אני מאוד מקווה שלאלוקים יש תוכנית

• פותח הנושא ymz
  • פורסם בתאריך

ymz

New member
אני מאוד מקווה שלאלוקים יש תוכנית

מיוחדת עבורי ושהוא שומר אותה לאחר"כ, אחרת אני לא מבינה למה שום דבר לא הולך לי. אני מבטיחה שהפעם למדתי את הלקח של השיעור האחרון שהוא נתן לי ובפעם הבאה אשתמש בשכל לפני שאני עושה משהו. רק שיתן לי הזדמנות להוכיח שהבנתי.

ymz

New member
מאמי, זה היה שיעור פרטי

והתחייבתי לא לפרסם את התכנים :) בגדול, בעבר קיבלתי הזדמנות יפה בחיים ולא ידעתי להעריך את זה ולשמור על מה שיש לי. בסוף נשארתי בלי כלום והיום אני משלמת על זה.

מאמי אין חרטות..

מה תאכלי את הלב כל החיים? אם זה היה צריך להסתדר אז זה היה מסתדר ולא משנה איזו טעות עשית

ymz

New member
לא אמרתי לאכול את הלב

אמרתי שזה היה שיעור ולמדתי. עשיתי טעות והיום אני משלמת על זה. אני מאמינה שאנחנו גורמים לדברים לקרות וכל מה שקורה בחיים שנו הוא תגובה של פעולה שעשינו קודם. לכן, דווקא בתקופות הקשות יש לחפש את הסיבה בעבר על מנת להבין מה עשית ולהפיק את הלקח.

אל תדאגי.... לפעמים לכולנו לא הולך

לפעמים..

ymz

New member
אני יודעת שיש תקופות פחות טובות

אבל הלפעמים הזה נמשך כבר כמעט שנה וחצי. ולא שאני יושבת ולא עושה כלום על מנת לשנות את המצב אני מנסה בכל הדרכים שאני רק חושבת עליהם ושום דבר לא הולך לי כמו שאני רוצה.

gilad269

New member
נכון

יש תקופות טובות יותר וטובות פחות,ולפעמים את עושה הכל ולא מבינה למה המצב לא משתנה.אז אל תשברי תראש ומה שיהיה-יהיה.בסוף המצב ישתנה,ותזכרי שהכל זה לטובה

ymz

New member
אני יודעת שיש תקופות פחות טובות

אבל הלפעמים הזה נמשך כבר כמעט שנה וחצי. ולא שאני יושבת ולא עושה כלום על מנת לשנות את המצב אני מנסה בכל הדרכים שאני רק חושבת עליהם ושום דבר לא הולך לי כמו שאני רוצה.

ר V י ט ל

New member
../images/Emo4.gif

מקווה שהתקופה הרעה תעבור ובמהרה...
ואגב הנבלות מבודי שופ עדיין לא התקשרו

ymz

New member
זונות../images/Emo70.gif תני להם עוד שבוע

אם לא נכריז עליהם חרם כלכלי
ד"א יש להם שמן גוף חדש בריח מילון חבל"ז

ר V י ט ל

New member
אכן יש.. יש לי בבית חצי מהחנות שלהם

אולי הייתי צריכה לציין את זה בקורות חיים, נשבת לך הם לא צריכים ללמד אותי כלום, אני מכירה כ-ל מוצר שקיים אצלם בחנות, שווה להם לקחת אותי

undi

New member
../images/Emo79.gif

I don’t want to start any blasphemous rumours But I think that god’s got a sick sense of humor And when I die I expect to find him laughing Depeche Mode - BLASPHEMOUS RUMOURS

ymz

New member
אני מרגישה יותר כמו

When the party's over You got no way to go... Fragments of freedom Morcheeba

Akuna Matata

New member
זה טוב שאת לומדת את השיעורים

אומרים שעד שאנחנו לא לומדים את השיעור אז אנחנו ממשיכים לשחזר את אותם אירועים בחיים שלנו... מקווה בשבילך שתגיע אליך תקופה טובה, תמיד תזכרי שעם כמה שנראה לך שהמצב רע, עדין יש יותר גרוע. תזכרי להודות על מה שיש לך והכל יהיה בסדר.

ymz

New member
אני כ"כ מאמינה בזה

במיוחד שאני מאלו שלא לומדים מהטעויות של אחרים וחייבת לחוות על בשרי. זאת גם אחת הסיבות שאני לא נשברת וממשיכה לנסות ולא מחכה עד שהדברים יגיעו אליי.

למעלה