אני לא מאמינה - בוקר נפלא

offe

New member
אני לא מאמינה - בוקר נפלא ../images/Emo6.gif../images/Emo13.gif../images/Emo6.gif

מאז נכנסתי לפורום - זו הפעם הראשונה שאני ראשונה. אם תהיתם מדוע אני פה כל כך מוקדם - נוסעת לטייל במרחבי ישראל. חוויות בערב. אז שיהיה לכולכם - שבת נעימה ומתוקה. בידידות offe

dani 123

New member
בוקר טוב לכולם

סתם התעוררתי בשעה מאוחרת להרגלי נראה כי תהיה לנו שבת מעוננת קלות

MAOR1924

New member
גיל אוה יניען של המוח אים הישרת מאחורך את החלומות אים התיקןןה קופאת אים אינך מתכנן לעתיד אם האמביציות שלך נדמו, אז אתה זקן אבל אם אתה עושה את הטוב שבחיים ובחיים שלך יש עדיין חיות אם אתה אוהב ומחזיק לא חשוב כמה שנים עוברות לא חשוב איך יןם ההולדת "עף " אתה אינך זקן תירגום מסינית

yaely2

New member
מנהל
שבת שלום לחברי הפורום../images/Emo73.gifמרתקים

שוב שבת שוב יציאה משיגרת השבוע
שתהיה שבת מהנה עם הנכדים עם המשפחה, עם חברים או סתם לבד. העיקר שנהיה בריאים ושנמשיך לתפקד כרגיל ואפילו עם שיפורים.

bimbo.

New member
בוקר טוב ושבת שלום פורום../images/Emo141.gif

אופיי - שיהיה לך כיף של טיול.
מזג האוויר ממש אידיאלי
מחכה לשמוע חוויות

בוקר אור פורום. ../images/Emo13.gif גם אני בדרך

החוצה לטיול. שבת מצויינת לכולכם

maxima

New member
בוקר טוב כולם....../images/Emo73.gifגם אני

בדרך החוצה לים עם הנכדים מקווה שהאויר יתחמם לאופי ולג'וד טיול מהנה יום נהדר לכולם

נֵנָה

New member
בקר טוב לכל המטיילים ואתם ידידי

הנשארים, כל אחד אל מקומו, ליד המחשב, להתחיל להפעיל את האצבעות, הנה אנחנו מתחילים... אחת, שתיים, שלוש, ארבע. אחת, שתיים, שלוש, ארבע ... יופי נחמה
תעשו חיים היכן שתהיו, העיקר שתפעילו הרבה הרבה אנרגיות טובות ... גם אני יוצאת לסיור, לא רחוק מהבית, בבני עטרות, מקווה לחזור עם צילומים יפים
כמה טוב לטייל ברחבי ישראל

סבאאורי

New member
בוקר טוב

מכון ממרא כולל תנכ מנוקד מלא וספרים נספחים אפשרות ניקוד טוב שיהיה בבית יעלי לתשומת לבך ברכות האתר:---- www.mechon-mamre.org

yaely2

New member
מנהל
סבאאורי אתה גדול. שמתי במועדפים../images/Emo23.gif

HAVA159

New member
בוקר נפלא מי לטיול ומי בבית../images/Emo24.gif

שיהיה לכם בוקר אם הרבה כף ושמחה, אוהבת
חוה.

דרדרית

New member
בוקר נפלא לכולנו../images/Emo42.gif

סבאורי- תודה על האתר של התנ"ך המנוקד. כבר הכנסתי למועדפים. למטיילים - טיול מהנה ונפלא. לכולנו- שתהייה לנו שבת נפלאה שבת של מנוחה ועיסוק בכל מה שמהנה אותנו.

zigd

New member
בוקר טוב לכולם

בוקר טוב לכל היושבים בבית , היוצאים לטיולים, היוצאים לים , מי עם הנכדים , מי עם הנינים, ומי עם האשה , סבאאורי תודה רבה על התנ"ך יש מקום לשמור אתר זה לעת הצורך , ולא חסר צורך בו , ושוב שבת שלום ויום נפלא לכולם . מצטער החתול לא עולה לי כנראה ברח מהבית, ובכלל כל האיקונים לא עולים אצלי במחשב ,

emmy5

New member
זיגד ,איפה נעלמת לנו?סבא אורי תודה

שני דברים טובים בבטא אחד ,גם תנך מנוקד שהוא לפעמים לעזר רב ...גם לחזיר לנו חבר יקר ...שלא מראה את עצמו בככל ..

אופי - שיהיה לך טיול נפלא

אפילו השמש משתפת פעולה ומסתתרת בינות לעננים כיף לטייל בסתיו... אני לצערי בבית - נפלתי אתמול נפילה קשה ונחבלתי בכף הרגל, הקרסול וברף רגל ימין...צריכה לתת לרגל מנוחה כמה ימים...נו טוףףף, ככה זה כשחולמים - במקום לשים
למדרגות ושאר מוקשים...

דרדרית

New member
חונה ../images/Emo101.gif לרגל הכואבת.../images/Emo7.gif

מקווה שאינך סובלת יותר מידי מכאבים. מאחלת החלמה לרגל הפגועה

emmy5

New member
בוקר טוב בוקר נפלא לכולם ../images/Emo24.gif

חונה תרגישי טוב , ( מים קרים ומנוחה ) יום טיול מקסים לכל אלה שיצאו ברחבי הארץ ,שבת מנוחה ונעים לכל החברים שנשארו בבית ... לא לאכול יותר מדי , בוקר טוב חברים שלי !!!! אולי טיול וירטואלי בגלריה מקסימה

emmy

איזה אתר יפה , מאוד נהניתי מהתמונות ומהמוזיקה, שלחתי את האתר לכמה חברות שלי, כל הכבוד, תודה לאה

למעלה