אני לא מאמינה - בוקר נפלא

emmy5

אמי תודה על האתר היפה ששלחת לי, איזה נופים יפים, כל תמונה ניתנת להגדלה, מאוד נהניתי, מיד הכנסתי את זה למועדפים שלי, תודה ולילה טוב, לאה

pazi66

New member
צהרים טובים חברה ושבת שלום../images/Emo42.gif

מתנצל על העדרותי אתמול מהפורום...המחשב שלי היה זקוק ליום השבתה לצורך שיפורים בתוכנה ובחומרה. ביצעתי בו שידרוג ושיפורים לשביעת רצוני הלאה. אני שוב איתכם ....
מאחל לכם יום מלא שמחה

סבאאורי

New member
שבת שלום לכולם ../images/Emo91.gif

אביא מפעם לפעם כתובות של אתרים שבקרתי בהם ומצאו חן בעיני, בעיקר בנושאי אמנות ומידע שימושי כללי. ((ומכיווןשלא לכולם אותו טעם... -אז- טוב?...טוב. לא טוב?...לא כסף )) והנה אתר איטלקי של אגודת חובבי הפאוור-פוינט www.powerpoints.org ניתן להוריד מצגות לספריתכם. ( ולא ללכת לאיבוד במדור הסקס) ועוד אתר מוצלח ומאד שימושי לאנשי המרכז בעיקר נתיבי - איילון , צפיה און ליין המצב בכל רגע נתון www.ayalonhw.co.il/camera/camera.asp?percamera=4 ב ר כ ו ת והחלמה מהירה לרגל של חונה

HAVA159

New member
חונה לרגע צהרים טובים../images/Emo91.gif

חונה יקירה
רוצה להמליץ לך בנוסף לקומפרסים קרים, שאמי'לה נתנה, למרוח גם "eic-gel-massage מקל על כאבים, למרוח 3 פעמים ביום. מנסיון זה ממש עוזר. שולחת לך החלמה מהירה וקלה, ו
חם יתכן שהכל יחד יעזור, בהצלחה. אוהבת
חוה.

חונה לרגע

גם חונה לרגע צריכה להישמר (תוך כדי חניה)מכל פגע. נצלי את ההזדמנות לעשות כל מה שאת מתה לעשות ,אבל לא מפרגנת לעצמך.זאת הזדמנות פז לחגוג!

גאלה222

New member
לאופי ../images/Emo141.gif טיול מהנה ולחונה לרגע

שכבר כתבתי לך שכדאי לחשוב על חנייה לטווח ארוך יותר
, מאחלת לך שיעבור הכאב, שתרד הנפיחות ושתרגישי טוב

yaely2

New member
מנהל
חונה לרגע המון../images/Emo101.gifיהיה זמן../images/Emo44.gif

שלום חונה לרגע, בכל רע יש טוב. לו חלילה נפלת על יד ולא יכולת להקליד זה היה הרבה יותר גרוע. נוחי הרבה, קיבלת ממני שחרור מעבודות הבית ומהבישולים, מה שאת יכולה לעשות זה מחשב > טלוויזיה > מחשב. והכי חשוב שתבריאי מה שיותר מהר. תאכלי הרבה
זה מחזק.

פזי

איזה אתר יפה, מאוד נהניתי, מאיפה אתם מוצאים אתרים כל כך יפים? אני מאוד שמחה להיות חברה בפורום, דברים כל כך מעניינים, מרחיבים את הדעת, תודה לאה

pazi66

New member
לאה שלום, שלום לך..יכול להציע ../images/Emo140.gif

לך מקום מלא דברים מענינים וקסומים...הקומונה של קסם... ומקום מלא שירים נפלאים הקומונה שלי...אני מתחייב להביא מפעם לפעם לפורום דברים נבחרים משני המקומות. גם אנחנו שמחים שאת איתנו ונהנית

../images/Emo51.gif לכולם על איחולי ההחלמה

ועל הפטנטים לריפוי... והכי עוזרת לי המנוחה... כשהרגל מונחת על כרית גבוהה... היום הרבה יותר טוב מאתמול, פחות טוב ממה שיהיה מחר והרבה פחות טוב ממה שיהיה מוחרותיים
(
שבוע טוב לכולם

pazi66

New member
ש לי בעיה עם הקו של בזק ../images/Emo7.gif

עליו מותקן ה-ADSL . אינני מסוגל יותר כרגע לתפקד באינטרנט. היום שבת בבזק תיקונים אפשר רק להשאיר הודעה. מקווה שמחר יצליחו לתקן את התקלה. אם לא הופיע מחר בפורום אל תדאגו, אני בסדר...בזק לא

למעלה