אני לא תל אביבי אבל מקווה שחולדאי יעוף

The Real Big Joe

Well-known member
בתאכלס, חוץ משדרות רוטשילד, שרונה, נווה צדק,
שאר העיר פשוט מכוערת, צפופה, אפשר להרוס אותה ולבנות מחדש, עם שדרות רחבות ופארק ירוק באמצע.
שקר גס. הנה מידע על דרום ומזרח העיר:

1709039949280.png
והנה רשימות
1709040090698.png

1709040120448.png

1709040148903.png
1709040171711.png

הכל בדרום ובמזרח!

lemner40

Well-known member
פארק החורשות זה פחות תל אביב מגבעתיים
זה לא תל אביב, זה חולון / יפו ,
שכונות הדרום הם מוזנחות כבר עשרות שנים
הן מנותקות, גם אם המרחק האוירי לא רחוק ממרכז תל אביב
המרחק התשתיתי, תרבותי, כלכלי, זה כמו המרחק בן באר שבע לתל אביב
לא תל אביב, גם אם זה שייך לתל אביב,
כמו שהשכונות ליד רמת השרון הם רמת השרון ולא תל אביב
השכונות האלו הם לא תל אביב בשום צורה.

The Real Big Joe

Well-known member
פארק החורשות זה פחות תל אביב מגבעתיים
זה לא תל אביב, זה חולון / יפו ,
שכונות הדרום הם מוזנחות כבר עשרות שנים
הן מנותקות, גם אם המרחק האוירי לא רחוק ממרכז תל אביב
המרחק התשתיתי, תרבותי, כלכלי, זה כמו המרחק בן באר שבע לתל אביב
לא תל אביב, גם אם זה שייך לתל אביב,
כמו שהשכונות ליד רמת השרון הם רמת השרון ולא תל אביב
השכונות האלו הם לא תל אביב בשום צורה.
הבאתי עובדות. אתה מגיב בהצהרות. חנטריש!

פשוט, לא סובל את האיש הזה .
אני לא חולדאי אבל מקווה שתל אביב תעוף.
אני לא סובל את העיר הזאת.

כשעוצמה יהודית תקבל 40 מנדטים אנחנו נהפוך את תל אביב לעיר דתית חרדית כמו שבית שמש לפני 20 שנה הייתה עיר חילונית והפכה היום להיות עיר דתית חרדית קיצונית .
כמו שלבחירות הבאות לכנסת שיתקיימו מתי שיתקיימו אנחנו נביא 20 מיליון דולר לקמפיין בחירות אגרסיבי עבור עוצמה יהודית כך כשננצח עם 40 מנדטים והליכוד כמו העבודה יהיו מחוץ לכנסת או מפלגה מתה של 4 מושבים בכנסת נביא כספי תרומות מאמריקה מקנדה מכל מקום בעולם של 100 מיליון דולר ונקנה נכסים ודירות ושכונות שלמות ונכניס לשם חרדים שימירו את מקום מושבם לתל אביב.

כשעוצמה יהודית תקבל 40 מנדטים אנחנו נהפוך את תל אביב לעיר דתית חרדית כמו שבית שמש לפני 20 שנה הייתה עיר חילונית והפכה היום להיות עיר דתית חרדית קיצונית .
כמו שלבחירות הבאות לכנסת שיתקיימו מתי שיתקיימו אנחנו נביא 20 מיליון דולר לקמפיין בחירות אגרסיבי עבור עוצמה יהודית כך כשננצח עם 40 מנדטים והליכוד כמו העבודה יהיו מחוץ לכנסת או מפלגה מתה של 4 מושבים בכנסת נביא כספי תרומות מאמריקה מקנדה מכל מקום בעולם של 100 מיליון דולר ונקנה נכסים ודירות ושכונות שלמות ונכניס לשם חרדים שימירו את מקום מושבם לתל אביב.
סדר עולמי חדש שולט בכל המנהיגים.

תהיה בטוח שאם בן גביר יעלה חזק או שידאגו להוריד אותו חזק או שיאיימו עליו

לפתוח מלא תיקים מהעבר.

