיתו אני שום מרגישה כמו האהבה הראשונה שהייתה לי... אבל זה ניגמר בגלל שלא היה לו זמן פנוי... בגלל שהוא התחמק ובגלל שהוא לא היה פה... והוא גרר את זה הרבה זמן עד שהוא גרם לי להתעצבן אליו וכך זה לא כל כך הפריע לי כשהחלטנו שזה לא ימשיך.. ולפניו היה לי מישהו שבהתחלה הוא היה הכי חמוד ומקסים ובסוף הוא התברר להיות שוביניסט מגעיל שאומר דברים מגעילים...

ילדונת

גברים לרוב חושפים את עצמם כבר בהתחלה. את צריכה לפתוח את העיניים שלך, למרות שאת בטח שוקעת ברגש ורוצה להסחף איתו, ולראות מיהו האדם שבאמת עומד מולך. הבחור לא השתנה פתאום, את פשוט התחלת לשים לב לצדדים בו שבהתחלה בחרת להתעלם מהם. פשוט נסי להימנע מכך בעתיד...

כנסי

אני קצת יותר קטנה ממך, אבל אני חושבת שיש לי תשובה בשבילך, תראי, לדעתי זה תלוי כמה עברת בחיים וכמה ניסיון יש לך עם בנים, אם עברת הרבה קשרים, והם לא היו כ"כ רציניים אז כנראה כבר התרגלת ואוטומטית את יודעת לקבל דברים כאלה.. אני פחות או יותר כמוך.. ואני מאמינה שיש עוד הרבה כאלה, ועוד הרבה שהן לא כאלה.. זה משו שקשור באופי לדעתי...

למעלה