אני לא מבין את היפאנים האלו

מצב
הנושא נעול.

fighter21

New member

"המשקיעים בטוקיו הגיבו היום במכירת מחאה להודעת נגיד הבנק המרכזי פוקוי כי השקיע בקרן של מוראקמי המואשם בהונאה" דה מארקר. בורסת טוקיו יורדת ב-4.1%.. מה זה החרטא הזה? מה זה הקטע הזה של "מכירות מחאה", מה זה ההסתדרות פה? שביתה? מוחים נגד הנגיד ומוכרים מניות? מה המניות הם של הנגיד?! לא מבין את הקטע הזה..

יהושע 50

New member
המלצה

"המשקיעים בטוקיו הגיבו היום במכירת מחאה להודעת נגיד הבנק המרכזי פוקוי כי השקיע בקרן של מוראקמי המואשם בהונאה" דה מארקר. בורסת טוקיו יורדת ב-4.1%.. מה זה החרטא הזה? מה זה הקטע הזה של "מכירות מחאה", מה זה ההסתדרות פה? שביתה? מוחים נגד הנגיד ומוכרים מניות? מה המניות הם של הנגיד?! לא מבין את הקטע הזה..
המלצה
למרות שאסור להמליץ כאן אני מציע לך בחום פחות לנסות להבין דברים ויותר להכות בברזל בעודו חם ולהתרכז בעשיית רווחים...

nestorcito

New member
יהושע,תמליץ מה לעשות!

המלצה
למרות שאסור להמליץ כאן אני מציע לך בחום פחות לנסות להבין דברים ויותר להכות בברזל בעודו חם ולהתרכז בעשיית רווחים...
יהושע,תמליץ מה לעשות!
אני מאוד מעריך את דעותיך והייתי רוצה לדעת איך אתה משקיע בימים טרופים אלה.אני מושקע בעיקר בקרנות חו"ל ואיבדתי בחודש וחצי רווחים של חצי שנה.

LEA2004

New member
אני גם מתחברת לדעותיו שיש הפסדים

יהושע,תמליץ מה לעשות!
אני מאוד מעריך את דעותיך והייתי רוצה לדעת איך אתה משקיע בימים טרופים אלה.אני מושקע בעיקר בקרנות חו"ל ואיבדתי בחודש וחצי רווחים של חצי שנה.
לחתוך אבל לפעמים לוקח כיצד זמן לחשוב וההפסדים גדולים יותר ומחכים לימים טובים.

קרלטון

New member
את התכנון מתי לחתוך את ההפסדים

לחתוך אבל לפעמים לוקח כיצד זמן לחשוב וההפסדים גדולים יותר ומחכים לימים טובים.
את התכנון מתי לחתוך את ההפסדים
עושים לפני שנכנסים, לא אחרי.

יהושע 50

New member
מבלי להיכנס לפרטים

יהושע,תמליץ מה לעשות!
מבלי להיכנס לפרטים
ונא לא לקחת את זה כהמלצה או הצעה, אני חושב שמק"מ, אג"ח קצרים ושורט על השוק יכול להיות שילוב מתאים למצב.

יהושע 50

New member
ועם אצבע על הדופק ביחס לשורט

מבלי להיכנס לפרטים
ונא לא לקחת את זה כהמלצה או הצעה, אני חושב שמק"מ, אג"ח קצרים ושורט על השוק יכול להיות שילוב מתאים למצב.
ועם אצבע על הדופק ביחס לשורט
ואם וכאשר צריך לזרוק אני זורק בלי סנטימנטים
לא לשכוח - זו לא הצעה ולא המלצה.

קרלטון

New member
זה לא היפנים, זה הניסוחים של

זה לא היפנים, זה הניסוחים של
העיתונאים/הפרשנים הכלכליים שצריכים להפוך כל ירידה או עלייה של כמה אחוזים לדרמה הוליוודית.

מצב
הנושא נעול.
למעלה