אני מוחה וזועם

בזמן האחרון התנהגו כלפיי הרבה טרולים בפורומים השונים בדרך מעליבה ומחפירה. זה כלל: פקפוק ברגשותיי כלפי אהבת חיי שלא רצתה בי וכלפי אנשים, הצגתי כאדם לא מוצלח וטרדן, ופסילה בוטה של עצותיי ושל מעלותיי כאדם. לא אסכים שיתבטאו נגדי כך, יש לי רגשות. אני אדם מאד מוצלח, יש לי חיים טובים מאד, ואין לי כל כוונות תוקפניות. אני אדם אוהב ומעניק, והאישה שאני מדבר עליה הרבה באינטרנט חשובה לי מאד. אני לא מחשיב את עצמי לאדם לא חכם, אני חושב שאני מסוגל לתת עצות מספיק טובות ומועילות. אני חושב שהדרך שהתעללו בי באינטרנט תקופה ממושכת מאד, מכוערת ביותר וראויה לגנאי. אם תימשך, איאלץ להמשיך להילחם ולהתלונן על המקניטים עד שהתופעה תיפסק ויניחו לי.

מ ש ה 53

Well-known member
מנהל
בזמן האחרון התנהגו כלפיי הרבה טרולים בפורומים השונים בדרך מעליבה ומחפירה. זה כלל: פקפוק ברגשותיי כלפי אהבת חיי שלא רצתה בי וכלפי אנשים, הצגתי כאדם לא מוצלח וטרדן, ופסילה בוטה של עצותיי ושל מעלותיי כאדם. לא אסכים שיתבטאו נגדי כך, יש לי רגשות. אני אדם מאד מוצלח, יש לי חיים טובים מאד, ואין לי כל כוונות תוקפניות. אני אדם אוהב ומעניק, והאישה שאני מדבר עליה הרבה באינטרנט חשובה לי מאד. אני לא מחשיב את עצמי לאדם לא חכם, אני חושב שאני מסוגל לתת עצות מספיק טובות ומועילות. אני חושב שהדרך שהתעללו בי באינטרנט תקופה ממושכת מאד, מכוערת ביותר וראויה לגנאי. אם תימשך, איאלץ להמשיך להילחם ולהתלונן על המקניטים עד שהתופעה תיפסק ויניחו לי.
תתעלם מהמלעיזים ושמור על קשר עם אלה שיש לך שפה משותפת איתם. אהבה עלולה להתפוגג. זה כואב. זה מעיק על הנשמה אבל חייבים לחפש תעסוקה ומפלט מהכאב. אין כמעט אדם שלא חווה אהבה כוזבת, וגם אם אותו אדם הוא זה שיזם את הניתוק, זה כואב לו והמשבר אינו פשוט אפילו עבורו. אבל החיים ממשיכים וזורמים הלאה למרות הכל. בהצלחה

מ ש ה 53

Well-known member
מנהל
תודה משה על המלים היפות והנעימות. אולי באמת צריך ללמוד להתעלם.
תקרא לזה "לבחור את המוץ מהתבן" או "להתעלם מרעשי רקע". צריך פשוט לנפות את מה שמתאים לך, ולהתעלם מהשאר. שהרי גם כשאתה נכנס לסופר, אתה פוגש "ים" של מוצרים, ואפילו מוצר בו אתה חפץ, נמצא שם תחת מותגים שונים, באיכויות כאלה ואחרות ובמחירים שכן או לא מתאימים לכיסך. האם תתלבט שעות ארוכות מה כן ומה לא לקחת, או שתלך בנחישות ובדבקות לרשימה שהכנת [עם מעט סטיות ל"או... את זה רציתי מזמן והנה, עכשיו זה הגיע"..., "גם זה חסר לי ושכחתי", ו"הגיע הזמן שאנסה גם את זה"] אבל כל אלה בגבול התקציב והרצון להתפנק במסגרת מה שנכון לכיסך ולתכניותיך. אז ככה גם בכל מקום. אתה בוחר את תחנת הרדיו (או סוג המוסיקה) שמתאימים למצב רוחך. אתה תבחר בתכנית הטלוויזיה או הסרט, שנראים לך מתאימים בדיוק עכשיו, ותוותר על כל מה ש"מסביב". נכון? אז למה שבחיים עצמם, תבזבז זמן ומשאבים רוחניים, כדי להאזין לכל שטות שנאמרת מסביבך? בחר להתקרב ולהתחבר אל/עם אלה שמדברים אליך ב"תדר הנכון", ותתעלם מהשאר. הם כבר יחדלו להציק עם הזמן, לאחר שייווכחו שכל מאמציהם להעכיר את מצב רוחך אינם צולחים, והאתגר האכזרי שלהם עולה בתהו. כך תרוויח למעשה 3 פעמים: אתה תיקח מהחיים את הטוב, אתה לא תבזבז משאבי נפש לרע ואתה גם תגרום למלעיזים לחדול אט אט מהצקותיהם - לאחר שיבינו שהם מתאמצים לשווא.

אמנם צריך להתעלם, אבל כשמדברים לא יפה באינטרנט צריך להתלונן למנהל כדי שיאיים בחסימה ויעניש. אני דורש שכל הערה בסגנון: אתה חלש, אתה בעייתי, אתה דפוק, תימחק! אני לא חלש, לא בעייתי ולא דפוק. מי שמדבר אליי הוא כזה. אני אדם מוצלח, יש לי חיים נהדרים, אני לומד באוניברסיטה ויוצר רעיונות מורכבים ואני לא צריך עזרה. לכו לעזאזל מקניטים עלובים וארורים! התביישו לכם, שיהיה לכם רע.

נערך לאחרונה ב:
למעלה