אני לא מוצהר

hagaicohen

New member
אני לא מוצהר

בבסיס שלי אף אחד לא יודע שאני מוצהר ושיצאתי מהארון כבר לפני מלא זמן...במקום המגורים שלי כולם יודעים שאני הומו גאה אבל בבסיס לא יודעים, האם לגלות להם??? אני לא רוצה שיחדרו לי לחיים הפרטיים ולכן לא סיפרתי אבל אנשים ממקום המגורים שלי עלולים לפתוח את הפה כי יש קשר בעבודה בבסיס בין מכריי מממקום המגורים לביןהחבר'ה בבסיס תעזרו לי

James Hammerton

New member
לגבי השאלה הראשונה

תספר להם רק אם אתה באמת רוצה ומרגיש מוכן לכך, וגם אם לדעתך הם יקבלו את זה טוב. לגבי השאלה השניה - אני לא יודע מה אפשר לעשות חוץ מלדבר איתם שלא יספרו. יש דברים שהם לא כ"כ בשליטתנו... לדעתך אם הם ידעו איך הם יקבלו את זה?

אוקי, עכשיו בוא נחשוב הפוך -

אני סטרייטית, ובמקום המגורים שלי יודעים, אבל בבסיס לא יודעים. למקום המגורים שלי יש קשרים עם הבסיס - אני לא יודעת מה לעשות, לגלות לבסיס או לא לגלות שאני סטרייטית?! זה נשמע מגוחך, ההתעסקות הזאת במיניות, לא? אם ישאלו אותך אם אתה גיי, אז פשוט תענה בכנות [אם כבר יצאת]. למה לשקר?, למה להתבייש?, זה לא שאתה הגיי היחיד בעולם. ואם אתה הומו גאה, אז באמת תהייה גאה ואל תייחס לעניין של עם מי אתה נכנס למיטה כזאת חשיבות. כשאני מגלה אם מישהו הוא הומו או לסבית, אני פוערת עיניים קצת, אומרת - או מיי גאד, זה צפוי/לא צפוי, ואז ממשיכה הלאה. לא נראה לי שדרמה של 10 שניות בחייהם של האנשים מסביבך בבסיס צריכה להלחיץ אותך כל כך.. מה ז"א שיחדרו לחיים האישיים שלך? לסטרייטים יש איזו חסינות שלגייז אין? אם מישהו שואל אותי שאלה שלא נוחה לי, אז גם בתור סטרייטית אני מרגישה חדירה לפרטיות. הטקטיקה הכי טובה היא כנות, להגיד - לא מתאים לי לענות על זה, לא נוח לי לדבר על זה, לא עניינך, וכו' וכו'. מי שלא טוב לו, שילך לחפש. באמת. המון בהצלחה

אהלן

תראה, תשמע... למה יצאת מהארון? כי הרגשת מספיק בנוח עם עצמך, הלא כן? יופי. אז מה העיניין? זה נתון שמשתנה בהתאם לסביבה? אם האנשים הכי קרובים אליך קיבלו אותך כמו שאתה [משפחה, חברים קרובים...] אז למה שאנשים מהצבא לא? כי הם מרובעים? אם כן, כל הזין להם.. ואם יש מישהו שלא יקבל את זה, כנראה שהוא לא בן אדם ששווה אותך. אבל! הכ חשוב זה- מה יגרום לך להרגיש הכי בנוח... להיות "מוגן כמו כולם" בתוך הארון, איפה שחמים ונעים ואף אחד לא שופט אותך... או שמא להיות עצמך, אמיתי, וחשוף?

sutul

New member
אני מבקש....

בצבא אין ארון יש ארוניות קצת יותר צפוף

למעלה