אני לא נשען על העבר...

אני לא נשען על העבר...

אני לא נשען על העבר, מחשבות של איש חולם... תמיד נעות קדימה. החברים של נטשה - האהבה מתה. אני לא עצוב עכשיו למרות שאני אמור. ואמרו לי לא , לא להתאהב בה, לא להכנס לזה. ואני נכנסתי כמו ענק , מתעלם מהכל, מתעלם מהעובדה שאני לא מוכן עכשיו לאהבה. לומדים מטעויות. בטח שלומדים. ואני לא עצוב עכשיו, רק מסתכל על העתיד , כי אני איש חולם, ואת החלומות שלי אפאחד לא יקח, בחיים לא, אני מאמין בפנים שלי שיהיה טוב, אני מרגיש , רק צריך למצוא איפשהו כוחות לגדול מהנקודה הזאת, ואני אצליח, אי בטוח שאני אצליח, הרי יש לי עוצמות, ואני מיוחד, ומדהים , ככה היא אמרה, ואני מאמין לה אפילו שזה נגמר, אפילו שזה אמור להכאיב לי. יש לי חיוך מסוים עכשיו, כמו אחד שיודע שמפה רק טוב יהיה , הכי טוב. מישהי חכמה אמרה לי שאתה בוחר אם להיות עצוב, והפעם אני בוחר שלא להיות , כי כל כך לא מתאים לי עכשיו להיות . ומאחרת למדתי שיש דברים גרועים יותר , שאפשר להתגבר על הכל, צריכים רק למצוא את הכוחות ולהיות אופטימי , הכי אופטימי בעולם. אם מאמץ הכל יסתדר נכון? ועוד משהו שאולי לא קשור לנושא עצמו פתאום גיליתי שיש לי המון חברים אמיתים הכי אמיתים שיש ואני רוצה להודות להם שהם בשבילי ואני יודע שהם יהיו כל פעם שאני אצטרך אותם גם אני אהיה שם תמיד בשבילם הם רק צריכים לבקש
 
אני תמיד אהיה שם ../images/Emo24.gif

אתה תגדל מהנקודה הזאת כמו שגדלת כבר ממעמקים אחרים, גדולים וחשוכים יותר. באמת יש בך עוצמות מיוחדות. וכמו שאמרתי באייסיקיו: יש לי אמונה גדולה מאד בגורל, כלומר, גם מהמקומות בהם נראה לך שאתה הכי לא ממוקד, לא בשליטה, מישהו שולט עליך ובסופו של דבר- יקרה מה שצריך לקרות. ואתה תדע את זה אז.
 

P h e n i x

New member
לנשום אותך

ועם המילים שלך ואיתך ביחד - לגדול.
 
וואו

השבוע חלמתי אותך, או עליך, מה שזה לא יהיה זה היה מוזר מפחיד ועם כל זה כשהתעוררתי הרגשתי צורך ענק להתחבר אליך שוב אני מצטערת מצטערת מצטערת גם על זה שאין לי מילים. רק וואו.
 

רותי ב.

New member
נכון,

באמת עם מאמץ הכל יכול להסתדר. והכוחות אצלך שם בפנים, וכן, אתה בוחר אם להיות עצוב. והחלק האחרון, נראה לי מאד קשור לנושא, כמו גם להרבה נושאים אחרים, שמחה על הגילוי הזה, של החברים האמיתיים. וחברים אמיתיים, כמו חברים אמיתיים, לא באמת מצפים לתודה, אתה יודע.
 
למעלה