אני לא מאמין שזה קורה לי

Eran De Niro

New member
אני לא מאמין שזה קורה לי ../images/Emo12.gif

שלום לכולם , אני לא מאמין שדברים כאלה קוראים לי למה דווקא לי איך זה תמיד נופלים עלי הדברים האלה טוב אני אספר לכם על החוויה הקשה שהיום עברתי זה היה ממש עכשיו בשעות הערב הלכתי לקניות בקניון איילון הלכתי לקנות לי כמה דברים לבית נכנסתי לסופר לקחתי עגלה ואתם יודעים איך זה הסתובבתי בין המדפים ופתאום משום מקום ראיתי דבר מוזר ולא ידעתי איך להגיב התחלתי להזיע רעדתי הרגלים שלי קפאו במקום ובסופו של דבר ניגשתי אליו לקחתי אותו ליידים שלי ואמרתי יש יש יש יש אלוהים מישהו שמע אותי שם למעלה ועשה דגני במבה יש אלוהים יש במבה שהיא קרונפלקס מי היה מאמין איך דבר כזה קורה
מומלץ בחום להשיג ברשתות השיווק ובחניות המובחרות

polegra

New member
נשמע איכסה ../images/Emo3.gif

זה הולך עם חלב בכלל??? במבה זה לא מלוח??? נשמע לי בעעעעעע בקיצור תוחזר השפיות לקורנפלקס!!! טלי

PoisoN LipS

New member
קניתי את זה...

זה די טעים תאמת....אבל אנלא אוהבת כל מיני חמאות בוטנים וזה בטעם הזה...אז לא ממש אהבתי. וזה לא כמו הבמבה בשקית, זה יותר מתוק.

polegra

New member
כה...המחשב שלי נדפק...

לא אוהבת שאני מדברת על שטויות כאלה כנראה..:/ לא נורא...יש עוד זמן להחליט... :) או שאני פשוט אביא סרגל....LOL :)

הבהלת אותי- זה לא בריא לפרות קטנות

עם לב כזה לדעת שיש במבה כזו מי שאוכל לבד אוכל יותר ובלי כיבודים- זה לא נהוג כאן- תעביר דרך המסך בבקשה דה נירו

Eran De Niro

New member
אני בעד הדבר הזה ......

מי שאוכל לבד אוכל יותר ומי שאומר מי שאוכל לבד מת לבד בואו נחשוב מה צריך מישהו כמוני שמתים זה יכול להיות צפוף מאוד

Eran De Niro

New member
אני בעד הדבר הבא !!!

מי בעד סקס סמים ובמבה אסם ?!?!? ככה כמה משפטים שצריך לקחת איתכם לחיים במבה אסם זה לא יגמר אם לא תספר -רצית לדפוק את הראש דפקת שקית שלמה במבה לא עושה אותך כזה קטן

Eran De Niro

New member
אני יוצא בתחרות

אני יוצא בתחרות אשת הבמבה הזוכה המאושרת תזכה בארוחה רומנטית שיוגש בה במבה ובמבה ובמבה כל מה שצריך לעשות זה לכתוב ססימאות של במבה במבמה זה לא יגמר אם לא תספר

Lady Eowyn

New member
חבל על הזמן...

מעולה
כמעט וחטפתי לילד בן 7 את הקערה אבל עצרתי את עצמי

N o k i

New member
זה הדבר הכי טעים שטעמתי בחיי!!

האאאאא.............
כשאמא שלי ראתה שזה כל מה שאני אוכלת כל היום, היא החליטה שזה משמין ולא בריא והיא לא קונה את זה יותר סניףסניף

למעלה