אני מאוכזבת קשות...

בלללעעע

New member
אני מאוכזבת קשות...

מהתו השמיני
..... היום נסעתי לתו השמיני בשביל לקנות לעצמי את מפלצות התהילה והעמותה לחקר התמותה וכשאני מגיעה- אין אותם.... הדיסקים היחידים של משינה שהיו שם היו משינה 3, לנש"א, שיא הרגש ומכונת הזמן!... אפילו בקניון הזניח שלנו במבשרת יש יותר דיסקים של משינה משם.... בסופו של דבר אבא הבטיח לי שנקנה לי את מפלצות התהילה והעמותה מחר בערב ובינתיים אני יכולה לבחור לי דיסק אחר... אז קניתי את מכונת הזמן.... הגעתי לשמוע את זה בבית- כנראה שהצלחתי לשרוט את הדיסק בדרך לסטריאו כי הוא כל הזמן קפץ.... או שזה פשוט הסטריאו דפוק (כי כאן במחשב זה עובד כמו שצריך...)... אבל עדיין- אכזבה... (ואני עכשיו עוד יותר מאוכזבת כי נזכרתי שאכזבה זה בעמותה......)

MikeY fReAk

New member
../images/Emo79.gif../images/Emo157.gifלא נורא האני!../images/Emo24.gif

תחשבי שהרבה קונים שם! ויש מלאי..והוא נגמר
אבל תסתכלי על הצד הטוב שבעניין-יש לך מכונת הזמן!! ומקסימום אם לא יהיה להם מחר בערב תוכלי ללכת נגיד באמצע השבוע או לשאול מתי יהיה להם..

בלללעעע

New member
לא- מחר בערב אני אקנה בטאוור רקורדס

אבא לא רוצה ללכת שוב לתלפיות...

Mשינה

New member
מה תלפיות?!

אני כבר חשבתי שאת משמיצה את החנות שהפכה למהות חיי המוזיקליים, התו השמיני בעיר, אבל בתלפיות זה תת סניף...זה חרא. סעי לעיר ולא תתאכזבי. חוצמזה - עזבי את אבא, קצת עצמאות לא הרגה אף אחד. (הממ...נו...קצת הרוגים באוטובוסים - אבל זה אחוזים נמוכים)

בלללעעע

New member
גם לא מרשים לי באוטובוסים...

אני לא גרה בי-ם אלא במבשרת.... וחוצמזה- אבא=כסף..... וגם קנינו מתנות לבני דודים....

נייטע

New member
עזבו טאוור רקורקס

הולכים רק לתו השנימי בעיר!!!!! יש שם גם את המוכרים הכי חמודים

בלללעעע

New member
אני בודקת עכשיו בטלפון אם יש להם...

אחרת אני לא מגיעה עד לעיר....

בלללעעע

New member
אתם והתו השמיני שלכם- גם בעיר אין

להם את מפלצות התהילה והעמותה!......

מה את עצובה?! הסינג'ור של העשור!!

גם יהיה לך מפלצות וגם עמותה ובגלל שלא היה שם אבא שלך ראה שאת עצובה וקנה לך גם את מכונת הזמן!! אז תחכי יום ותקבלי עוד דיסק כפול מה רע בזה?!?!

למעלה