אני מאוהב

אני מאוהב

אני מאוהב במישהי כבר 3 שנים . אגב את הילדה הכרתי בפנימייה ואנו בני אותו גיל . שנה ראשונה הכרתי אותה אבל לא היה קשר מיוחד אמרתי בהתחחלה שהיא לא בשבילי . לאט לאט עם הזמן התאבתי בה אבל היא לא שמה עליי .היא היתה מאוהבת במישהו אחר. אמרתי לעצמי שזה יעבור כי היא היתה מחליפה חבר כל שני וחמישי.ז נתתי לזמן לעשות את שלו . שבוע לפני סוף שנה לפני שנתיים יצאנו הקבוצה לאיזה פארק בירושלים שם היא הזמינה אותי לרקוד איתה , שם אמרתי לה שאני אוהב אותה אבל היא לא התיחסה לזה ברצינות. לא נשברתי כי ידעתי שאני אראה אותה שנה הבאה ואז אני אנסה משהו. שנה לאחר מכן כל הזמן הייתי איתה מין ידיד שלה , ניסתי לעשות משהו אבל זה לא הצליח כי היה לה חבר.לא ממש חשבתי על זה לא חשבתי עלייה כי היא לא היתה בראש שלי באותו זמן. במהלך השנה הזאת האי טסה לפולין והפרידה היתה קשה לי ממנה , לפני שהיא טסה ישבנו וצחקנו ואמרתי לה שאני אוהב אותה ואז היא אמרה לי " מה אתה אוהב בי ?" אחרי שהיא נסעה התחיל הגעגועים שלי אליה הלכתי אל חברה שלה לכתוב מכתב לראות איך בפולין ומה קורה איתה . אחרי שהיא חזרה סיפרו לה החבר'ה בקבוצה שאני התגעגעתי אליה ושבכיתי (הורדתי כמה דמעות) . הבעיה היא שיש לה חבר ואני לא מה לעשות

ori239

New member
אם יש לה חבר - אל תתקרב יותר מדי

תישאר ידיד.. ואולי תחפש לך מישהי אחרת..

באמת עצוב..

אבל חכה! מה היא אמרה אחרי שאמרו לה שהתגעגעת ושבכית? ו.. היא ואתה ידידים טובים, לא? אתה חושב שיש לך מצב איתה? או שהיא מספרת לך כל הזמן על החבר וכמה שהיא אוהבת אותו? אולי היא סתם איתו, כמו שהיא עשתה עם שאר החברים וזרקה אותם כל שני וחמישי. אם אתה רואה שהיא באמת אוהבת ת'חבר אז איכשהו.. תנסה לרדת ממנה.. ואם אתה רואה שהיא מתכוונת כבר *איך לזרוק ת'חבר* תראה אולי יש מצב.. בהצלחה לך, רותם.

MaY FloweR

New member
טוב...תראה...

כמו שזה נראה היא לא מרגישה כלפייך כלום,אתה ידיד שלה וזה הכל מבחינתה...חוצמזה יש לה חבר,אתה לא יכול לצפות שהיא תזרוק אותו בישבילך,אולי היא אוהבת אותו,חבל שתשלה את עצמך...אני מצטערת להגיד את זה אבל לי נראה שלא יצא ביינכם כלום...אתה צריך להשלים עם המצב ואם אתה לא רוצה לאבד אותו לגמרי אז אתה יכול להמשיך להיות ידיד שלה...ועם הזמן יכולים לקרות 2 דברים:או שתשכח אותה או שהיא תתאהב בך...הכל אפשרי... תשמור על קור רוח ואל תתעצב...יהייה בסדר...

הפעם זה חבר רציני שלה

חבר שלה בן 19 ןהיא בת 17.5 חשבתי כמו פעמים קודמות שהיא תיפרד אחרי תקופה קצרה אבל זה לא קרה אני חושב שאני לא אראה אותה עוד ואם אני רוצה לראות בתור ידיד החבר שלה פתאום יתחיל לשאול שאלות

MaY FloweR

New member
אממ...

זכותה שיהיו לה ידידים,אם הוא יתחיל לשאול שאלות אז זה סתם טיפשי וחצמזה זאת כבר בעיה שלה... אם אתה חושב שיהייה לך קל יותר אם תתרחק ממנה אז תעשה את זה...היא לא הבחורה האחרונה עלי אדמות אז ככה שאין שום סיבה שתגרום לעצמך סבל בגללה... תעשה מה שיעשה לך טוב ויהייה טוב

למעלה