אני מיואש!! הצילו!!

אני מיואש!! הצילו!!

שמי אורן ואני יו"ר עמותת לה"ב (בהתנדבות) למען הפגים בישראל. ואין לי מושג במחשבים. האתר שלנו הוא nuke php. לאחרונה האתר שלנו יותר למטה מאשר למעלה ולכן נמנע מידע ותמיכה להורים לפגים. לאחר שיחה עם מאחסני האתר הובהר לי כי האתר שלנו שולח ספמים ולכן נחסם. האם יש כאן מישהו עם ידע מספק שיוכל לסקור במהירות את האתר שלנו, לבדוק מה הבעיה ולתקן אותה? כל רגע שאנחנו off line עולה לנו ולאחרים ביוקר- והיו לצערי הרבה רגעים כאלו בזמן האחרון. ועוד בעיה- איך מישהו יכול לבדוק את האתר כשהוא offline? אנא עזרתכם! תודה

maornet

New member
האתר לא שולח סתם ספאם

יכול להיות ששלחת מיילים לאנשים והם התלוננו לחברת איחסון שלך והיו מקרים כאלו. ותלוי מה אתה מתכוון שאתה אומר offline שאין כניסה לאתר למשתמשים רגילים או שגם ההתחברות דרך הFTP מנותקת.

guruyaya

New member
בדוק את הנושא טיפה לעומק

קודם כל, ייתכן ומוטב שתפנה לפורום לינוקס\ווינדווס - תלוי היכן המערכת רצה. בלי קשר, תבטיח לחברת הספק לבדוק את הנושא, ובקש להעלותו מחדש. אם הם לא מסכימים, קח את הגיבוי שעשית לאתר (כן יהי רצון) ופתח אותו במקום חדש. האינטנרט מלא שירותי הארחה. דבר שני - שאל את עצמך - האם ישנה סיטואציה שהמערכת שולחת דואר כלשהו? האם המשתמש יכול לעשות מניפולציה כלשהי על הדואר? אני התמודדתי, למשל, אם מקרה שבו איפשרתי שליחת הזמנה לאתר, שניתן היה לשנותה, ואנשים פשוט מחקו את ההזמנה ושלחו קישורים עבור עצמם. שם תימצא הבעיה שלך, ושם תוכל לתקן אותה. ואחרון - במידה ולא מצאת ישנן שתי אופציות: המייל שנחשב כספאם הם מיילים שאתה מחשיב כלגיטימיים (שליחה בתפוצה רחבה של הזמנות לאתר, למשל) או שבאמת הפירצה אינה קשורה לתוכנה. במקרה כזה אני לא יודע מספיק על סוג האירוח שלך (dedcated? Virtual host?) כדי להגיד לך מה לעשות עם זה, ומוטב שתעביר את הדיון לפורום הדן במערכת ההפעלה של האתר, עם מעט יותר פרטים.

לצערי זה כבר גדול עלי

הבנתי מה שאתה שואל ברמת ההגיון- אבל לא ברמה אחרת. אמרו לי שהמערכת מוציאה מיילים. אני שולח מיילים מכסימום בתפוצה של 200 איש פעם בחודש- כך שלא נראה לי שזו הכוונה. התלונה הגיע מבזק בינלאומי כך שכנראה היתה הצפה שהיא- לא? הם מוכנים להעלות שוב את האתר- אבל רק אחרי שנוריד את המודול שכנראה גורם לבעיות (דברי איש המחשבים שלנו). הבעיה היא מה אם זה לא רק המודול הזה? אני צריך מישהו שיבדוק את האתר מכף רגל ועד ראש ואולי גם ישדרג אותו ועזור לנו בתחזוקה השוטפת שלו. האם מסקנותי נכונות או שהלכתי לכיוון לא נכון? ואחרון- האירוח הוא על שרתי לינוקס של חברת הוסטמסטר. ממש אין לי מידע נוסף...

itaym02

New member
כנראה צריך לכבות את "שליחת דוא"ל דר

דרך הלוח של phpbb.

N0

New member
עושה רושם שהבעיה

היא בדף היצירת קשר. אני לא יכול לבדוק את הקודPHP אבל כפי הנראה ניתן לשנות שם את הכתובת אליה נשלח האימייל וכמובן את כל התוכן הנשלח. אתה מוזמן ליצור איתי קשר במסרים ונראה איך ניתן לתקן את זה. בכל מקרה כרגע נראה שהאתר עובד ויכול להיות שהבעיה היא בעוד דפים ולא רק שם (אבל זה מה שמצאתי מרפרוף.) N0

,תודה רבה רבה!

למזלי- התגיס מישהו לעזור לי ותודתי נתונה אליו. אני אעביר לו את מה שכתבת ונראה לאן זה ימשיך. תודה רבה רבה!

bnayal

New member
אכן אפשר לשנות את הכתובת

אליה נשלח האימייל... שלחתי לעצמי אימייל דרך האתר שלהם...

למעלה