אני לא מבינה מה אתם מוצאים בניקול.

python 4

New member
הי, אבל אני לא בחורה

וגם אני לא מבין מה יש בניקול שגורם לאריק להזיל ריר אחריה, כשממש מתחת לאף יש לו בחורה יפה כמו גרטה.

soapsfan

New member
איך ניקול יכולה להיות מכוערת

אם את אומרת שיש לה פנים יפות?

JTrulez

New member
.........

יש לה פנים יפות אבל חוץ מזה כל הגוף שלה מגעיל ובגלל זה מבחינתי היא מכוערת

ניקול גוף מגעיל?!

ממש לא! יש לה גוף מהממם ופנים יפות זה שכל הבנות אומרות שהיא מכוערת זה כי הן שונאות את הדמות שלה ולא יכולות לפרגן לאריאן צוקר. גם אני לא מת על הדמות שלה אבל מה שיש יש היא שווה.

python 4

New member
כן היא שווה...

שווה לזבל! היא מכוערת, וצריכה בדחיפות תור אצל ספר.

מה הבעיה עם בופ../images/Emo35.gif זה לא מספיק רק..

לכתוב אני שונאת אותם מבלי לציין למה
הם ה- זוג של ימי חיינו...ב-ה' הידיעה
מין הראוי שנתייחס אליהם בהתאם
בו והופ - סיפור של אהבה
|סגדש|
|משאל|

אוי..איזה מאמי../images/Emo99.gif../images/Emo23.gif*מאוהבת*

לא ידעתי שהיא השתתפה בפירסומת לחלב גם... יש לך עוד תמונות כאלה
לא ראיתי אותם בשום אתר...

soapsfan

New member
הממ

רק לי זה נראה מזויף?כאילו אני מכיר את שני התמונות של בל ושל הופ ואין בהם את הקן הלבן הזה..וזה לא נראה אמיתי בכלל

זה אכן נראה קצת מזוייף אבל...

אם הן באמת עשו את הפירסומת לחלב..אז כולם נראים ככה... ד"א... ראיתם שבתמונה של בל צחקו על הקטע הזה שהיא גדלה ומבת 4 היא הפכה לילדה בתיכון...ועוד שנתיים היא תהייה בת 30 והכל אודות לחלב.... חחחחחח....
בפירסומת לחלב, כנראה רק הדביקו את השפם ולא ממש צילמו אותם במיוחד... כי מי שיצטלם במיוחד לפירסומת גם מחזיק כוס חלב ביד... והתמונות שלהן נראות קצת מודבקות..(
) התמונה המקורית של קריסטיאן

נכון!

שיט חבל שאני לא נזכרת באיזה אתר מצאתי את זה כי היה שם מלא שחקניות מיימי חיינו כמו אליסון סווני ומליסה ריבס לפחות ככה נראה וגם כמה שחקנים מיימי חיינו

soapsfan

New member
אבל עדיין

גם מה שאורמים בפרסומת עצמה נשמע קצת מלוקק כזה...לא יודע,זה ממש לא נראה לי אמיתי

soapsfan

New member
כן,זה מזויף

http://www.geocities.com/islagirl84/milk.html היא עשתה את זה..למרות שכבר חשבתי ככה,בדקתי בשביל להיות בטוח

מי עשתה את זה../images/Emo35.gif

חחחחח....זה דווקא יפה...אהבתי... בעיקר את ג'ון ומרלנה... יאללה...בו נעשה גם אנחנו שפם חלב לכולם... באו נפתח שירשור שפם חלב משלנו...

למעלה