אני לא מאמינה, אני פשוט לא מאמינה

hillti

New member
אני לא מאמינה, אני פשוט לא מאמינה

זה קרה, זה באמת קרה אתמול עשיתי בדיקה ביתית והיא יצאה חיובית , אני עדיין לא קולטת את זה חזרתי עכשיו מבדיקת דם, ואני יקבל תוצאה סופית היום בערב האחות אמרה שאני בשבוע החמישי ויום יואו אז מה עכשיו ?? אתמול בערב סיפרתי להורים שלי ולאחי, והם כל כך התרגשו שהתחלתי לבכות !! מתי מתחילים לספר לכולם ????

../images/Emo49.gif../images/Emo49.gif../images/Emo49.gif

מספרים לכולם בחודש שלישי ככה זה אצלנו לפחות. שיהיה לך היריון קל

../images/Emo49.gif../images/Emo49.gif../images/Emo65.gif על ההריון

שיהיה הריון קל. מתי מספרים? זה תלוי בך, יש כאלה שלא יספרו עד שיעברו 3 חודשים ויש כאלה שמספרים באותו רגע.

mbar30

New member
מזל טוב - מאחר וזה עדיין מוקדם

לא הייתי מספרת אלא לאחר שבאמת יש הוכחות שההריון השתרש והכל בסדר איתו. יש ברכה בנסתר אומרים ולפעמים כדאי עם כל השמחה לשמור. ספרי למשפחה הקרובה וזהו... בהצלחה

snowhite1064

New member
../images/Emo49.gif../images/Emo95.gif. איזה כיף. אז קודם כל

שיהיה לך הריון קל ונעים וכמובן גם לידה קלה. מתי לספר? זה תלוי בך ובבן זוגך. אנחנו בכל שלושת ההריונות סיפרנו למשפחה כמעט מיד (אחרי האולטראסאונד הראשון אצל הרופא שמאשר שאכן רואים עובר ושק הריון) ולשאר העולם רק אחרי שעברנו את הסקירה הראשונה אצל הרופא והוא אמר שהכל בסדר (פחות או יותר).

hillti

New member
../images/Emo51.gif../images/Emo51.gif לכולכם ../images/Emo70.gif אני ממש

מתרגשת , ויש לי דמעות בעניים (מאיפה הן הגיעו פתאום
)

hillti

New member
הלואי שיכולתי לשמוע את המתנה אבל

הבוס שלי מצא לו יום להיות קרצייה
לכולכם !!!!

אוסה

New member
מזלללללללל טובבבבבבבבבבב../images/Emo65.gif

איזה יופי , מזל טוב מתוקה

just married1

New member
הילית קודם כל מזל טוב ענק

מי יתן וההריון יעבור בקלות ויוולד תינוק/ת בריא/ה. זה הכי חשוב. רציתי לשאול אותך מתוך סקרנות כי אנחנו גם מנסים. כמה זמן לקח להיקלט?כלומר כמה זמן ניסיתם עד שגילית שנקלטת? מזל טוב ענק שוב ושוב ושוב. היכוני לשינוי הכי גדול בחייך...

hillti

New member
קודם כל - זה הילתי לא הילית ../images/Emo12.gif...

אני הפסקתי גלולות לפני 4 חודשים... גיליתי שלשום... ושיהיה לכם בהצלחה

למעלה