אני מחפשת מוסיקת רקע ל...

נירה63

New member
אני מחפשת מוסיקת רקע ל...

סוף סוף ארגנתי את טקס סיום לכיתה ג', חשבתי, התיעצתי כאן וקבלתי את עזרתכן, והכל די מוכן. בשלב מסויים הילדים שהם כוכבי הטקס עולים לבמה ומציגים את עצמם, חשבתי להשמיע ברקע איזה שיר/מוסיקה שתתאים לסיטואציה, של כוכבים עולים לבמה ומציגים עצמם. למי יש רעיון? תודה ואם תרצו אשמח להעביר את הטקס לפורום.

נירה63

New member
מוטי תודה.

אני קצת בורה בענין, היכן ניתן להשיג את המנגינה? באיזה דיסק זה יופיע? האם השם מלחמת הכוכבים או ש....?

pernn

New member
מוסיקת רקע

אולי השיר: לכל אחד כוכב יש בשמים....ויש גם איזה שיר שאדם מבצע שאינני זוכרת את שמו, גם משהו שקשור לכוכבים.

Elishabb

New member
מוסיקה מ"מי רוצה להיות מליונר"

תוכלי להוריד כקובץ מהקישור המצורף. אלישע

מוזיקה של הטורכי הנגן

נו, זה, לני או משהו, שגר בארצות הברית. הייתי השבוע בחתונה וניגנו שם את הדיסק האחרון שלו. משהו פגז. מאוד הזכיר לי מעמד של מלחמת הכוכבים, חזק, עמוק ויפה. תבדקי בחנויות. על מה המסיבה?? אני בסוף ירדתי מספר שמות כי דחו לנו את המבחן ל-18 בחודש, ולא יהיה לנו מספיק זמן. חשבתי לחלק את הכיתה לקבוצות שיכינו מערכונים על השנה, לקחת קבוצה של תלמידים שלא יהיה להם מה לעשות ולתת להם קטע קריאה, להמחיז סיפור לקבוצה אחרת, ולתת להם לשיר שירים שלמדו במהלך השנה בשיעור מוסיקה. אה, כן, ומישהי מכן המליצה נירה?? שיר שלמדו בשיעור אנגלית. בשנה שעברה הם עשו מסיבת קריוקי והתלמידים לא הציגו. השנה אני רוצה שכן.

למעלה