אני מודאג.

noa128

New member
לא מאמינה עליך שאתה לא מעודכן

מה, אתה לא זוכר שחני דיווחה שאימצה את עצת דורית לבימנע ממנוחת צהריים לטובת שיפור שנת הלילה?

noa128

New member
בסיכום הכללי יהיו יותר קמטים

סביב העיניים המדהימות מחוסר בשעות שינה בלילה, מאשר מהימנעות משנת צהריים - אולי זה ירגיע אותך, או שעל זה רק נשים חושבות...

noa128

New member
סליחה רגע

וכשהעיניים המדהימות שלי או של ארצ' או של דורית 11 לא זוכות למנוחת צהריים, זה לא מדאיג אותך? מה זה הקיפוח הזה?

דורית 11

New member
כל הכבוד נעה. באמת נמאס מהקיפוח.

אם רק הייתם רואים את העיניים שלי כעת- דמעות, דמעות ועוד דמעות. מאתמול אני מצוננת מאוד מאוד, האף שלי כבר שורף והעיניים לא מפסיקות לדמוע. לקחתי כבר שני קולדקס וזה לא עוזר. ממש בא לי להכנס למיטה ולצאת מחר, אבל זה בלתי אפשרי היום. מישהו מכיר פתרון לצינון כזה?

חני ב

New member
../images/Emo6.gif../images/Emo6.gif

הצחוקים עבור שתיכן. את לא יכולה להכנס למיטה? בקשי שהסבתות תגענה אחה"צ כדי להקל עלייך. אמא חולה קשה לה לתפקד עם 3 ילדים.

דורית 11

New member
סבתא אחת מנהלת את בית האבלים

סבתא שניה בנופש, הבעל בחו"ל ואחותי עובדת עד מאוחר. אני הולכת עם הילדים בגינה, באויר הצח יותר קל לי לנשום.

דורית1900

New member
אתם שמים לב

שדווקא אלה שפחות צריכים את הנופש יוצאים אליו לעיתים קרובות?

noa128

New member
מי? הפנסיונרים?

אמא שלי אומרת שפנסיה זה להיות בחופש עד סוף החיים (אומרת ומיישמת
) ובאמת כשהיו ילדים בבית היא לא הרשתה לעצמה להוציא על בילויים ונופשים להם, אלא קודם כל לנו ולצרכים שלנו - כך זה צריך להיות אני חושבת - נופש להורים לקטנים הוא די בלתי אפשרי ומעיק על כולם מסביב - כשמגיעים לגיל הפנסיה זה הזמן לבלות

למעלה