אני מזכיר לכם, שאנחנו אמורים לצפות

רומן ט

New member
אני מזכיר לכם, שאנחנו אמורים לצפות

בטרילוגיית SW מתישהו. האמת, אני כבר קצר רוח, אז סנדק יקר, מתי נוח לך? יום שישי הזה זה טוב? ד"א, גם אני קיבלתי את Stargate UE אתמול, עכשיו רק צריך לכתוב את אימייל התודה - יש לינק לנוסח אחיד?
צפיתי בכמה קטעים ו: א. הסרט מטופש כפי שהיה. הסידרה הרבה יותר חיננית. ב. הביקורות הבטיחו סאונד מדהים שטרם נשמע, אבל אני לא התרשמתי עד כדי כך. סאונד מצויין, ללא ספק, אבל לא הייתי משתמש בו בתור דמו. ג. התמונה לעומת זאת מדהימה. איכות בהחלט מפתיעה. יש גרעיניות מסוימת בקטעי אור יום, אבל לדעתי זה חלק מהצילום. נ.ב. קצת נעלמתי ביומיים האחרונים. It's good to be back
-רומן

דון גל

New member
תראה, תשמע: יום שישי לא טוב, אבל

ת'כלס כל יום אחר טוב (לא שבת.) אני רק צריך התראה מראש... שבוע הבא ימים שני שלישי רביעי אני לא יכול, אבל אני חושב שלכולם יותר נוח ימי חמישי או שישי, אז אולי כדי לעשות משאל קטן לגבי מחר או יום חמישי או שישי הבאים. מתי נוח לך? לגבי SG: כרגיל, אני האחרון שמקבל הזמנות, אז עוד לא קבלתי אותו, אבל אני מסכים איתך בנושאי התוכן. הדון.

zViper

New member
מה דעתכם אז לסגור על:

שישי הבא? אגב, אני בכל זמן מתאים, אני אדם-גמיש...

idanyd

New member
../images/Emo32.gif

השמועות אומרות שסינמה סיטי התחילו להקרין את "שני הצריחים" בסינמקס. יש סיכוי שמישהו ילך לראות את זה שוב?

Soak

New member
זה נכון

ראיתי בעיתון שזה מוקרן שם. אבל קח בחשבון שזה לא סרט איימקס ולכן הוא לא ימלא את כל המסך וחווית הצפיה לא תהיה "איימקסית".

yoss10

New member
איך האיכות בסינמקס?

וידאו ואודיו? האם "חסכו" גם שם במערכת הסאונד (כמו בכל האולמות פרט ל-1)?

Stavstav0910

New member
אם זה עוזר בקבלת ההחלטה

לי מתאים מחר, ז"א היום
אבל אם לא, אז גם חמישי/שישי שבוע הבא נשמעים סבבה. ד"א, אם אכן יש מצב לקביעה ספונטנית מהיום להיום - תרימו אלי טלפון לסלולרי (רומן, אני שולחת לך במסר) כי לא תמיד אני online בשעות היום.

zViper

New member
האמת, שמאמין שלרבים יתאים:

חמישי/ שישי הבא. צודק?

idanyd

New member
../images/Emo153.gifAlien! Alien

מה דעתכם על T2 ו-"הנסיכה הקסומה" בתכניה?

sysQo

New member
הנך מתבקש לסור לפורום מה הקשר!?!

מה הקשר בין T2 (שהוא סרט ענק ללא כל צל של ספק) לבין הנסיכה הקסומה (שהוא ללא ספק ה-סרט הכי חמוד וטוב)????

idanyd

New member
רגע, לא הסכמנו על

מפגש מד"ב ופנטזיה? T2 לחלק של המד"ב, "הנסיכה הקסומה" לחלק של הפנטזיה (ו-"Alien" לחלק שלא ראיתי
).

Stavstav0910

New member
לא לערבב שמחה בשמחה

יש בתכנון מפגש מד"ב, ויש בתכנון הקרנה חגיגית של טרילוגית SW מהלייזרדיסקים הדנדשים של הדון! טא-טאאאא טא-טא-טאא-טאאאא...

idanyd

New member
אני לא ערבבתי,

זו את שמערבבת
. אני לא הזכרתי את SW כלל. ואם כבר מדברים, אז אני מעדיף את: טא טא טא טא טא-דא טא טא-דא... (זה באמת נשמע פחות טוב כשכותבים את זה)

רומן ט

New member
אז סגרנו לשיש הבא?

ואם למישהו בא לצפות ב-SG הערב באיכות שטרם נצפתה - מוזמן לשלוח מסר

Stavstav0910

New member
עכשיו אתה אומר?!!!!

כבר קבעתי לראות את זה עם חברים הערב.... יש להם אחלה מערכת, אבל רחוקה שנות אור מסלון החלומות שלך
שיש הבא נשמע לי טוב.

sysQo

New member
שישי הבא תפור עלי ../images/Emo163.gif

ובקשר ל-SG קשה לי להאמין שאני אוכל להגיע היום

למעלה