אני מזכיר לכם שאפשר להשאיר שאלות בימי שלישי

רוייקו

New member
אני מזכיר לכם שאפשר להשאיר שאלות בימי שלישי

לפסיכולוגית הקלינית הדר' ציפי העצני שעוסקת בתחום הפרעות אכילה עם מיקוד במצבים של לפני או אחרי ניתוחי קיצור קיבה. את ההודעות אפשר להשאיר לאורך כל היום מתוך השתדלות לענות עליהם ביום שלישי עצמו או ברביעי לאחריו. שבוע מהנה ומוצלח לכולכם רוייקו

רוייקו

New member
האם יש לכם שאלה שיכולה לעניין מנותחים לקראת

או אחרי הניתוח ? שאלת שרשור שדר' ציפי העצני יכולה להשתתף בה ? אתם מוזמנים להשאיר שאלות כבר כעת.

שינויים במצבי רוח- לאחר ניתוח

שלום לך דר' ציפי. עברתי ניתוח שרוול לפניי חצי שנה, עד כה השלתי 35 ק'ג ממשקלי.הבעיה שהכי מטרידה אותי כיום היא השינויים של מצבי הרוח- הייתי מלאת שמחת חיים, וחייכנית, ופתאום לאחר הניתוח היו לי נפילות של ''דאון'' של עצבות וריקנות אינסופית. כיום פניתי לרפואה אלטרנטיבית,בגלל בעיות שינה, עייפות כרונית,חוסר ריכוז וחולשה, אני חשה שיפור ושינוי ברגע ששיפרו לי את השינה, שאלתי היא : האם זה אופייני לאחר הניתוח שיהיו מצבים של נפילות דרסטיות במצב הרוח ? ומה הטיפול העומד לרשות אותם אנשים שסובלים מבעיה זו.. אשמח לקרוא בנושא הנ'ל תודה: )

שינויים במצב הרוח לאחר הניתוח

מניסיוני, שינויים ותנודות במצב הרוח הוא דבר צפוי ואופייני לאחר הניתוח. לעיתים תכופות ניתן לייחס זאת למעין תופעות אופייניות ל"גמילה" מהרגלים ישנים של אכילת יתר. בייחוד אופייני למקרים שבו היה הרגל להרגעה עצמית באמצעות איכלה. כשאין את האכילה, מתעורר הצורך למצוא דרכים חדשות להרגעה עצמית. פעילות גופנית יכול לעזור (עדיף 6 שעות לפני שינה כדי לשפר את סיכויי ההרדמות). יופי שהבחנת לבד שקשיים בשינה משפיעים לרעה על מצב הרוח ופעלת לשפר את המצב. בנוסף לכך, נסי לשים לב לדפוסים. מתי יש החמרות במצב הרוח, מתי משתפר. במידה והבעיה נמשכת לאורך זמן ו/או משפיעה במידה משמעותית על איכות החיים או התפקוד היום יום יומי, אולי כדאי לפנות לטיפול מקצועי ולבצע הערכה יסודית יותר.

רבקי78

New member
הספר של ד"ר ציפי העצני

הופיע אתמול במקום השלישי ברשימת רבי המכר (בנושא דיאטות) בסטימצקי! כבוד!

רוייקו

New member
../images/Emo140.gif ברכותינו ! הספר ראוי אף למקום גבוה יותר

ועוד נשמע אודות הספר והפסיכולוגית המוכשרת
המשך הצלחה

שלום :) תוכלי בבקשה להגיד היכן זה פורסם?

בידיעות אחרונות? במעריב? במוספי הספרות? האם יש לך קישור? והספר כמובן - נפלא!

רבקי78

New member
בתכנית של "מאקו" בטלויזיה.

בכל ערב עולה לשם נציגת "סטימצקי" ומדרגת. הבאתי משם. אולי תוכל למצא מידע כתוב באתר שלהם ברשת.

רוייקו

New member
ההודעה הזו עברה לדף הקודם ואני מנסה להעביר

אותה לדף הראשון. דר' ציפי עצני ראתה ההודעה רק עכשיו עקב בעיה טכנית במחשב. אני מקווה שאוכל להחזיר ההודעה לדף הראשון.

למעלה