אני מאשים

למלאך היקר שלנו...

קראתי..... לצערי או לשמחתי אני לא יכולה להזדהות או להבין ממש אבל אני יכולה להגיד שאני ממש מרגישה את הכאב והצער לצערי לא מסוגלת לעזור יותר מזה... מבינה תמיד.. רוח,

סהר-תמיכה

Active member
מנהל
אכן, הודעה קשה, אבל -- נכונה

השירות הציבורי-ממלכתי בכל הנוגע לטיפול נפשי זקוק לניעור רציני. אין תקציבים, אין תקנים, אין תנאים... כתוצאה מזה, הפסיכולוגים והפסיכיאטרים בלחץ, שלא לדבר על כך שחלק ניכר מהטובים לא מגיע לשירת זה... חבל שלא כל אחד יכול להרשות לעצמו טיפול פרטי, או לפחות טיפול באמצעות קופת-חולים אייכותית. מזדהים איתך, המלאך, ומקווים שלא תזדקק לזה לעוד זמן רב...

המלאך גבריאל-קראתי -יש לי המון

מה לכתוב לך כאן. המון מה לספר לך בנושא.אני מתלבטת אם מותר לי או אסור לי-משפטית אבל אולי חלק מסויים מכתב אישי שכתבתי לשי, ביום שהחלטתי להפסיק טיפול.(לבנתיים אחכ חידשתי).חלקו לפחות אולי כן אעתיק לכאן אשקול את זה. ואספר לך בהזדמנות סיפור שקרה לנהג מונית שלי , שמסיע אותי המון חודשים לטיפול, אדם מבוגר, מה קרה לו שטעה ונכנס בטעות למקום שאסור היה לו ...בבית חולים גאה......סיפור שלי אישית גרם לצחוק שבועות , אבל מה שמסתתר מאחריו עצוב מאוד . אני מאוד מאוד רוצה מנסה ומפחדת כל פעם מחדש להכנס לתוך הבית חולים-ולו בגלל סיפור נהג המונית מפחדת. הייתי מאוד רוצה לשבת עם חולי הנפש ולדבר איתם ולהקשיב להם ולעזור להם, אפילו ביקשתי רשמית, להצטרף לקבוצת תמיכה שלהם. קיבלתי תשובה שלילית-אני חושבת מתוך הגנה עלי, לפי תפסיתי-כי אני אדם מאוד מאוד מאוד רגיש לזולת, אני אקח ללב את הקשיים שלהם, ואז אולי אתמוטט. ככה אני הבנתי את הסירוב-החלטתי לא להתעקש בנושא הזה. אבל אני מודה לסהר-תמיכה שהקימו את הפורום הזה שמאפשר לי להקשיב לאחרים, כמה שאני יכולה, ולנסות , אפילו אם לפעמים אני קצת נסחפת עם שטויות, לנסות לתת אור בקצה המנהרה, ואולי דרך האור שלכם האנשים שקשה להם בפורום, אני אמצא את האור בחיי. מלאך גבריאל אכתוב לך הכל לא היום-כי לא מצליחה לכתוב היום כלום-עסקתי המון בחישובים-זה קר ולא הולך עם רגשות. אני מחזקת אותך כאן, ואני לא ממש ליד המחשב בזמן הקרוב , אבל נכנסת לי לנשמה , כי אין הרבה מלאכים בעולם, ולי לפחות יש אחד-גבריאל. אך קח חיבוק חזק {{{{{{{{{{{ }}}}}}}}}}}}}}

למעלה