אני מטומטמת או סתם מתחשבת?

אני מטומטמת או סתם מתחשבת?

אחותי מתארסת היום במזל טוב (ששש... זה עדיין סודי). אז בערך שעה אחרי שההורים נפגשים, אנחנו אמורים גם להגיע לשם. כזכור (או שלא) אנחנו נטולי רכב. ההורים שלי נוסעים עם האחים שלי שעוד גרים בבית, משאירים אותם אצל סבתא (שגרה לא רחוק מההורים של החתן). מההתחלה היה ברור שאין להם מקום באוטו, והם בכלל לא חשבו על האופציה של לקחת שתי מכוניות אלא רק מכונית אחת. דיברנו שניסע לשם באוטובוס (2 אוטובוסים) ובדרך חזור נחזור עם אחי הנשוי (שמגיע לשם מכיוון אחר לגמרי של הארץ) עכשיו אבא שלי התקשר אלי, ואמר שהם חשבו על זה ואולי כדי להקל עלי הם יקחו את האוטו השני. עכשיו ברור שזה מקל, אין שאלה בכלל (וגם פחות 50 ומשהו ש"ח שבימים האלו הם ממש לא מיותרים אצלנו...) אבל הרגשתי לא נעים שבשבילי הם יוציאו את האוטו. אמרתי לאבא שלי שברור שזה יקל עלי, אבל שאין באמת צורך, ואני יכולה עדיין לנסוע באוטובוס. אז מה? אני סתם פסיכית או מתחשבת או מה? אוף, יחסים עם ההורים זה תמיד כזה דבר שביר. בררר... נעמה

lioric

New member
לדעתי

לדעתי אם הציעו אז תסכימי. בכל זאת, שני אוטובוסים, ובמצב של היום לא כ"כ בטיחותי. זה לא נראה לי חוסר התחשבות מצידך, אני הייתי מסכימה ברצון!!!

נעמה מצחיקה../images/Emo13.gif

הגזמת לא? ברור שהיית צריכה לנסוע באוטו, אולי תתקשרי ותדברי איתו שוב?

Y Alice

New member
אין בכלל שאלה

אני לא יודעת מה יחסיך עם הוריך אך אם זאת אני שהייתי במצבך, הייתי נענית להזמנת ההורים ללא היסוס.

עזבי אותך מ"לא נעים"!!

את בהריון, אחותך מתארסת, ואת לא צריכה להסחב בשני אוטובוסים! וחוץ מזה, אבא שלך הציע! תגידי תודה ותרגישי שזה הדבר שהכי מגיע לך בעולם, והכי הכי לגיטימי. תחשבי על כמה את היית מוכנה לעשות בשביל הילד שבבטן...

פושיצית

New member
לדעתי הם צריכים להוציא את האוטו

השני בשבילך. וזה ברור לחלוטין: שני אוטובוסים בשבוע 33? למה מה קרה? את בעונש או משהו??

שבוע 34 ../images/Emo13.gif

התחלתי אתמול. זה אוטו שיקר להוציא אותו. (שורף המון דלק ) וחוצמזה, משהו בדרך שבה אבא שלי שאל אותי גרם לי לחשוב שה"מחיר" הרגשי של הטרמפ הזה, יעלה לי יותר מאשר לנסוע בשני אוטובוסים. אז נכון שהם התקשרו והציעו, אבל הוא שאל אותי מה אני אומרת על זה, כאילו לא יודעת איך להסביר. בחרתי לנסוע באוטובוס. וחוצמזה, שהם כבר נסעו, ואנחנו יוצאים רק בעוד חצי שעה...

עדי 4

New member
מזל טוב לאירוסי אחותך

אני חושבת שהיית צריכה לקחת את המכונית מההורים. בכל אופן לא לקחת ואני מקווה שאת בדרך ושהדרך תעבור הכי מהר וקל שאפשר. שירבו שמחות עדי

טוב, אני מבינה אותך...

למרות שאני חושבת שכדאי לך לפעמים להיות קצת פחות מתחשבת ונחמדה. גם אם הוא לא הציע בלב שלם, הוא בכל זאת הציע, ואם היה נאלץ לעמוד בדבריו, בטח לא את זו שהיית צריכה להרגיש לא נעים... בכל מקרה, ברכות לאחותך. מקוה שתסתדרי בדרכים ושתבלי היטב

מזל טוב לאחותך!

אצלנו אומרים נותנים לך תקחי , מרביצים תברחי
מקסימום תציעי להביא איזה כיבוד או משהו קטן לעזור להורים באירוח בתודה לטרמפ! שיהיה במזל טוב!

yaelia

New member
בטח כבר פתרתם את הבעיות

ואני מקווה שלקחתם מכונית. חבל להיסחב סתם באוטובוסים עכשיו. הגישה הבסיסית שלי ביחסים עם ההורים שלי (ושלו), שאם מציעים, כנראה שלא מציעים סתם. הנימוס הפולני לפח הזבל בבקשה ואנדרסטייטמנט לא מקובל במקומותינו. אני מקבלת דברים כפשוטם. אם מישהו לא התכוון להציע - אז חבל מאוד שהוא הציע מראש. בטח ובטח שהורים. אני מצטערת אם אני נשמעת 'קשוחה' כזאת אבל הפאסיב-אגרסיב הפולני הזה עושה לי גרודים בכל הגוף. מקווה שהיה מרגש מאוד ומזל טוב לאחותך. כמה שמחות במשפחה בשנה אחת
שיהיו רק כאלה.

למעלה