אני מביאה פה כמה מילים שכתב חבר וקיבלתי רשות להביא לכאן

טוב, האמת היא שגם אני הייתי בהלם

ואם אני חושבת על זה, אז באמת התמונה שיקפה את העונה כולה וגם את מצב רוחם של הצופים העונה הזאת. היה כיף שהוא לא הוריד את הרגליים.
סוף סוף אלדד חזר לימים הטובים שלו שהוא לא עשה חשבון לאח הגדול.
אני מבינה מה את אומרת ובהחלט מקבלת.

Still Muli

New member
מעולה.

&nbsp
לינור הייתה צריכה אותך בתור מנטורית. הייתה לוקחת אולי את המיליון והופכת להיות בן אדם יותר שלם.
לא הייתי יכול לנסח את זה יותר טוב. גם לא לחשוב.
לגבי טהוניה, הייתי אומר שאני תוהה היום איך קיבלתי את הכוחניות שלה בכזו קלות.
בדרך כלל אני נרתע מכוחניות. וכנראה לא רק אני. עובדה שהיא זכתה.
המסקנה המתבקשת היא שהיה לה את האקס פקטור. האקס פקטור הזה
שעובד על גברים מסויימים בגיל מסויים ומרקע סוציו בולשיט מסויים.
למרות שהבנתי שבסוף היא לא נשארה עם האדגר הזה וחזרה לספר שלה...מעורר מחשבות...
&nbsp

בחיי שמגיע לך

האקס פקטור הזה לדעתי זו כריזמה פלוס יופי שהתיישבה על הצייטגייסט הנכון.
והרבה נשים נשבו בקיסמה, לא רק גברים.
בכללי, אנשים סולחים על כוחניות ואגואיזם כשהם מרגישים פגיעות כמו שסולחים לפעוט שצורח בהתקף טנטרום בסופר כי הוא רוצה ממתק. הוא קטן וחלש וחמוד ואגואיסט ומניפולטור כי ככה הוא שורד. לפני מאה שנה הנוהל היה להוריד לו סטירה שירגע, היום צריך להכיל אותו עד בלי קץ וההורה מרגיש טוב יותר עם עצמו כשהוא עושה זאת, ככה שזה גם משרת אותנו ואת הדימוי העצמי שלנו כהורים. אני לגבי טהוניה הרגשתי כמו זו שתקועה מאחורי הפעוט ואימו המכילה בתור בסופר ורק רוצה שהוא יסתום כבר.

לא רק על גברים

&nbsp
ממש לא. כמו שאמרת, עובדה שזכתה. עובדה שהיו לה הרבה מאוד אוהדות.
סתם עוד דרך להקטין אישה. אולד ניוז.
&nbsp

גם לי זה לא הסתדר עם דמותו של מולי

&nbsp
אבל אז נזכרתי במה שכתב על לינור אז (שהיה עושה לה טובה בלה בלה), ואז קראתי גם את המשפט האחרון.
&nbsp
למה הבנת שהוא התכוון?
&nbsp

לחילופי דברים קודמים ביננו לגבי טהוניה בעונה שעברה

מעין המשך של דיון ישן, זה פשוט יצא כאן לא בקונטקסט

hericane

New member
זה מה שהאח הראה שהוא אמר

זק שקרן, אולי רק אליאב שקרן יותר ממנו.
ההימור שלי הוא ששפיכת כוס היין של לינור לא הייתה לגמרי יוזמה שלה, אלא לאחר עידוד מסיבי מאד מצד האח, ובדיוק בגלל זה הוא לא קרא לטל מייד אחר כך.
מיזעור נזקים (לכיס של ההפקה)

dana3334

New member
גם לי יש חשד מאוד גדול שההפקה עודדה את לינור לשפוך את היין.

אבל זה ישאר בגדר חשד, אלא אם כן מישהו ידליף לנו בעתיד מה קרה שם.

