אני מזמין אתכם לקחת חלק במצווה גדולה

אני מזמין אתכם לקחת חלק במצווה גדולה

אני מזמין אתכם לקחת חלק במצווה גדולה של צער בעלי חיים. "הייתי רוצה לגעת בכל כל יצור חי ולתת לו מקום של שלווה ומרווח נשימה. המנטרה שלי היא "מי ייתן וכל היצורים החיים יהיו חופשיים מכאב וסבל" כאשר אני עוצם את עיניי ומאחל זאת בליבי, ושולח את הברכה על פני היקום. זו מנטרה עתיקה ורבת עוצמה. זו ברכה שבכל פעם שאני מאחל אותה בליבי אני חש חמלה גדולה ורכה שעולה ליקום שלנו. והחמלה הזו אינה מצערת אותי, אלא מרחיבה את הלב והתודעה כשהיא גורמת לי להרגיש שאנחנו בעצם כולנו אחד. מי ייתן וכל היצורים החיים יהיו חופשיים מכאב וסבל" הדלאי לאמה אמר פעם: "אהבה וחמלה הם צורך ולא מותרות. בלעדיהם האנושות לא יכולה לשרוד" אני מזמין אתכם להיות חברים שלי בפייסבוק ולקחת חלק בהצלת חיים. "אוהבי בעלי החיים בישראל" http://www.facebook.com/animals972

נמושקה1

New member
בת של מלך תתפלאי לשמוע

שיש אנשים שמגדלים חולדות כחיית מחמד .לא אני
יום מקסים

איך אפשר?

כבר ידוע מהגמרא שעכבר וחולדה הם חיות רעות. הורסים ומכרסמים הכל. אצלי בבית הם נכנסו גם ללול של הקטנים! לעסו בקבוק וגם מוצץ. ואני מגלה בסוד שלילה אחד נשכו את הקטן באצבע ויש לו שבר מאז... כמובן שגם כרסמו מזון ואת הסיפור על העוגה כבר סיפרתי. ויום חמישי היתה לנו אזכרה ויצאנו סהכ לשעתיים מהבית בזמן הזה העכבר או חולדה או מה שזה היה כרסם את התיק של בעלי (תיק גב) כי הריח שהיה שם קוראסון. ולא נשכח את הכביסות. הוא כרסם חולצות של הקטן שכנראה היו מלכלכות במשהו שגירה אותו.

נמושקה1

New member
המועיל ביותר זה מלכודות דבק.

או ערבבי סוכר שיברי זכוכית.גבס. פרורי לחם הכל ביחד .שימי מאחורי המקרר. הם יאכלו הגבס לא מתעקל נהיה להם סבטוחה בבטן והם מתים. אין פתרון אחר. גם אצלי היתה תקופה נוראית שלהם. בעיקר אחרי שפרקו את הבינינים לרכבת הקלה.כמיות של חולדות ועכברים שוטטו בשכונה. אפילו החתולים פחדו ללכת לבד, הלכו בזוגות מפחד של החולדות הגדולות. מצאי מהיכן הם מגיעים ,ואולי שם שימי להן את העיסה שכתבתי לך. כמובן הגבס יבש לא לערבב עם מים.

לפזר ככה על הרצפה?

בדכ הם מאחרי הספרייה או הארון מטבח. יש לנו מלכודת ברזל אבל אחרי ש3 נתפסו הם לא מתקרבים אליה ומהדבק הם גם משתחררים...

נמושקה1

New member
בת של מלך כנסי

שימי את כל התערובת בקופסאות שטוחות או על נייר בריכוזים שאת חושבת שהם נימצאים. רק שלא יהווה סיכון לילדים שיהיו בבית.

אז למה את לא מצלצלת לעיריה שיבואו וידבירו

לך אותם? זה מאד מסוכן בבית עם ילדים קטנים.

את יודעת מה התשובה שלהם

זה שטח פרטי לא באחריותנו. ובינינו באיזור הפח שליד בניין העיריה יש עדר של עכברים וחולדות שמסתובבים חופשי ולא מפחדים מאנשים. כמו שטובה אמרה שראתה אחרי ששברו את הבניינים.

שיח סלימאן

Well-known member
מנהל
הדלאי למה ואנחנו ככה.

כלומר גם אנחנו אוהבים מאד בעלי חיים ובלבד שיהיו מעלי גרה, מפריסי פרסה ושוסעי שסע. לא ככה ?

למעלה