בקיצור הגיע הזמן שתלמד לשחק יפה עם הערבים.

סדר עולמי חדש שולט בכל המנהיגים.

תהיה בטוח שאם בן גביר יעלה חזק או שידאגו להוריד אותו חזק או שיאיימו עליו

לפתוח מלא תיקים מהעבר.

בקיצור הגיע הזמן שתלמד לשחק יפה עם הערבים.
כשבן גביר יהיה ראש ממשלה האחים לנשק יהפכו לאחים לחשק של המחבלים בכלא קציעות.
כוח קפלן ינקה את המחראות של המחבלים ויכינו להם תה .הם יהיו הסאנג'רים של המרצחים מנוכבה.
הם יצטרכו גם להוציא את המתים ממרצחי נוכבה ולקבור אותם בחוות חזירים.
נסדר להם תעסוקה לכוח קפלן הם יגדלו חזירים ובמטבח של הכלא הם יכינו בשר חזירים כמאכל למחבלים.

lemner40

Well-known member

בינתיים הימין הולך ומתקווץ
סמוטריץ לא עובר את אחוז החסימה.
בן גביר מקבל 8-10 מנדטים
ובבחירות הבאות הוא בודאות ישאר באופוזיציה.
זה כל מה שהוא שווה , הוא לא יגדל יותר.

SupermanZW

Well-known member
בינתיים הימין הולך ומתקווץ
בן גביר מקבל 8-10 מנדטים
זה כל מה שהוא שווה , הוא לא יגדל יותר.
ודאות? בשום תחזית ובשום סקר אין ודאות. את חלוקת המנדטים יודעים בודאות רק אחרי ספירת הקולות שאחרי הבחירות.

Harrington

Well-known member
מנהל
אין שום סיבה בעולם שלא יעברו. זה שיש סוקרים שאינם בקיאים במגזרים שהם לא משתייכים אליהם ועל כן ׳מנבאים׳ כל מיני דברים שיותר מגיעים מעמדתם הפוליטית האישית ופחות מניתוח מקצועי אמיתי, לא מחייב את כולם הציונות הדתית :).
בן גביר מקבל 8-10 מנדטים
זה ׳קצת׳ תלוי במי תיבחר להיות מפלגת השלטון נראה לי :). הסיכוי של גנץ לקבל את כמות המנדטים שתחזיות ערוצי התמיכה בו מנבאים לו, אפסי.

דגלמנגל

Well-known member
אין שום סיבה בעולם שלא יעברו. זה שיש סוקרים שאינם בקיאים במגזרים שהם לא משתייכים אליהם ועל כן ׳מנבאים׳ כל מיני דברים שיותר מגיעים מעמדתם הפוליטית האישית ופחות מניתוח מקצועי אמיתי, לא מחייב את כולם הציונות הדתית :).

זה ׳קצת׳ תלוי במי תיבחר להיות מפלגת השלטון נראה לי :). הסיכוי של גנץ לקבל את כמות המנדטים שתחזיות ערוצי התמיכה בו מנבאים לו, אפסי.
עם קצת מזל, ביבי, חופשי ממרותה של שרה, ירוץ סוף סוף לראשות ה"אגף", כשהוא נתון למרותה של השר(ר)ה...

רוב הזמן נח

Well-known member

אתה יודע שבן גביר זה לא ש"ס, נכון?

DANIAVNI

Well-known member

פססססססססססססססס ריגשת אחי,

אתם תהפכו ואתם תהפכו ואתם תהפכו
20 מיליון דולאר, מאיפה? מאיפה תשנוררו את הכסף ?

מתי ההייטק יהיה חרדי ????
או שאת זה אתם משאירים לכופרים

dory30

Well-known member
אני לא נגד חידושים, אבל החפירות הפכו את ת"א לאתר בנייה אחד גדול. למה בסין אפשר לחנוך שני קווי רכבת בשנה ובת"א לוקח שנים לבנות רכבת תחתית או רכבת קלה? שלא לדבר על הקורקינטים ואופנועי וולט (אתמול הייתי עד ראייה לתקרית אגרופים ברמזור בין שני שליחים שלהם).

למעלה