חjuspa

New member
גם לי, ובטח אחרי ששמעתי את לינור

שהיא הרי שחקנית לא נורא טובה, מתקוממת על זה מול אלדד בסוג של הגזמה שלא נשמעה לי אמינה.
ברור שכל מי ש"מאשימים" אותו במשהו שלא קרה, היה עונה לא בקור רוח בסגנון שלו, אבל אלו ניואנסים שקשה להסביר במילים, פשוט זה לא היה נשמע לי כ"כ אמיתי מה שענתה לאלדד עם הבעות הפנים שלה וכו', כאילו התכוננה לזה ברמת העל ראש הגנב וגו'.

איזה שטויות ! התוכנית הזו מערבת קהל !

מה זה התוכנית שלהם ? הם מערבים את הקהל שמשלם כסף אז שיהיו הוגנים .

purehoney

New member
צפיתי אתמול והספיק לי בשביל להבין את כל העונה בשעה וחצי

אני לא מבינה אותכם באמת...גם את כותב ההודעה שמספר שהוא עוקב ומכיר את האח הגדול...למה ציפיתם?באמת מה ציפיתם כבר שיקרה העונה הזאת?רציתם אותנטיות?רציתם הגינות?רציתם "צדק חמלה או ווטאבר"?חשבתם שבעונה הזאת תהיה דינמיקה חברתית שונה או טובה יותר מעונות קודמות?כי גם אם נדמה והיה משהו טוב בין מישהו מסוים למישהו אחר זה לא התאים ואף פעם גם לא יתאים לציפיות של האח הגדול...הגדול
מה שצרם לי אחרי הפרק הנוראי הזה...ובאמת שאני לא ממש בעד או נגד מישהו מהדיירים וגם לא משנה לי מי יזכה כי ממילא מי שיזכה יזכה לכותרת בת יום אחד גג יומיים ואז זהו נגמר...
טוב אז הדבר הזה היה נראה לי קצת אחרי הפרק...נכנסתי למאקו וראיתי את לינור שוכבת על...מזרון לבן נראה לי והיה נראה שלא טוב לה באותו רגע אבל מה עשה האח החביב הזה?גם כשפנתה למצלמה שכוונה עליה וביקשה קצת פרטיות ושיזיז אותה ממנה הבקשה לא כובדה ולא נענתה ויותר מזה גם נעשה זום עוד יותר...ואני שואלת למה..למה לא לכבד בקשה לגיטימית ביותר?אז מה אם הבית מלא במצלמות?כמו שתמיד האח עשה ובקלות יכל להעביר או לא לההתמקד עליה באותם רגעים...למה הרשעות והנבזיות הזאת?
אה ועכשיו נכנסתי שוב למאקו והנה סצנה אינפנטילית ורשעית בו זמנית...שטוב שהאח הגדול גם לא שם להם שם בחצר אבנים לסקילה....ואני לא מבינה איך המצפון שלהם נשאר נקי ולא מציק להם עם ואחרי התנהגות כזאת?
ואני בעונות קודמות שצפיתי חשבתי שיותר גרוע מהדברים שקרו בהם לא יכול להיות יותר מזה כבר אבל הוא איכשהו מצליח להעלות את רף הרוע האכזריות והנבזיות...ובאמת אני מרגישה עם זה שממש חבל שהדברים הכי חשובים גם במשחק כזה זה לא לאבד את מה שמרכיב אותנו כבני אנוש ובמיוחד במקום סגור כזה שהתקשורת אחד עם השני שם זה חשוב אבל חשוב יותר...הרבה יותר הרגישות,הכבוד והבנה לזולת, מצפון ומעל הכל לא לשכוח שזה מקום ומצב זמני שכל מה שקורה בו יכול לשפר ולשדרג לנו ויכול גם לעשות נזק...אולי אפילו בלתי הפיך גם
באמת אני לא מבינה כבר...

למעלה