אני מהפורום השכן וצריכה עזרה!

אני מהפורום השכן וצריכה עזרה!

סוכריה אמרה לי שאולי תוכלו לעודד/לעזור
אני בהריון בשבוע 15 והיום הודיעו לי שאני נשאית של X שביר (58 חזרות ) ושאין מנוס ממי שפיר
אני נורא לחוצה, לא מהבדיקה, יותר מהתוצאה. לא צריכה לספר לכן, הריון יקר וכל זה
אני מאוד אשמח לשמוע משהו מעודד, וגם, אם יש לכן המלצה על רופא למי שפיר בי-ם. תודה

חן123

New member
אם אני לא טועה

וסליחה מראש אם כן, רחל של ענבל רועי וכפיר נשאית של X שביר, כפי שאת מכינה מהכינוי, יש לה 3, בריאים, טפו טפו טפו, חמסה חמסה חמסה. מי שפיר, יש בירושלים את ד"ר בולדס, אם אינני טועה, הוא מאוד מומלץ. הוא עובד עם תדמור, אם זה אומר לך משהוא והעיקר - המון בהצלחה חן

יש לי סקירה ביום חמישי

אצל בולדס, ואז גם נדע (אני מקוה) את מין העובר, ומקווים לבת כמובן לאור המצב. בשקיפות לא היה אפשר לראות מין בבירור.

אני נשאית של איקס שביר

יש לי 56 חזרות. אנחנו התלבטנו אנושות אם לעשות מי שפיר או לא. ברמה כזו של חזרות (58 זה באותה קטגוריה) יש, אם אני זוכרת נכון, סיכון של פחות מאחוז ללידת בן שסובל מהפיגור הזה. אם מה שאת לחוצה ממנו זו התוצאה - אז אני מקווה שהתשובה עודדה אותך. אם זו הבדיקה שמלחיצה אותך - אז זה סיפור אחר. אנחנו התלבטנו בגלל הבדיקה עצמה (הריון יקר, כמובן) ובדיעבד אני שמחה שעשיתי אותה וברור לי שאעשה גם בהריון הבא. אני מחפשת לך לינק לאתר אמריקני מעולה שמאוד עזר לנו בזמנו. בינתיים אני לא מוצאת. אם אמצא - אשלח לך במסר. שיהיה בהצלחה ובבריאות מלאה!

מצאתי את הלינק -

http://www.ygyh.org/fragx/inherited.htm יש שם מצגות ברורות ובהירות על כל מה שקשור בסינדרום (שימי לב לתפריט מצד שמאל). ובדקתי את עצמי שוב - עד 59 חזרות, הסיכוי שבן יהיה חולה הוא פחות מאחוז.

למעלה