אני מחפשת עבודה

lexi4444

New member
אני מחפשת עבודה

באזור עזריאלי......................... מישו מכיר?

שוריק24

New member
את חמודה !!!!

נכון שאת מחפסת עבודה באזור עזריאלי אבל בת כמה, במה מחפסת אך נעזור לך בלי פרטים יכול להיות שאנשים מכירים אבל תגידי בדיוק מה את מחפסת בהצלחה

lexi4444

New member
את ממש צודקת!

אני קצת לא מאופסת היום! אני בת 21 ! פתוחה לכל הצעה! יש לי ניסיון במכירות!

שוריק24

New member
תודה maymeital2

אני והדיסלקציה מנסים כבר זמן רב למצא עבודה שלא צריך לכתוב בא הרבה ואני גם עובדת נורא חזק על כל הטעויות אבל אבל זה אף פעם לא יהיה מושלם אני ממש מודה לך כך אני ילמד טוב יותר ואולי אז אנשים יבינו שעם כל הדיסלקציה שלי סימתי תואר ראשון +הנדסאי + תעודת מעצב של 4 שנים אז אני יכולה הרבה אני רק צריכה צאנס

lexi4444

New member
מקפיצה!!!!!!!!!!!!!!

אולי בכל זאת מישהו יעזור לי? יש לי גם ידע בכל תוכנות האופיס ואני יודעת לנהל לו"ז ויומן

אורום

New member
משרות בעזריאלי

פקיד\ת קבלה גלאור פיתוח מערכות ותוכנה בע''מ תל אביב. תאריך עדכון: 14-06-2006. איש קשר: דפנה, טלפון: 03-6076300. פקס: 03-6076310. דואר אלקטרוני: [email protected] פקידת קבלה בשעות 12.00-19.00, תיאור: העבודה במגדלי עזריאלי, תל אביב הכרת תוכנות ה OFFICE על בוריין דרישות: אנגלית ועברית - שליטה מלאה נסיון בתחום המזכירות בחברות היי טק אופציה להרחבת המשרה למשרה מלאה בין השעות 10.00-19.00 מוכר\ת בחנות בוניטה תל אביב. תאריך עדכון: 13-06-2006. איש קשר: דואר אלקטרוני: [email protected] לרשת אופנת בוניטה דרושים\ות תיאור: אנשי\נשות מכירה ' סגן\ית מנהל\ת חנות ומנהל\ת חנות המחפשים קריירה לניהול ומכירה לחנויות באשדוד,שנקין ת"א,עזריאלי ת"א ,חולון,ראשון לציון ,הרצליה , גבעתיים הכרחי ניסיון במכירות בתחום האופנה דרישות: מראה צעיר ואופנתי העבודה במשמרות קו"ח לפקס: 03-5106574, או למייל הנ"ל [email protected] מזכיר\ת ערב רמת אפעל. תאריך עדכון: 12-06-2006. ToTali איש קשר: טלי, דואר אלקטרוני: [email protected];[email protected] ** משרה ערב** תיאור: תפקיד: מזכירת מנכ"ל - משמרת ערב חברה: קרן הון סיכון גדולה מיקום: ת"א, עזריאלי אופי המשרה: מיידי, לטווח ארוך. שעות העבודה: א'-ה' 14:30-21:30 מטלות: הרבה מאוד תאומי לו"ז, טלפונים, מענה על מיילים, הדפסות, עבודה ישירה מול חו"ל. ** משרת ערב ** ** משרת ערב ** דרישות: עניין בשעות העבודה הנ"ל לטווח ארוך רקע בתפקיד מזכירותי למנהל בכיר - חובה אנגלית שפת אם - חובה ** יש לציין קוד משרה "אריאל" ** נציג\ת מכירות דינמיקה פתח תקוה. תאריך עדכון: 11-06-2006. איש קשר: שירי, דואר אלקטרוני: [email protected] לרשת דינמיקה דרושים\ות נציגי\ות מכירה לסניפי הרשת באיזור הצפון, המרכז, תיאור: השרון, ירושלים והדרום: השרון: כפר סבא, רעננה מרכז: ראשל"צ, בת-ים, חולון, דיזינגוף, עזריאלי, גבעתיים, רחובות צפון: חדרה, טבריה דרום: באר שבע, אשקלון וכן בירושלים ניסיון במכירות - חובה דרישות: ניסיון בתחום הסלולר - יתרון נכונות לעבודה במשרה מלאה, 6 משמרות בשבוע, בוקר וערב שכר בסיס + עמלות גבוהות למצטיינים. נכונות להתחייב לשנת עבודה ראשונה.

למעלה