אני מחפש מפות\מסלולים

מצב
הנושא נעול.

omer landau

New member
אני מחפש מפות\מסלולים

אני מחפש מפות\מסלולים
אני מחפש מפות או מסלולית של קוי אגד איפה אני יכול למצוא כאלה מבחינת עצירה בתחנות אני מחפש את מסלולם של קוים 8 ו 9 בכפר סבא

alantan

New member
מסלולים

אני מחפש מפות\מסלולים
אני מחפש מפות או מסלולית של קוי אגד איפה אני יכול למצוא כאלה מבחינת עצירה בתחנות אני מחפש את מסלולם של קוים 8 ו 9 בכפר סבא
מסלולים
ככל הידוע לי: קו 9 נוסע משיכון קפלן כמו קו 2: ככר הנביאים - אשכול - בן יהודה - התע"ש - ויצמן - נורדאו - רכבת; וחזרה קו 8 נוסע משיכון עליה כמו קו 2 (חציו השני): רמז - טשרניחובסקי - ויצמן - נורדאו(?) - רכבת; וחזרה יתכן שקו 8 עובר ברח' תל חי או העמק, ורופין, אני לא בטוח. אולי עומרי האוזר יודע.

omer landau

New member
תודה-כן זה המסלול-א קרוב אליי בכלל

מסלולים
ככל הידוע לי: קו 9 נוסע משיכון קפלן כמו קו 2: ככר הנביאים - אשכול - בן יהודה - התע"ש - ויצמן - נורדאו - רכבת; וחזרה קו 8 נוסע משיכון עליה כמו קו 2 (חציו השני): רמז - טשרניחובסקי - ויצמן - נורדאו(?) - רכבת; וחזרה יתכן שקו 8 עובר ברח' תל חי או העמק, ורופין, אני לא בטוח. אולי עומרי האוזר יודע.
הם צריכים לעשות עוד קו אוטובוס מהרכבת למרכז העיר אני גר ליד בן יהודה אבל בין קפלן לעלייה יש מהרכבת קוים להוד השרון או שעוד לא?

alantan

New member
אז יהיה לך את קו 571 פעמיים ביום

הם צריכים לעשות עוד קו אוטובוס מהרכבת למרכז העיר אני גר ליד בן יהודה אבל בין קפלן לעלייה יש מהרכבת קוים להוד השרון או שעוד לא?
אז יהיה לך את קו 571 פעמיים ביום
מתחנת סוקולוב כשתפתח! בינתיים הוא עובר בויצמן פינת נורדאו...

alantan

New member
לגבי הוד השרון -יוק!

לגבי הוד השרון -יוק!

orib44

New member
קו חמש.

קו חמש.
יש לך קו חמש שנוסע ברחוב בן יהודה. תרד איתו בתחנה המרכזית ומשמה זה עשר עד חמש עשרה דקות הליכה.

orib44

New member
מסלול קו 8.

מסלולים
מסלול קו 8.
בכיווןהנסיעה משיכון עלייה לתחנת נורדאו הקו נוסע דרך רחוב נורדאו. בכיוון ההפוך הוא נוסע דרך הטייסים, פונה ימינה לרחוב תל חי ומשמה פונה שמאלה לרחוב ויצמן.

מצב
הנושא נעול.
למעלה