אני מזועזע

אני מזועזע

במסגרת שיטוטיי ברחבי הארץ בימים האחרונים. הגענתי לבית הקברות של קבוצת כנרת, שם נמצא אתר התיירות החדש קברה של נעמי שמר. שם גם קבורים גדולים וטובים ששזורים עמוק בהיסטוריה של ההתיישבות העובדת של הימים ההם. בשיטוט בין הקברים שמתי לב לתדהמתי לשלושה קברים צמודים האחד לשני. קברו של ברל כצנלסון ממנהיגי הציונות וממקימי מפלגת העבודה לשמאלו בצמוד אליו קבורה רעייתו לאה ומימינו מרחק של 50 ס"מ קבורה המאהבת שלו שרה שמוקלר. שומו שמים ותשגל הארץ לברל'ה הייתה מאהבת ולא רק מאהבת אלא חברתה הטובה של רעייתו. מסתבר שגם אז לא רק האידאולוגיה והקמת הההתישבות היו בראש סדר היום אלא גם צקצוקים פרפרים וריגושים. סחטיין עליהם אם נשאר להם זמן גם להתפרפר. ברל'ה בחר להיקבר ליד המאהבת שלו שנפטרה לפניו. כמו שנאמר: "בחיים ובמותם לא נפרדו" ווהשאלה המתבקשת היא כמובן...... תחשבו לבד נמאס לי לעשות לכם את העבודה.

come on1

New member
חשבתי

לרגע שטרייני מדווח שוב מהשטח... ולעניינינו-ועוד איך היו שם חנדלך וקרצלך.. רק אתמול הייתי בהצגה:" היה או לא היה"על אלכסנדר פן הנשוי וסיפור האהבה הלא חוקי שלו(רחמנא ליצלן) עם חנה רובינא... אח"כ עשיתי קצת מחקר על הבחור החתיך הזה ומסתבר שחנה רובינא היתה רק אחת מ...

יותר מזעזעת העובדה

שהמאהבת של ברל שנפטרה ממחלה היתה בהריון מברל. אין ספק שהישוב היהודי בארץ ישראל ידע תקופה מעניינת

ליקה5

New member
../images/Emo47.gif מלך תמים...תקרא את קהלת

הציני אין חדש תחת השמש....ומה שהיה הוא שיהיה אבל אני מבינה את ההפתעה שלך....(מה...עשו את זה גם כשלא היה אינטרנט...? זה לא נראה אפשרי...)

אכן תמים..

אבל נראה לי שהקשר בינהם היה ידוע לכל כולל לאישתו. ולכן לא הייתה בעיה של תקשורת. רק בלילות היה שולח לה יונת דואר שמצוייר עליה סמיילים.

מעניין

קשרים מחוץ לנשואים תמיד היו בכל תקופה שהיא רק עכשיו זה מאוד פפולארי ולגיטימי עד כדי שאם אתה אומר שאתה לא בוגד מסתכלים אליך כאילו נפלת המירח

nice and sleazy

New member
פופולרי ולגיטימי ??

מעניין , מה בעלך יגיד על כך .. תמיד היה , תמיד יהיה לא רואה את זה הופך להיות לגיטימי כ"כ מהר .

גם בעלי

בלי שום קשר אומר שזה יותר מדי פופולארי ויותר מדי לגיטימי לצערו הרב. ואם זה לא היה כל כך פפולארי ולגיטימי הפורום הזה לא היה קיים אני כבר לא מדברת על חדרי צ'אט שהחדר הכי מפוצץ שם בכל שעת היום זה נשואים/ות.

nice and sleazy

New member
רק מראית עין

הכל היום פתוח ונגיש ,גם זה . בפועל אני לא חושב שיש הבדלים מהותיים באחוזים (מספרית ברור שכן , כי האוכלוסיה גדלה כל הזמן) ואל תשכחי שאת חיה את הקטע ,ולכן נראה לך שכולם כמוך . \

ממש לא בגלל זה

לא פעם ולא פעמיים נכנסתי לצ'אט וזה בכלל לא משנה לאיזה חדר ברגע שאני מסרבת להפגש זהו סוף העולם הגיע ממש חוסר הבנה איך את מסרבת הרי כולם עושים את זה. בתדהמה מדהימה את נשואה ולא רוצה להפגש?. את ממש לא בIN
סתם דוגמא סתמית.

הצ'ט..

שאת מדברת עליו שונה מהותית מכאן. בעברי הייתי גם שם. ויש הבדלים גדולים, אוליי פעם אכתוב עבודה בנושא.

one track

New member
והשאלה המתבקשת...

האם השיר: ברל'ה ברל'ה, צא החוצה, אמא ואבא יקנו לך עוגה, נכתב על ברל כצנלסון?
אין ספק שהסיפורים של הבגידות של פעם, נשמעים הרבה יותר רומנטיים וציוריים מהסיפורים של היום.

לא, עליו השלום..

הוא נכנס פנימה אבל כבר לא יכול לצאת החוצה. רק נשמעים כאלה אבל לא באמת כאלה. כי לנו זה עולה 170 ש"ח ולהם זה היה קל"ב צימרים בתוך הקיבוץ. או הרבה יותר מרגש ברפת אצל עדנה וטובה הפרות

one track

New member
אל תזלזל...

עדנה וטובה עושות חיים משוגעים ברפת עם גדעון הרפתן. שמעתי שגדעון אלוף בחליבה, הוא בכלל יודע גם לשחרר להן סתימות עם הפה.

לידיעתך...

גדעון החלבן היה סוטה לא קטן. ובהחבא כשאף אחד לא היה רואה. היה עושה את עדנה וטובה הפרות והן בתמורה היו מעניקות לו חלב בכמויות מוגדלות.

sumerfield

New member
פארש הברל הזה...

היום כל סלב בינוני צריך חצי בית קברות רק לעצמו ולמאהבותיו... <נראה לי שלאור הזיקה שלך לתחום הארכאולוגיה, תמונה לכותב דברי הימים של 1288, אדבר עם סודות ואעדכן..>

אז...

אפשר לסמוך עליך שתסדר? סוף סוף אקבל גו'ב מעניין. ההיסטוריון של הפורום. אני צריך עזרה באיסוף חומר יש לך כזה?

sumerfield

New member
ת'ה יודע איך זה

נמשוך קצת חוטים, נלחץ פה ושם.. והג'וב שלך. וגם בקבוק וויסקי. <אני מוכן להיות עוזר המחקר שלך
>

אני חושב..

שאתה תתפוס כמה וכמה פרקים בתולדות הישוב 1288. תן כמה ראשי פרקים להתחלה תהיה גבר.

למעלה