אני לא מבין משהו...

baroosh2

New member
אני לא מבין משהו...

בפרק 7.12 כל הזמן מדברים על כך שאם באפי תמות אז אחת מהן תהפול להיות הקוטלת, אבל זו לא פיית שאמורה למות כדי שאחת מהן תיהיה הקוטלת??!?

כן,

הקוטלת הבאה תגיע כשפיית' תמות. אומרים שם בפירוש שכשבאפי תמות תבוא עוד קוטלת? אם כן, אז זו סטירה עלילתית, וזה קורה לפעמים בסדרת מד"ב שיש בה 7 עונות. יש עוד מספיק כאלו אם מחפשים. אפילו בפיירפליי וכל 15 הפרקים שלה יש קצת סטירות

darthziv

New member
לפי מה שהסבירו

בזה שהחיו את באפי דפקו את המערכת, היא חזרה להיות הקוטלת הפעילה והם הפרו את האיזון של טוב ורע מה שדיי גרם לכל הבעיות של עונה 7

darthziv

New member
לא זוכר זה היה מזמן

היה מישהו שאמר רשמית שהיא חזרה להיות הפעילה אחרי ההחייאה בלי קשר הרוע הראשון דיבר בפירוש על האיזון שהופר, אם מישהו זוכר מאיזה פרק זה יהיה נחמד

זה היה בפרקק 711 שג'יילס ואניה עברו למימד מסו

מסוים כדי לדבר עם ישות הכל רואה בשם בלג'וקסס איי, השד שהוא עין ענקית עם הרבה עיניים עליו. הוא אמר שבכך שהחיו את באפי בעונה שש (הוא לא אמר את המילים עונה 6 חח ) הופר איזון שהיה והרוע הראשון בעצם תפס טרמפ על הפרת האיזון הזה.

alonback

New member
כן אבל...

הנה הסדר לפי מיטב הבנתי: באפי מתה בסוף עונה ראשונה קנדרה הגיעה קנדרה מתה פיית' הגיעה באפי מתה בסוף עונה 5 אף אחת לא הגיעה ככה שכנראה שהמוות של באפי כבר לא מביא קוטלת חדשה ככה שכדי שתהיה קוטלת חדשה פיית צריכה למות

darthziv

New member
תחשוב על זה ככה

בכל רגע יש קוטלת אחת פעילה, הגליץ' הפעיל את קנדרה, אחר כך את פיית' כי באפי מתה (אפילו אם לרגע) ברגע שבאפי הוחזרה לחיים, זה דפק את המערכת כולה, עכשיו בצורה רשמית היא חזרה להיות הקוטלת הפעילה אגב כנראה שלא סתם הוא תכנן להרוג את פיית' לפני אחרונה, כנראה שהן עדיין קשורות איכשהו בגלל כל הבלאגן הזה, ככה שאם באפי הייתה מתה לפניה אולי פיית' הייתה חוזרת להיות הפעילה

../images/Emo54.gif

או ששתיהן פעילות. יכול להיות שהמוות של כל אחת מהן היה מביא עוד קוטלת. (אני יודעת שאמורה להיות רק אחת, אבל כמו שכתבת - באפי דפקה את המערכת.)

darthziv

New member
או שבעצם

שתיהן יחד פעילות, כלומר המוות של אחת מהן לבדו לא היה מביא משהו אלא רק של שתיהן העובדה שהסדר היה חשוב לו אומרת שכנראה להרוג את פיית' היה משאיר את הכדור אצל באפי

alonback

New member
אבל...

המוות של באפי בסוף עונה 5 לא הביא עוד קוטלת, הפעם היחידה שהמוות של באפי הביא קוטלת הוא המוות בסוף עונה ראשונה, פיית' הגיעה בעקבות המוות של קנדרה. מכך ניתן להסיק שבאפי "יצאה ממעגל הקוטלות" וכרגע רק מוות של פיית' יביא קוטלת חדשה

darthziv

New member
אתה חושב על זה לא נכון

ברגע שנקלט שבאפי "מתה" הקוטלת הבאה הוקפצה והכדור עבר אליה ברגע שהחיו את באפי (ואני לא מדבר על הנשמה כי אז היא לא מתה באמת) אז היא הוחזרה למעגל בכוח ובעצם הכל נדפק מאותו רגע

alonback

New member
לא מסכים

מה זאת אומרת הנשמה לא נחשבת?? כשבאפי מתה בסוף עונה ראשונה זה הוביל לקנדרה (משמע באפי באמת מתה). מה ההבדל בין המוות הזה למוות של עונה 5? שלאחר המוות של עונה 5 לא נקראה קוטלת חדשה, כלומר, באפי כבר לא פקטור בשרשרת של קוטלות

darthziv

New member
לא הבנת אותי

ברגע שהלב שלה הפסיק לפעום, היא בטעות הפעילה את הקוטלת הבאה (מסרה את הכדור לקנדרה שמסרה לפיית') זה דבר שלא היה אמור לקרות כי היא לא באמת מתה... זה היה גליץ' במערכת, לכן ההנשמה שעשו לה כדי שתחזור לחיים לא נחשבת "חזרה לחיים", הכדור המשיך הלאה ברגע שבו היא הוחזרה לחיים ממש, כלומר הייתה מתה וחזרה משם, היא בעצם משכה את הכדור אחורה... המכונה נדפקה בגלל זה כל הבלאגן של עונה 7, ווילו דפקה את כל מערכת הקוטלות והאיזון בין טוב לרע, לכן הרוע הראשון החליט ללכת על כל הקופה

למעלה