אני לא מבינה מה אתם מוצאים בניקול.

JTrulez

New member
אני לא מבינה מה אתם מוצאים בניקול.

אני חושבת שהיא ממש מכוערת ואין לגוף שלה פרופורציות!!!!!! אולי יש לה פנים יפות וזה הכל! אני שמחה שמרלנה נפטרת מאנשים!! אני ממש שונאת את בופ!! הסיפור אהבה שלהם הוא כל כך מטומטם כמו כל ה 100 פרקים בערך בפריז שבו מנסה להחזיר את הופ......... וכל סיבוכי העלילות האפשריים!! ומה שלא הבנתי..... התינוקות הוחלפו בסוף.....נכון?? ולאיפה לעזאזל בריידי נעלם?? אני חייבת לציין שהפשלה הכי מצחיקה בתוכנית זה ש"פתאום" הדור הצעיר של סיילם גדל ב10 שנים

JTrulez

New member
איזה שווה ברנדון עם שיער ארוך יותר!

לא שהוא לא שווה גם בלי זה........:)

חח..הגבת לתמונה של גרטה ולא הבנתי..

על מה את מדברת...
חחח...
כן ברנדון אכן יפה... אבל אני לא מסתכלת על גברים אחרים... לי יש את האחד והיחיד שלי...
לא בוגדת בו...

JTrulez

New member
חחחחחחחחחח

את מתכוונת למישהו מהסדרה או שיש לך חבר?? אלוהים נתן לך עיניים זה לא חטא להשתמש בהן.....:)

JTrulez

New member
הוא לא קצת......

מבוגר בשבילך?? ובטח ממש אהבת את הפרקים שהראו אותו עם חזה מגולח......:) לפי דעתי ברנדון אוסטין ואריק הרבה יותר שווים!! אבל זאת רק דעתי..... חוצמזה אין יותר שווה מאהובי ג'סטין

אאאאאאאאאהההההה....../images/Emo5.gif../images/Emo5.gif../images/Emo5.gif

דודי בלסר 2
ללללללללללללללללללללללללאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאא
לא בפורום הזה
יש לי בחילה...

JTrulez

New member
דודי בלסר 2?!?!?

אין השוואה לג'סטין ואם ניכנס לוויכוח הזה כי אז לא יהיו בהודעה הזאת 40 הודעות אלא 140..............חחחחחחחחח ואין לי כח להיכנס לזה........... ממתי את מסתכלת על גברים אחרים!?!?? אני אלשין עלייך! חחחחחחחחח

ננסי תודה וחוץ מזה מה הבעיה עם

מבוגרים אני תמיד נדלקת על מבוגרים כמו שון מייקלס(לא יודעת למה אני תמיד דוחפת את שון מייקלס לכול חור) שהוא בן 40 ואדג' שהוא בן 31.

למעלה