אני מאמינה שאתם יכולים לעזור

hilalev

New member
אני מאמינה שאתם יכולים לעזור

בשליחת אנרגיות חיוביות / תפילות / החזקת אצבעות החלטנו לגשת עם שוהם לניתוח פוליפים. אני יודעת שזה ניתוח קצר, לא בעייתי וכו' וכו' אבל שום דבר לא מרגיע אותי, לכן אני מבקשת את האצבעות שלכם
, ואם יש טיפים - איך עוברים עם ילדה בת 4 צום של שש שעות , זה יועיל מאוד..
הניתוח,בעזרת השם, מחר .

../images/Emo57.gif../images/Emo57.gif../images/Emo57.gif

אני מקווה שקבעתם את הניתוח לשעות הבוקר המוקדמות, כך שהיא למעשה תהיה בצום מהלילה ולא תרגיש יותר מדי את הצמא והרעב. חוץ מזה, מסבירים לה מראש שמחר היא לא תוכל לאכול ולשתות בבוקר ויכול להיות שיהיה לה קצת קשה, אבל אתם סומכים עליה שהיא ילדה גדולה ותשתף איתכם פעולה, כי זה לטובתה ושאחרי הניתוח אתם תיתנו לה לאכול ולשתות כמה שהיא רוצה. שיהיה המון בהצלחה

אז אין מנוס מלדבר איתה ולהסביר לה

שמשעה X אסור לה לאכול ולשתות, בגלל הניתוח, ושמיד אחרי זה, ברגע שהיא תרצה, תיתנו לה לאכול ולשתות. אני הייתי מבטיחה לה ארטיק או משהו שהיא אוהבת.

אני ראשונה מחזיקה חזק ומתפללת ../images/Emo45.gif

לטוב ולהכי טוב!!!!!!!!!!!!!! יהיה בסדר יקירתי ושוהם תרגיש הכי טוב בעולם
והכל יהיה מאחור.... קצת בעיה השעה של הניתוח והצום........ תנסי לתת להם ארוחה טובה לפני תחילת הצום ותסבירי לה את כל העניין ושאחר הניתוח מחכה לה הפתעה שאת תקני לה
מאחלת המון בריאות
מכל ה-
מאיתנו שאוהבים

אמיר.

New member
רפואה שלמה.

אם בעזרת ה' - אז נא לזכור ש'אצבעות' זה מנהג נוצרי.... אמירת תהילים - זה דווקא רעיון טוב (אבל לא על ידי הרופא המנתח). רפואה שלמה !!!!

falou

New member
בטח עדיף שיאמר תהילים בזמן הניתוח

מאשר שיחזיק אצבעות... ומצטרף לברכת הרפואה השלמה!

hilalev

New member
לכן אמרתי- תפילות, אצבעות, איש איש

ואמונתו אני אקרא תהילים בלי נדר

ashlaya

New member
קודם כל

מחזיקה אצבעות שיעבור בהצלחה ובקלות \סה"כ זה אמור להיות משהו פשוט.... חוצמזה אם אפשר לשאול איך עליתם על הבעיה? יש לנו עוד שבועיים תור לא.א.ג בגלל הנחירות של עדי....מקווה שנעבור את זה גם בשלום

hilalev

New member
איך עלינו על הבעיה :

נזלת כרונית, מגיל שנה נחירות בזמן השינה מעבדת שינה שהראתה על "דום נשימה חסימתי בדרגה בינונית"

בהצלחה ../images/Emo24.gif../images/Emo45.gif

אין לי טיפים לגבי הצום, אבל להסביר לה ולתת לה לאכול ארוחה טעימה לפני, אולי משהו שהיא אוהבת במיוחד. וכמובן מתנה אחרי

tamimi

New member
יקירתי המון המון הצלחה!!!

מחזיקה אצבעות ומתפללת להכל יעבור מהר ומוצלח!!!

למעלה