אני לא מאמינה

LikeMe

New member
אני לא מאמינה../images/Emo70.gif ../images/Emo12.gif../images/Emo60.gif

עד אתמול לפורום השבט לא היו מנהלים
ומה עכשיו
פתאום משום מקום צצה לנו מנהלת שלא הייתה בפורום כבר שמונים שנה
אתם אמרתם שתעשו ראיונות
ותבדקו מי מתאים לתפקיד
אז מה עשיתם בסוף
לקחתם מישו' שאף אחד לא מכיר
שהייתה בפורום ממזמן וכבר לא נכנסה אליו שנה אולי
ובכך מילאתם את תפקידכם
אני בספק

LikeMe

New member
ועוד משו' ../images/Emo46.gif../images/Emo60.gif

בנוסף לכל היא לא הודיעה על בואה
היא רשמה איזו הודעה בפורום שלפי זה שהיא הייתה כתובה בכחול הייתי צריכה לנחש שהיא מנהלת
אף אחד לא הודיע לנו על המינוי המוזר ההז
לא היא
לא אתם
בושה

«TziMHoNoa™

New member
צודקת../images/Emo70.gif../images/Emo19.gif../images/Emo103.gif../images/Emo102.gif

אני אישית קיבלתי מכם אימייל, בוא אמרתם שתתחשבו בדעות שלנו ובמי שהמנהלת שלנו המליצה פיית' הזאת, שאין לי שום בעיה איתה אגב, לא נכנסה לפורום המון זמן
אנחנו בקושי מכירים אותה
אתם לא חושבים שיש לנו זכות לבחור מנהל חדש

גם אני כועסת ../images/Emo66.gif

לא על מינויה של פיית' (רותם) למנהלת, כי לדעתי היא ה-בן אדם המתאים לתפקיד, אלא על כך שהנהלת הפורומים לא טרחה להודיע לנו על זה. קצת זלזול בגולשים.

סמייילי

New member
צפירת הרגעה..../images/Emo124.gif

אולי כבר קראתם בפורום עצמו.. אבל רותם היא רק בייביסיטר לפורום, ואני ביקשתי שימנו אותה בגלל בעיות הטרולים ... אני והילה המלצנו על שתי מנהלות - שצריכות עוד להתראיין בתפוז, כך שיקח קצת זמן עד למינוי שלהן, ועד אז רותם שומרת על הפורום.. אז בבקשה, לפני שאתם שוחטים את תפוז על כל צעד קטן, תעצרו לחשוב, על מה בכלל אתם מתרגזים כל כך, הטרולים היוו בעיה גדולה לפורום ותפוז סיפקו פיתרון טוב ומהיר.. בהצלחה לרותם בשמירתוף, ובהצלחה למועמדות שהמלצתי עליהן לניהול- תפוז שימו לב.. הן ה-כ-י מתאימות!! -עדי

ניהול פורום השבט

כפי הובהר בפורום, בשל עיכוב הראינונות וריבוי ההטרדות בפורום מצאנו לנכון למנות מנהלת זמנית. אנו מקווים לסיים את תהליך ההשמה בהקדם.

למעלה