אני מזכיר לביבי שרק שהפלשתינים מקבלים נבוט בראש

evglev1

Well-known member
מנהל
הוא אף פעם לא נתן להם נבוט בראש... ואל תיתפס רק על ביבי כי הם כולם אותו זבל
נכון מאז הפאשלה בסברה ושתילה מתייחסים אליהם בכפפות של משי, לא משנה מי בשלטון והם רואים בחיילי צה"ל ושוטרי משטרת ישראל בדיחה. מעניין כמה ציפורים וחרקים הרגנו מרוב יריות אזהרה באוויר, רק שחס וחלילה לא לירות במתפרעים.

איציק5111

Well-known member
נכון מאז הפאשלה בסברה ושתילה מתייחסים אליהם בכפפות של משי, לא משנה מי בשלטון והם רואים בחיילי צה"ל ושוטרי משטרת ישראל בדיחה. מעניין כמה ציפורים וחרקים הרגנו מרוב יריות אזהרה באוויר, רק שחס וחלילה לא לירות במתפרעים.
והכפפות של משי רק מגבירות את האלימות שלהם

רוב הזמן נח

Well-known member
חוסר התגובה הראויה של ביבי בתקופה האחרונה היא מה שגרם להדרדרות הבטחונית.

dory30

Well-known member
וביבי כבר המון זמן לא נתן להם נבוט בראש.
ביבי שמאלן כנוע, סמרטוט משומש ומלוכלך. עכשיו אני כבר ממש רוצה שבנט יהיה ר"מ, הוא יידע מה לעשות.

סתוונית333

Well-known member
ביבי שמאלן כנוע, סמרטוט משומש ומלוכלך. עכשיו אני כבר ממש רוצה שבנט יהיה ר"מ, הוא יידע מה לעשות.

הוא לא שמאלן ואל תעליב את השמאלנים .
המושחת סתם נאד נפוח ונבוב שדואג רק לאינטרסים האישיים שלו. .

dory30

Well-known member
ביבי הוכיח שהוא דגנרט בטחוני. כל ההתנהלות שלו הובילה למצב הזה. נראה אם יתחיל לפעול..
נראה לך שאכפת לו? הוא מבין שהוא בדרך לאבד את השלטון בלאו הכי.

dory30

Well-known member
הוא לא שמאלן ואל תעליב את השמאלנים .
המושחת סתם נאד נפוח ונבוב שדואג רק לאינטרסים האישיים שלו. .
ראיתי שהמפלגות השונות מקפיאות את המגעים לקואליציית השינוי. מעניין אם זה ישרת אותו, או אותם.

dory30

Well-known member
דורי ביום כזה הפוליטיקה לא מענינת, לא ימין ולא שמאל. שיתחילו להגיב ולתת ביטחון
לכשתושג הרגיעה, וזה יהיה להערכתי על ציר השבוע הקרוב, אתה תראה את השלכות העימות הנוכחי על הרכבת הממשלה הבאה. למרות שהמגעים מושעים רשמית, אל תחשוב שאין כל מני מגעים "מתחת לרדאר".

לכשתושג הרגיעה, וזה יהיה להערכתי על ציר השבוע הקרוב, אתה תראה את השלכות העימות הנוכחי על הרכבת הממשלה הבאה. למרות שהמגעים מושעים רשמית, אל תחשוב שאין כל מני מגעים "מתחת לרדאר".
להערכתך התוצאות של המצב הביטחוני הזה יהיו לטובת ביבי,לטובת השינוי או בלי הבדל משמעותי?

evglev1

Well-known member
מנהל
ראיתי שהמפלגות השונות מקפיאות את המגעים לקואליציית השינוי. מעניין אם זה ישרת אותו, או אותם.
נראה שרע"מ מצדיקים את הטענות של סמוטריץ', אמנם הוא הבטיחו לדאוג רק לצרכים של ערביי ישראל, אבל נראה שהם לא באמת יכולים להתעלם מאחיהם בעזה ובאיו"ש כפי שמצופה שהיה ראוי שייעשה כל ערבי שהוא אזרח ישראל.

איציק5111

Well-known member
נראה שרע"מ מצדיקים את הטענות של סמוטריץ', אמנם הוא הבטיחו לדאוג רק לצרכים של ערביי ישראל, אבל נראה שהם לא באמת יכולים להתעלם מאחיהם בעזה ובאיו"ש כפי שמצופה שהיה ראוי שייעשה כל ערבי שהוא אזרח ישראל.
מצטער אני מאוד רציתי אותם מעורבים אבל עכשיו צריך לנתק איתם מגע אין מה לדבר איתם...הימין והשמאל צריכים להתעלם מהמפלגות הערביות

dory30

Well-known member

dory30

Well-known member
לא חושב שיש ימני ושמאלני , כמו שזה נראה עכשיו הם כולם זבל...
צריך שלטון. החמאס והג'יהאד מכים בישראל, כי הם יודעים שהם מתפרצים לדלת פתוחה.

dory30

Well-known member
הערבים לא מאכזבים אף פעם לרעה. או שהם עושים בעיות על רקע לאומני (כמו עכשיו), או על רק סוציו אקונומי בזמני רגיעה. רוסים היו שמים כל מי שמתבטא נגד המדינה בכלא, או יורים בהם בסמטה אפילה. ושוב אני מדגיש, נגד המדינה, לא נגד סוחר הרהיטים המושחת ימ"ש.

למעלה